İdeal ölçüden anlayan birileri özellikle sporla ilgilenen birileri bakabilir mi?

Göğsüm 85 Belim 67 basenim 87 kalçam 92 spor yapiyorum 1 aydir sizce hangi ölculerim azalsa en ideal vucuda sahip olurum boyum 158 kilom 53.5

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bel gayet normal. göğüste.. bence fazla hiç bir yerin yok.. 90 60 90 vücut ölçüleri 0 beden kadınlar için geçerli olan bir beden ölçüsü.. victoria secret mankenlerine diyorlar harika vs diye ordaki hatunların hepsi 175 180 arası kiloda max 50 55 arası. şimdi siz söyleyin 90 60 90 ölçülerindeki bu kadınlar ne kadar zayıflar? günlük hayatta sıska diye tabir ettiğimiz kızlar 90 60 90 ölçülerine sahip olabilir ancak bence kendini bunlar için kasma gayet iyisin. etin sıkı değilse biraz sıkılaştır kafi sana. sporu sadece sağlıklı yaşam için yap :)

0|0
    0|0
    • Ayy cok moralll verdiin sağoool :)))) evet etim hic sıkı degil spora basladim ve birakmiycam bundan sonra hic umarım sıkılaşır :)

• haftada 5 gün güzel. 5ten fazla yapma ama :)

• Tamam caniim:)

Erkekler Ne Diyor 3

• belden ve basenden azalmalı diğer ikisi ideal

0|0
    0|0
    • Spor yapiyorum kardiyo falan 1 aydir peki beli ve baseni inceltir mi spor ve diyet yoksa heryerden mi gider?

• 3 aylik yazildim ama spor hocalarim ilgisiz baya sonra da evde bisikletim kosu bandim ve lastigim var mekik tahtamda var oyle devam etmeyi dusunuyorum birakmiycam sporu:)

• bırakmıcaksan yardımcı olurum takıldığın yer varsa mesaj atabilirsin

• görmek lazim

0|0
    0|0
  • yaptığın spora göre değişir

0|0
    0|0
    • Kardiyo yapiyorum bisiklet yuruyus agirlik lastikli hareketler mekik falan

• kuvvetlendir kollardaki sarkmalarda önemli önce ağırlık çalışmakla başla
      bunlarada ihtiyacın var

• Baslarim insallah haftaya tesekkurler:)

Kızlar Ne Diyor 1

• Kilo biraz inmeli,, ben uzun zamandir yapiyorum, vucut olculeri iyi gibi, kilo ver 50falan olsun

0|0
    0|0
    • Evet 59. dum 53.5. a indim hedefim 48 aslinda o zamaan incelir mi bacaklarim basenim falan:(

• Evet verirsin tabi de,, ona ozel sporlar yapman gerek,, iyisin ya

Yükleniyor...