Erkekler futboldan ne anlıyor sunuz?

Çok saçma birşey hiç heyecanı yok bir kere.

Basketbol daha güzel son saniyeye kadar galip belli değil tabi rüya takım değilse (Usa )

Bence futbol çok sıkıcı geçen denk gelmiştim 5 dakika izledim patladim sikintidan direk değiştirdim.

0|0
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• sen alışverişten nasıl zevk alıyorsan erkeklerde futboldan öyle zevk alıyor :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Ama şöyle birşey var basketbolda kolay kolay sürpriz olmaz zira sadece savunma yaparak kazanamazsin maci ve rüya takim dediğin ABD bir ara kaç yil boyunca yenilmemezlik serisi vardi ama futbolda boyle birşey göremezsin. ayrica futbol basketbola gore daha basit kurallar içeren ve oynamak için iki tasa ve bir topa sahip olmam yeterlidir ama basketbolda çizgiler çember pota falan lazim bu yüzden dünyanın her yerinde futbol daha çok oynanır ve sevilir

1|0
    0|0
  • Bence de çok kötü hiç sevmem ne izlemekten ne de oynamaktan

1|0
    0|0
  • futbolu sadece erkekler sevmiyor

0|0
    0|0
  • Sen herhalde kritik maçta 90+ ya denk gelmedin krizden ölebiliriz ayriyeten zevkler ve renkler tartışılmaz tartışalım diyosan senin kendi.. neyse

0|0
    1|0
  • aferın sana..

0|0
    1|0
  • Ben anlamiyorum birsey en son Hasan Sasin gol attigi 2002 dunya kupasiydi sanirim o zaman izledim mac :)
    Siniftada soyledim Asyali bir bayan arkadas "Are you man?" dediydi diger arkadaslari anlatmamis demekki fazla birsey :)

0|0
    1|0
  • sen diziden ne anlıyorsun

0|0
    1|0
  • Derbi aç bir tane ya da
    Barcelona-Real Madrid maçı izle 2 hafta sonra kupon nasıl yapılır diye gelirsin buraya

0|0
    0|0
  • abuk subuk takimlarin futbol macini izlersen olmaz tabi ac bir bayern munich maci real madrid barcelona maci futbolu gor :D sen tabi torku konyanin macini izlersen olmaz bu isler :)

0|0
    0|0
  • Derbi maçımı, 20 tane hurimi deseler, düşünmeden Derbi maçı derim.

0|0
    1|0
  • Ben basket severim boyum 1.94 oldugu için

0|0
    0|0
  • Bunu burdan alin.

0|0
    1|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz

0|0
    1|0
  • Ben birşey anlamadım izlemiyorum zaman değerlidir.

0|0
    0|0
  • Ne izlediğine bağlı. Premier veya La Liga izlemen lazım zevk alman için.

0|0
    0|0
  • Basketbol daha yoğun ve hareketli onun için öyle geliyor çünki sahası küçük basketbolu futbol sahası kadar büyütürsen bir zevki kalmaz :) bende her maçı izlemem takımım ve avrupa kupası maçları zevkli oluyor

0|0
    0|0
  • Futbol aşktır.

0|0
    0|0
  • basketbolda zırt pırt sayı olduğundan zevkli değil

futbolda az skor olduğu için güzel

0|0
    0|0
  • Futbokda da son saniye ye kadar oluyor ornegin Semih Şentürk'un attigi gol.. Basketbolda da her zaman son saniyeye kadar olmuyor ki

0|0
    0|0
  • sen sevmiyosun ama bir erkek gibi futbol izleyen kızlarda var

0|0
    0|0
  • hobi herkesin hobisi wardır

0|0
    0|0
  • niye karşılaştırma yaptın kii :DD

0|0
    0|0
  • Nefret ederim ben

0|0
    0|0
  • Ne desem bos :)

0|0
    0|0
  • kızlar anlamaz

0|0
    0|0
  • Hayat felsefesi yasam tarzi zevk adini sen koy :)

0|0
    0|0
  • Sonuç itibariyle amaç topu kaleye sokmak, sır burada :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...