Hiç şiddet uyguladınız mı ? Ya da gördünüz mü ?

Hiç şiddet uyguladınız mı ? Ya da gördünüz mü ?

Uyguladıysanız neden ?

Şiddet gördüyseniz en son kaç yaşınızda ?

Gizliye açıktır buyrun dökülün

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgililerimden birine uygulamıştım. Geçen yıl, 18 yaşımdayken uyguladım. Arkamdan "gay" diye konuşuyormuş. Okulun önünde üç arkadaş yakaladım bunları. Arkaları bana dönük bir şekilde yürüyorlardı. En soldaki benimkiydi, tanıdım hemen. Yazık garibim, saçlarını düzleştirmiş, süslenip püslenmişti. Arabadan indim ve hızlı adımlarla ona yaklaştım arkasından. O özenip düzleştirdiği saçlarını avuçlayıp çektim. Yüzünü bana dönene kadar çektim. Beni görünce adımı fısıldadı. Ağzının üstüne elimin tersiyle tokat attım. Herkes bakakaldı. Kız gözüme bakamıyordu. "Yüzüme bak" dedim. Zar zor baktı. Hiçbirşey söylemedim. O gözlerimden almıştır mesajı. Sonra yine arabama bindim ve terk ettim olay yerini. Gerçi haksız olan yine benim. Kızı daha güzel bir kız uğruna terk ettim. Hırsından doalyı hakkımda "gay" diye konuştu, kaşındı. Ben de kaşıdım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Uyguladım da gördüm de.. Ağır sonuçları da oldu. Şiddet sevmem ancak gerektiğinde insan kendini sonuna kadar savunmalı.

0|0
    0|0
  • evet, evet , zorundaydım, son bir kaç senedir kavga etmiyorum (fırsat olmadı)

0|0
    0|0
  • Hakedene uyguladım evet

0|0
    0|0
  • yaşlı bir teyze biber gazı sıkmıştı bana ardından çanta yemiştim karakola gitmiştik ve ben nezarete düşmüştüm hımaaaaııaaaa aklıma geldi

0|0
    0|0
  • şiddet yanlısı değilim uyguladım uyguladılar

0|0
    0|0
  • Uyguladım tabi ben uygulayınca karşı tarafta uygulamaya çalıştı. Ben çabuk sinirlenirim biraz, damarıma bastımı biri aniden gözüm dönebilir :)

0|0
    0|0
  • Uygulamadım şiddete hayır.

sosyalide verdim bakın

1|0
    0|0
  • Şiddet demeyelim de babamdan, dedemden 1-2 tokat yedim.En son da 10-11 yaşlarıdır herhalde.

0|0
    0|0
  • hiç tanımadığım biri kafa attı durduk yere sonra hastaneye kaldırdılar kafa atanı :)

0|0
    0|0
  • evet şiddet uyguladım gizlenmeye gerek yok, hiçte pişman değilim.

0|0
    0|0
  • Üniversitedeyken,komünistlere çok şiddet uyguladım,hergün dövüyoduk kızılları..

0|0
    0|0
  • peder bey bi kez vurdu ondada başım ağrıdıydı mk. ne biçim vurduysa.

0|0
    0|0
  • uygulamadım ama şahit oldum...

0|0
    0|0
  • Kavga dönüş çok oldu ama şiddetten kaçınıyorum.

0|0
    0|0
  • Evet..

0|0
    0|0
  • Uyguladım ve uygulamaya devam ediyorum.Dur uygulayıp geleyim hatta.

0|0
    0|1
  • Yirmili yaşlarda felaket kavgacı biriydim ama yaşım ilerledikce kendimi kontrol etmeye başladım bir çok kişi ile kavgalı oldugumdam konuşmuyordum bir çogu ile barıştım ama iki tanesi hariç onlar benim içimdeki o canavarı ortaya cıkarıyorlar.

0|0
    0|0
  • Babam beni dövüyodu küçükken :( şimdi ben onu dövecek fizikteyim ama öyle bir şey yapamam yaşlanınca ona kötü davranmayı düşünüyorum.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• komsumuzun cok yaramaz bır oglu vardı adı batuhan annesı sen buna bugunluk bak senı cıleden cıkartıcaktır emın ol o yzden cok kızdırırsa poposuna patlat dedı evın altını ustunu getırdı velet ses tellerım bozuldu onunda poposu kızardı ...

0|0
    0|0
  • Şiddet gördüm. Babamdan defalarca sopa yedim hem de ufak bir çocuk olduğumdan beri. Suçsuzken bile döverdi beni. Ama uygulamadım. Uygulamam da.

0|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • annem dövmüştü bikaç kez sonraaa sevgilim vurdu ama bende ona vurdum karşılıklı oldu o dövüş gibi bişeydi artık

0|0
    0|0
  • Kimseye şiddet uygulamadım. Ama şiddet gördüm. Ne zaman olduğunu hatırlamıyorum.

0|1
    1|0
  • yoo

0|0
    0|0
  • Mart aylarında bir kıza saç baş dalmıştım sürtüklük yapıyor diye.

0|0
    0|0
  • kafa yardım

0|0
    0|0
  • Şiddet uygulamadım. Şiddet uygulamayı sevmem.

0|0
    0|0
  • çocukken çok uygulardım 13-14 yaşlarında tabi karşılığınıda alırdım. liseye geçince bıraktım o tip şeyleri

0|0
    0|0
  • Görmedim görürsem karşılığını vericek kadarda eğitimliyim

0|0
    1|1
Yükleniyor...