Gönül eğlendirmek için değil de gerçekten sevdiğiniz kızla evde başbaşa iken ?

evet kızlar ve erkekler sevgilinizlle özel. erkekler için belirtmek istedim (gönül eğlendirmek için buluştuğunuz kızla değil ) evde yalnız başbaşa kaldığınzda neler yaparsınız yakınlaşmalarınız ne derecede olur

0|0
232

En İyi Erkek Görüşü

• aynı şeyler yine yapılır ama bu sefer tutuku, ateş jesus

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 31

• dışarı çıkıp gezelim isterim ama onlar istemez .. evde film izleyelim derler .. bir tane filmi bile bu şekilde baştan sona izleyebilmiş değilimdir ..

0|0
    0|0
  • oturur çay kahve içeriz mısır patlatır film izleriz. ne bileyim klasik şeyler işte dicem olmıcak :D:D istediğimi yaşarım karşımdakinin izin verdiği ölçüde zaten baştan çıkartma gibi bi niyetim olmaz sadece kız arkadaşımn ne istediği ve neyin mutlu edeceği gerisi mühim değil

0|0
    0|0
  • sonuna kadar giderim..

neticede o fırsatı yakalamışım..

duygusal olarak sevdiğin kişiyi fizyolojik olarakta sevmenin yanlışı yok bence...

0|0
    0|0
  • gerçekten sevdiklerimizle evde başbaşa kalınca cinselliğin yaşanmayacağını düşünecek kadar saf ve temiz insanlar hala aramızda.

0|0
    0|0
  • Sevdiğin kızı en fazla öpersin,çünkü kıyamazsın ona...

1|1
    0|0
  • gönülden sevdiğim kıza neler yapacağımı burda anlatmak doğru olmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • oturur film falan izleriz yemek yaparız eger gercekten sevıyorsam demek ıstedıgın cınsellık konusu acmam yanı

0|0
    0|0
  • sonuna kadar romantizm gerisi karşılıklı istek arzu

0|0
    0|0
  • geyiğe bağlarız herhalde

0|0
    0|0
  • git git

0|0
    0|0
  • Romantik komedi veya korku filmi kızın manyaklığına kalmış bir film olur mutlaka sarılır öperım daha ilerisi olmaz

0|0
    0|0
  • İkisi ile de aynı şeyim yaparım.

0|0
    0|0
  • gönlümden geçeni yaparım

0|0
    0|0
  • sadece evde biri varmış gibi davrandık ve en ufak bi yavşama olmadı diye kaybetmiş olabilirim diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • gerçekten seven erkek gözünü bakmaya bile anlatabildim mi

0|1
    0|0
  • Başımı göğsüne koyar sohbet ederdim:)

0|0
    0|0
  • sevıyosam sevdıgım kızn müsade ettıgı kadar yakınlaşırım.rahat olmalı ban aguvenmelı

0|0
    0|0
  • gerçekten sevdiğimle, her yerde başbaşa olurum ben. Gözüm başkasını görmez kii

0|0
    0|0
  • utanırım bir şey yapamam o boyutta erkek gerçekten sevdiği kıza kolay kolay dokunamaz

0|0
    0|0
  • Yemek yaparım, yemek yeriz, oyun oynarız, film izleriz vs.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 2

• Kutu kutu pense.

0|0
    0|0
  • bi çay demler yanındada cekirdek cıtlatırız kadın programları falan izlerik anca yani :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...