Sporu yemekten oncemi sonrami yapiyosunuz?

Arkadaslar ben o kadar kilolu degilim boyum 1,65 kilom 53 ama sıkılasmak istiyorum. Internettên hareketler buldum basen ve karin sıkılastirmak icin. Bu hareketleri yemekten oncemi sonrami yapmaliyim? Squat fitness yapanlar nasil yapiyor yemekten oncemi sonrami?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yemek yedikten sonra spor yapamazsın. O sebepten dolayı sabah sporu daha çok yarar. Diğer türlü miden ağzına gelir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• spordan 1 saat önce yemek, spordan 30 dk sonra yine yemek

0|0
    0|0
  • Yemekten en az 2 saat en fazla 3 saat sonra yap spordan yarım saat sonrada proteinli birşeyler te tabiki öncesinde de protein karbonhidrat ye

0|0
    0|0
  • Ben fitness yapıyorum, yemek yedikten 1 saat sonra giriyorum antrenmana, genelde önce yemek yenir, antrenman yapılır, sonra tekrar yemek yenir, Body ve fitness için konuşuyorum.

0|0
    0|0
  • yemekten önce yap

0|0
    0|0
  • MANTIK var mı sende bacım eğer varsa ona göre hareket et yoksa yaziyim

0|0
    0|0
    • Bunun mantikla ne ilgisi var. Bu bilmeyince e oluyo mantiksiz salakmi oluyorum yani? Adam gibi sordum ama sen cevap verme neyse

• Evet spor yaptigima eminim. Bu sordugum seydede terettutde kaldimda sordum. Bilmedigim emin oldugum seyleri ogrenmek icin. Ama normal iste senin gibi kustah cok bilmis kisilerde cikiyor insanin karsisina ne yaparsin. Bidaha cevap vermeyecegim sana yazma

• peki my sweeeeetyy <3 :D

• sabahları aç karınla cardio akşamları da yemekten 1-2 saat sonra

0|0
    0|0
  • Besleneceğin gıdaya bağlı olarakta değişir ancak 2 saat önce yemek idealdir.

0|0
    0|0
    • Ben yemekten kesmeyi dusunmuyorum zaten zayifim sıkılasmak icin yapiyorum

• Evet yulaf ezmesini duydum ama cok tatsiz deniliyor

• sindirimi zor bir gıda tok tutar sabah kahvaltısında yoğurtla ya da sütle karıştırıp ye.

• Sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...