Günde 1 ay koşsam kaç kilo veririm?

Arkadaşlar 1 ay boyunca her gün koşsam kaç kilo veririm. 1 ay boyunca her gün 2 saat koşu bandında koşan, ve kilo yapan yiyeceklerden uzak dursa 1 ay da ortalama ne kadar kilo verir?

Güncellemeler:
Başlık yanlıs yazmısım dikkatimdne kaçtı 1 ay da her gün olacaktı sorry :)

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sabah 15 dkda gece 15 dka çok tempolu bisiklt sürerek ve sadece diyet büsküvisi su ayran yiyerek 30 günde 20 kilo verdim kilom 90 dı 70 e tüştüm ilk 1 hafta çok ozrlanıyorsun ama sonra kolaylaşıyor ve inceldiğini kilo verdiğini farkettiğin zmn kilo alcam diye yemek yemek istemzsin tabi hızlı kilo kaybetmekde çok zararlı halsizlik yapar metopolşzmayı yavaşlatır sonradan kendini toplrsın bana çok dediler hızlı kilo verdin geri birden alıcaksın dedilar aradana 1 bcuk yıl geçti 5 kilo adım kilom 75 boyum 1.74

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gunde 1 ay kosabilirsen valla helal olsun kardes 24 saatte 1 ay :D:D nneyse verirsin duzenli yaparsan ama yemenden kesmezsen fayda etmez

0|0
    0|0
  • Günde 1 ayı görünce dondum kaldım :|

0|0
    0|0
  • Bu bunyeye ve yasam sartlarina gore degisiklik gosterir ama ayda ortalama 3-10 kilo arasi verildigini duydum duzenli olarak spor yalilirsa ve yemege dikkat edilirse

0|0
    0|0
    • Fazla kilom yok ama boy 1.81 kilo 75. Kiloyu 67 ye çeksek tamamdır :)

• Bence problem bir durum degil yinede siz bilirsiniz ama bence 1aya sigdirip vucut dengesinizi bozacaginiza 3-5 aya sigdirin, sabit kalsin

• 3-5 ay vaktim yok maalesef. Ygs için 1 ay izne ayrıldım bu 1 ayı değerlendireyim odnan sonra okul araya giriyor spor salonunda vaktim olmayacak. Sonra yaza fitness yapacğaım sadece biraz yağ var onu yakayım yeterli.

• 5-10 kilo verirsin...

0|0
    0|0
  • 6-10 kilo verir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Günde 1 ay kosmak farkliymis

0|1
    0|0
  • . s o nasıl oluo kanki günde 1 ay. Püf noktası varsa söyle bende bir günde bir aylık oruç tutıyım. Bikerede bitsn.

0|0
    0|0
  • günde 1 ay koşsan 1 yıl kilo verirsin :D

0|0
    0|0
  • Aralıksız 1 saat koşu 370 kalori yaktırır.2 günde 740 kalori eder. Yaklaşık 20 günde 2kg verirsin. Ama sağlıklı ve dengeli beslenme çok önemli. Bende 1,5 ayda 7 kilo verdim aynı yöntemle
    Not-Koşarkenki hızına bağlı olarak değişir.

0|0
    0|0
  • yapacaksan iyi genelde 2 hafta yapıp bırakıyorlar

0|0
    0|0
  • metobolizma na bağlı olan birşey

0|0
    0|0
  • sadece koşmak önemli deqil mesele elinde 1 somun ile koşabilmektir.

0|0
    0|0
  • günde bir ay koşarsın helal diyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...