Ona sabah güzel bir günaydın mesajı atmak istiyorum...

...bana bugün çok güzel bir gün yaşattığı için. Nasıl bi mesaj olabilir. Ben çok fazla canım cicim diyen birisi değilim, ama dediğim zamanda değeri oluyor hoşuna gidiyor. böyle bişey düşünüyorum ne yazabilirim?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• en güzel mesaj içinden ne geçiyorsa o dur.çünkü onlar en samimi duygularındır.mesaj da olsa hisseder rahat ol.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir tek günaydının bile değeri başka, günaydın mesajı uyandığın anlamına gelmez çünkü. Uyandın, ve onu düşünüyorsun .

2|0
    0|0
  • Özdemir Asaf yaz, Ahmet Haşim yaz, Atilla İlhan yaz, Mevlana yaz(hoş aynı aşk değil ama neyse), Fuzuli yaz bi' kaç şiirini oku. Nazım Hikmetin Hoş geldin kadınım şiirini falan oku. Bir kaç aşk şarkısı dinle. Sonra bi' fon müziği ya da şarkı aç yazmaya başla. Duygularını gün yüzüne çıkarır kalbini hızlandırır ilham verir. Yazılabileceklerin en güzeli sevdiğinin yazdıklarıdır. Ona göre en güzeli de senin yazdığın.

0|0
    0|0
  • gülümsetecek bir şey istiyorsan sabah şeriflerin hayrola diyebilirsin. insan sevgilisinden böyle bir mesaj gelince ister istemez gülümser sabah sabah

0|0
    0|0
  • Gecemi gündüzüme bağlayan biricik bebeğime günaydın.

1|0
    0|0
  • Çok güzeldi ya gene gezek mi .p bu hoşuna gider

0|0
    0|0
  • sabahımın doğan güneşi karanlıklarımı aydınlatan sevda güneşim günaydın...

0|0
    0|0
  • Günaydın cicim yaz.Ancak cicim yazarsan onun seni bırakma ihtimali var.

0|0
    0|0
  • Gözlerin doğuyor gecelerime

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yanında olup darmadağınık saçlarını, şişmiş gözünü ve kokan ağzını hissetmek istiyorum.

Günaydın biricik sevdiğim.

0|0
    0|0
    • kokan agızmı ne alaka benım agzım kokmuyor nasıl olcak sımdı :):):):)

Yükleniyor...