Gönül eğlendirmek için değil de gerçekten sevdiğiniz kızla evde başbaşa iken ?

evet kızlar ve erkekler sevgilinizlle özel. erkekler için belirtmek istedim (gönül eğlendirmek için buluştuğunuz kızla değil ) evde yalnız başbaşa kaldığınzda neler yaparsınız yakınlaşmalarınız ne derecede olur

0|0
2|32

En İyi Erkek Görüşü

• aynı şeyler yine yapılır ama bu sefer tutuku, ateş jesus

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• dışarı çıkıp gezelim isterim ama onlar istemez .. evde film izleyelim derler .. bir tane filmi bile bu şekilde baştan sona izleyebilmiş değilimdir ..

0|0
    0|0
  • oturur çay kahve içeriz mısır patlatır film izleriz. ne bileyim klasik şeyler işte dicem olmıcak :D:D istediğimi yaşarım karşımdakinin izin verdiği ölçüde zaten baştan çıkartma gibi bi niyetim olmaz sadece kız arkadaşımn ne istediği ve neyin mutlu edeceği gerisi mühim değil

0|0
    0|0
  • sonuna kadar giderim..

neticede o fırsatı yakalamışım..

duygusal olarak sevdiğin kişiyi fizyolojik olarakta sevmenin yanlışı yok bence...

0|0
    0|0
  • gerçekten sevdiklerimizle evde başbaşa kalınca cinselliğin yaşanmayacağını düşünecek kadar saf ve temiz insanlar hala aramızda.

0|0
    0|0
  • Sevdiğin kızı en fazla öpersin,çünkü kıyamazsın ona...

1|1
    0|0
  • gönülden sevdiğim kıza neler yapacağımı burda anlatmak doğru olmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • oturur film falan izleriz yemek yaparız eger gercekten sevıyorsam demek ıstedıgın cınsellık konusu acmam yanı

0|0
    0|0
  • sonuna kadar romantizm gerisi karşılıklı istek arzu

0|0
    0|0
  • git git

0|0
    0|0
  • Romantik komedi veya korku filmi kızın manyaklığına kalmış bir film olur mutlaka sarılır öperım daha ilerisi olmaz

0|0
    0|0
  • İkisi ile de aynı şeyim yaparım.

0|0
    0|0
  • gönlümden geçeni yaparım

0|0
    0|0
  • sadece evde biri varmış gibi davrandık ve en ufak bi yavşama olmadı diye kaybetmiş olabilirim diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • gerçekten seven erkek gözünü bakmaya bile anlatabildim mi

0|1
    0|0
  • Başımı göğsüne koyar sohbet ederdim:)

0|0
    0|0
  • sevıyosam sevdıgım kızn müsade ettıgı kadar yakınlaşırım.rahat olmalı ban aguvenmelı

0|0
    0|0
  • geyiğe bağlarız herhalde

0|0
    0|0
  • gerçekten sevdiğimle, her yerde başbaşa olurum ben. Gözüm başkasını görmez kii

0|0
    0|0
  • utanırım bir şey yapamam o boyutta erkek gerçekten sevdiği kıza kolay kolay dokunamaz

0|0
    0|0
  • Yemek yaparım, yemek yeriz, oyun oynarız, film izleriz vs.

0|0
    0|0
  • İki genç insan ne yapıyorsa onu yaparız.

0|0
    0|0
  • sarılırız sevişiriz sohbet ederiz.

0|0
    0|0
  • evcilik oynayacak halim yok güreş ederim...

0|0
    0|0
  • gerçekten sevdim bir kızsa öpüşmem evde çünkü o andan sonra çift kale maça geçeriz

0|0
    0|0
  • Ben Kaçarım..

0|0
    0|0
  • baş başa iken öpüşme kaçınılmaz

0|0
    0|0
  • evcilik oynarız

0|0
    0|0
  • Gercek anlamda seven erkek kadınına nikah öncesi yaklaşmaz hatta bu onun aklına bilen gelmez eğer gercekten seviyorsa ve seven adam evlenmek için can atar bir an önce o harika kadını kollarına alıp yatagında bacaklarını bacaklarının arasına alıp yavuklusunu göhsüne yaslamayı ister.O artık dünyadaki en mutlu adamdır bakın deştiniz yaralarımı gece gece siz hanfendi lütfen bu derinlikte sorular yöneltmeyin biz aşkına kavuşamamış adamlara lütfen

1|0
    0|0
  • her ne olursa olsun tabiki güzel başlangıçlar olur film izlenir müzik açılıp dans edilir yemek yenilir ama sonunda seks mutlaka olur.

0|0
    0|0
  • sımsıkı sarılmak istiyorum o kişiye bunun için tek başımıza olmamız lazım herkesin içinde yapamam.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 2

• Kutu kutu pense.

0|0
    0|0
  • bi çay demler yanındada cekirdek cıtlatırız kadın programları falan izlerik anca yani :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...