Hayatıma yön vermemde bana yardımcı olur musunuz?

arkadaşlar sizden samimi bir cevap istiyorum.ben 30 yaşında yaadığım bazı durumlardan hayatında istediklerini elde edememiş makina teknikeri özel bir fab. işçi olarak çalışan bekar bir insanım şimdi durum çok farklı ve ben ve neyazıkki istediğim hayatı yaşamıyorum ve ben bunu değiştirmek istiyorum fakat yaşla ilgili takıntım var sizce böyle gelmiş böyle gider mi deyiyim yoksa hayatıma yön mu vereyim sizin samimimi ve içten düşüncelerinizi bekliyorum)üniversite..vb)[bekar bir insanım dedim çünkü sırf evlenmek için evlenmek istemiyorum)bu kadar özel şeyleri anlatmamın sebebi kafamın çok karışık olması...

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• 30 artık geç bir yaş değil.hayatına devam et niye ölü moduna girdin ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiç bir yaş, kişinin hayatına yön vermesi için geç değildir.Kaldıki karalı olduktan sonra sizi bundan alıkoyacak kim olabilir?

0|0
    0|0
  • Ben de 30 yasindayim ve universite 2.siniftayim.Hicbir sey icin gec degil.Onune sinirlari koyan sadece sensin.Eger su anda oldugun durumdan memnun degilsen , mutlu olabilmen icin bunu degistirmen lazim.Bu da caba istiyo tabiiki.Eger o cabayi gosterecek gucun ve cesaretin varsa, yapamayacagin sey yok bence,yas falan bahane hepsi.

1|0
    0|0
  • Burdaki insanlara mi soruyosun hayatini nasil devam ettirmen gerektigini? yaa sey bence hic ugrasma boyle gelmis boyle gider kismi daha uygun geldi bana senin icin.

0|0
    0|1
    • sormuyorum ben sadece kafamdaki bazı sorulara yanıt bulabilmek için düşüncelerinizi merak ettim yoksa başkasının demesiyle hayatıma yön verecek kadar güçsüz biri değilim sana da teşekkür ederim kinayeli cevabın için

• Bnce hayatine yon ver benimde hayatta yon vermem gereken cok.sey var.

0|0
    0|0
  • bence hiçbişey için gec değil, eğer yaşamını daha iyi hale getirmek istiyosan kararını ver ve ona göre adım at. sanırım köklü değişiklikler istiyosun hayatında öyle anladım ben.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 30 yaş geç değil .. gerçi 50 bile olsan farketmez .. gelecekte nerde, nasıl olmak istediğini planla ve bunun için elinden geleni yap .. bulunduğun duruma sıkışıp kalma .. umarım başarılı olup mutluluğu yakalarsın ..

1|0
    0|0
    • insanlarda var olan durumu sürdürme güdüsü vardır (güdü doğru kelime olmayabilir).. içinde bulunduğu durum canını da sıksa artık o duruma alışmıştır, onu yıkıp yeni bir duruma geçmeye güç bulamaz, korkar.. değişimden korkarız , çünkü sonucunu bilmeyiz .. bu sayede korku sayesinde bitmesi gereken çoğu evlilik devam eder, okumaktan nefret edilen bölüme devam edilir, çalışmaktan nefret edilen işte çalışılır .. değişim sana daha kötü bir hayatta getirebilir ama denemeden bilemezsin ..

• Mutlu olacağına inandığın hayatı yaşamalısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...