Proteın Tozu Kullanıcam kullanım mı?

Arkadaslar 1 aylık proteın tozu kullanıcam devamlı spor yapıyorum 1 ayda ne kadar kilo alırım ve hacım yaparım

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozu kullanıcam 1 ay da ne kadar hacim yaparım? Sanki steroid kullanacak :)

0|0
    0|0
    • :D ya coluk cocuk yorum yapmasın adam akıllı soru sorduk

• Steroid in

• at hormonu 23 yasından bı zahmet vucut yap krds

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• protein kilo aldırmaz. Hele 1 ayda bir şey kazanamazsın.

0|0
    0|0
    • 2 kilo bile kaardır ya ondan degıl para yı arkadas alıcak ona bahane sunmam lazım

• Vücudu doğallığa alıştırman daha doğru olur doğru kullanıldığı sürece zararı olmaz ama vücudun alışması doğru değil...

0|0
    0|0
  • Protein tozunu ne saniyo millet :D 1 ayda pek bir hacim bekleme ondan , sen kendi azminle yaparsin o hacimi.

0|0
    0|0
    • Pek Bişy Beklemıyorum ztn bklesem sorar mıyım krds kullanmıs kısıler varsa onlardn yardım alıcktım kullanmadısan yorum atma

• Kullandim , bir ara birakip farkina baktim bisey goremedim. Tamamen birakip kendimi yumurta kirmizi et vs.. Verdim.

• Maximum 6 kilo yapar fazlası deri de çatlama yapar. aşırısı vucutta kalıcı olmaz dikkatli kullan. dozu aşma ölçüye göre git

0|0
    0|0
  • Karbonhidratı yüksek toz kullanırsan kilo aldırır 1 ayda pek bişey olmaz.

0|0
    0|0
    • karbonhidrat tozu kılo aldır mı

• Uzman değilim ama vücut geliştirmeyle uğraştım karbonhidratı yüksek beslenirsen muhakkak kilo ve hacim kazanırsın alacağın protein tozunun besin değerlerine bakarak kendine uygun olanı seç

• KULLANMADIM BİLMİYORUM

0|0
    0|0
Yükleniyor...