Uyguladigim bu fitness programi sizce iyimi ve daha neler ekleyebilirim? Fitness cilar gelsinnn?

Haftada 5 gun 50 dakika normal agirlikta hizli bisiklet yapiyorum. Haftada 2gun karin 2, gun bacak 1 gun kol ve her gun de squat im ve karin hareketlerim var sizce ideal bir calisma programimi ve karin kaslarimi ayrica kalcami daha gelistrebilmek icin ne yapabilirim, bir de bes gun az mi yoksa iyi mi?

0|1
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• 2 ay cardio yap egzersizleri yapma
    yağlar kasların üstüne çıkarsa fit görünümü sağlamak imkansız olur
    50 dakika bisiklet çalışmak sana birşey kazandırmaz.
    programında düzen yok gerçi program yok
    gittiğin spor salonunda antranör yokmu?
    bunları çalışman gerektiğini sana kim söylediyse
    sporun s'sinden anlamıyor.

0|0
    0|0
    • Yag yok yag oranim cok az ve kilo vermem gerekmiyosadece stabil birnkiloda kalmaya yeterli olucak derecede caedio yapiyorum i kadsr amac yag vermek degik yani ve ayrica kaslarim belli oluyo :D

• %10 veya 9 zaten skilastirma var cardio 25 dk en basinda 25 dk en sonunda yapiyorum

• cardio ile sıkılaştırma aynı zaman içerisinde yapılmaz.
      kasları deforme edersin. nasıl bir salona gidiyorsun anlamış değilim
      hiç mi bilinçli antranör yok.

Erkekler Ne Diyor 8

• İyi fakat şunun faydası olabilir karın bölgesi yağları sadece karın çalışarak eritilmez vücut bir bütündür kitlesel bir zayıflama olur hocanın verdiği diyete uy ve definasyon koşusu vardır bir hızlı bir yavaş şeklinde araştır bul neye yarar metabolizma hızını yükselterek uyurken bile yağ yakmana yardımcı olur bunu bir dene

0|0
    0|0
  • Hafta da 5 gün antreman çok ağır. Ben haftanın tüm günü yapıyordum yağla beraber kaslarımı da yaktım. Bazen bize göre ağır olmayan antremanlar gerçekten ağır oluyormuş. Haftada en fazla 4 gün antreman yap bence. Yağ oranın düşük ise 50 dakika bisiklet çevirmene gerek yok.

0|0
    0|0
    • Yag oranim dusuk evet sadece stabil kiloda kalmak icin yapiyorum o kadsr yani kilo vermek icin degil.4 gun idealse oyle devam edicem tesekkurler

• Başlayalı ne kadar oldu?

0|0
    0|0
    • 4 ay gelismeler var tabiki

• Bu dediklerinin iki katini yapiyorum ama cok tesekkurler ✌👍👍

• Orda yazdıklarını göz önüne aldığımda az yapıyorsun gibime geldi. :))
      Hocan yok mu bölgesele çoktan geçmişsindir hani. bir program falan hazırlamadı mı?

• Hergün squat yapılmaz en fazla haftada 2 defa yap karın hergün çalışılır bide deadlift in yapılılışını öğren kalça bacak sırt kaslarını çalıştırır

0|0
    0|0
  • fazlasıyla ağır ve yanlış bir çalışma sistemi

0|0
    0|0
    • Bebce cok agir degil ama yanii

• sen yağdan kilo verdiğini sanarsın ama bu şekil kastan kilo kaybedersin :) sen 'sence' olana devam et o halde

• Kilo vermeye ihtiyacim yok kii amacim kilo vermekte degil ayni zamanda kasida dinlendiriyorum ve beslenmemde ina gore

• Haftada 5 gün çok fazla.

0|0
    0|0
  • İyi
    .
    ..

0|0
    0|0
  • sen de mi baklava istiyorsun :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0