Siz olsanız ne yapardınız?

abra kadabra herkez okusun...!!!cevap yazsın

düşününki bir koca aslan pençelerini açmış dişlerini göstermiş ve kükreyerek üstünüze koşuyor ve elinizde küçük bir sandık bu sandığın içinde umutlarınız ve hayalleriniz var ve aslan sizden o sandığı istiyor siz aslandan olabildiğince uzağa kaçmaya çalışırken birde önünüze uçurum çıkıyor ve o an bir karar vermek zorundasınız. sandığı aslana verip kurtulabilirsiniz ama umutlarınız ve hayalleriniz o aslanla birlikte gider.yada uçurumdan atarsınız sandığı ama yine umutlarınız ve hayalleriniz gider ne size kalır ne aslana.yada sandığı ne uçuruma atarsınız nede aslana verirsiniz ,aslana kafa tutarsınız.

kararınızı çabuk verin aslan kızıyor ve o sandığı sizden almaya kararlı ve bir okadar gözü kara.sakın tekrar kaçmaya çalışmayın çünkü uçurumdan düşersiniz.korkup aslana o sandığı vermeyin çünkü sizin umutlarınız ve hayalleriniz var bukadar kolay kaybetmemelisiniz.

siz olsanız neyapardınız

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Valla ne Uçurumlardan atladim bişey olmadi ölürüm de sandiği vermem. Atlarim uçurumdan. kim bilir belki de o uçurumun ardinda yepyeni bir hayat beni bekliyor. Zaten hep güzel şeyler zor kararlarda, korkularda gizlidir. Risk yapmaktan kaçinmam böyle bir durumda. eminimki ben atlayinca bir el beni düşmeden kurtaracak, havalara kaldiracak ve ben de şaşkin aslana "nanik" yapcam... bu arada kimse beni dinlemesin. bu sadece bana has olan bişey...yani siz atlarsaniz muhtemelen ölürsünüz))))) haha Vebali kalmasin üstümde şimdi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şimdi sandığı uçurumdan atsam aslan beni öldürcek mi? Öldürmeyecekse aşağı atarım, öldürcekse aslana veririm :(

1|1
    0|0
    • Aslan Attın diye sinirlenip senip parçaladığını düşün verirsen Çekip gidicek

• Mı/mi soru eki de ayrı yazılır artı "Katletiyorsun" derken yumuşamayı da unutmuşsun, o gereksiz kulandığın virgülleri ve büyük/küçük harfleri hiç söylemiyorum zaten.

Sen katlediyorsun da farkında değilsin :(

• Tamam itiraf ediyorum türkçeyi katletiyorum ama sizde itiraf edin benden aşşa kalır yanınız yok :)

• Uçuruma doğru koşuyormuş gibi yaparım eğilirim aslan üstümden uçuruma doğru düşer sandığımı da alır giderim. =p

2|1
    0|0
  • sandığı verdim valla nasılsa içi boş sevinsin gariban.

0|1
    0|0
  • O can havliyle atarsın kafasına sandıgı atlarsın ucurumdan:D

1|1
    0|0
  • ne hayal gücü varmis sende :(

0|1
    0|0
  • ha uçurumdan atlamışım ha sandığı aslana vermişim aynı şey sandığı uçurumdan atar beklerim yesin aslan beni :D

0|0
    0|0
    • Ama sonuçta Aslanında Olmuyo sandık

• tamam işte benmde istediğim bu :D öyle de böyle de zararlıyım

• e yani evet :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Otur bi konuşcaz derim

1|1
    0|0
  • yerim hayalleri öldükten sonra hayalleri napim alsın kutuyu gitsin :)))) gerçi aslan bizden ama :))

0|1
    0|0
  • Sandığımı Verirsem Zaten Ölüden Farkım Kalmaz.Uçurumdan Atlarsam Pes Etmiş Olurum.En Azından Mücadele Ederken Ölmek İsterim.Sandığı Yere Koyar Ve Aslanı İndirmeye Odaklanırım.

0|1
    0|0
  • yat uyu sen hacı

1|1
    0|0
  • Aslanı bükerim!

0|1
    0|0
  • aslana kafa tutarım genede o sandıgı vermem ucurumdan atlasam bıle vermem.

0|1
    0|0
  • aslanla 2 dk kanka olurdum :) sonro karı kız muhabetti derken :)

0|1
    0|0
    • Güzel fikir bayım ama aslanın bunu pek anlayacağını sanmıyorum :)

• anlar bayım anlar merak etme ben 2 dk kaynaga getirim onu :D

• bol şanslar :)

• Abada kadabra diyince aklıma Voldemort geldi.

0|1
    0|0
  • Aslanı atarım.

1|0
    0|0
  • fazla film izleme

1|0
    0|0
Yükleniyor...