Galatasaray deplasmanda Eskişehiri 2-1 mağlup etti. Sizlerin görüşleri nelerdir?

Nefesimiz enselerinde. Şikecikler puan kayebediyor artık.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• E Gs kalitesi yapcaj bisiy yok ben fenerliyim ama Gs daha guclu gercegi soyleyim

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• http://www.youtube.com/watch?v=c30-o-s6Hw8

Bunu buraya bırakıyorum bakın da tarihinizi öğrenin diye.
    Eger bu ülkede şike yapıldıysa babası gsdir ;)

0|2
    1|1
    • Videoyu izledimde şike filan göremedim ben bu videoda?:) Teşvik ve şike çok farklı kavramlardır aynı zamanda çok uzak BJK Malatya ile maç yapıyor GS para veriyor diyor videoda Malatyalı futbolcuya e sen Beşiktaş sın yeniceksin Malatyayı GS ne yaparsa yapsın isterse ütün kulübü satsın bu şike değilki bu ayrımı iyi yapalım şike Galatasarayla Malatya maç yapar GS Malatyaya para verir bize yatın diye Şike budur ve 3-4 yıl önce örneklerini gördük yani bu videoda Şike var diyen varsa bişey demiyorum kaldıki araştırabilirsiniz o dönemde teşvik serbestti oyuncuda diyor almayanmı varki :)

• Buraya kalabalık yapmayacağım özelden yazarım sana uzun uzun tartışalım bu konuyu seninle @karadenizli52

• Sevinirim yazarsan tartışırız tabiki bende anlam veremedim bu videoyu paylaşmana zaten :)

• Zor bir maçtı, ama kazanmayı bildik çok şükür..

1|2
    0|2
  • 1 kere gelip gol attılar bu galatasaraydan bir halt olmaz amatör takımı gibi oynadılar

0|2
    1|2
  • Zor bir maç olsa da önemli olan hakkımızla kazandık.

0|3
    0|2
  • Yekta'yı çıkarıp Olcan'ı girdirmek yanlış karardı. Şans eseri kazandık.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• 2-0 gs alır demiştim, yakın tahmin etmişim.

0|1
    0|0
  • Kötü oynayarak kazandık ama arada olur böle büyük takımlar kötü oynadığı maçlarıda kazanmalılar bugün örneğini gördük.

0|0
    0|0
  • rerere rarara

1|1
    1|1
  • Eskişehir daha iyi oynadi ve net penaltisi verilmedi.

0|0
    0|2
  • Balla şansla hakemle nereye kadar be cincon. ligdefutbolla üçüncülük bile çok sana

0|0
    0|3
  • kazandık ama hiç sevinmedim oyun berbat

0|0
    0|0
  • Zorda olsa kazanmayı bildi...

0|1
    0|2
  • Ya ben Gs imizin neden bu kadar dusuk kalitede oynadgini cozemeyiroum. Kafayi siyircktim mac boyunca deli oldum ama kazandik sonunda cok mutluyum ya. SAMPIYON OLMAZSSAK CIMBOBOMUM BU SENE KOYAMAYIZ BJK FENERE ;))

1|0
    0|1
  • Böyle top oynarsak fark açılır..

0|0
    1|1
Yükleniyor...