Sporla ilgilenen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi kız erkek farketmez?

Resimdeki arkadaş muay thai de bir donem avrupa 3. uncusu (tam net bilmiyorum) antremani izlemeye gitmistim bende ilgilendigim için 2 seneliğim. antremanlardan fotograflar cekiyordum. ne ise yariyor bu ilgilenen arkadaşlar yardımcı olursa?http://i.hizliresim.com/078go9.jpg Daha bunu gibi cok hareket yaptı.. Gittiğim salonda hiç bu tür antremanlar yapmıyoruz kafama takıldı. Professiyonel olduğu için mi sizce? Spor salonuyla felan mı alakalı yoksa? +1 cevaplayanlara teşekkürler

Güncellemeler:
...
... up

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bende ılk defa gördüm bunu kıck boks yapıyorum maçlara cıkacaktım kı kolum yeniden çıkmaya başladı hayırlısı artık

0|1
    0|0
    • Gecmis olsun kardesm acil sifalar. adamlar calisiyor bizde klasik hareketler

• Bunu evde de yapabılırsın o kadar kafana takma. Bızde ellık haftanın 1 günü kullanılıyor. Genel. de es kaymalı teknik çalışıyoruz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Türkiye'de muay thai konusunda lider denebilecek kişi eski hocam ve tanıdığım biri.. Genelde o dünya sıralamasına giren kişileri çıkaran kişi oluyor.. Türkiye birincisi falan..

Ama bilmiyorum :D

0|1
    0|0
    • Alakayı anlayamadım ☺

• bu haberdekiler olsun bu resimdekiler olsun, sırf torba ellik dovmuyorlar cok antrenman cesidi var.. sok gecirdim diyorum ya ilk defa gordum oyle antremanları. Caki gibiler de

• Aynen ben spor salonuna kilo verme amaçlı yazılmıstım. Kasım 2012'ydi.
      Cemal hocam bana muay thai yapmam için ısrar etti. Ama antremanlarını gördüğüm için hep kaçtım. Sonra spor salonunu bırakmıştım..

Ama gerçekten mükemmel.. Keşke hevesim olsaydı :D

• Bence profesyonel olduğu içindir.

0|1
    0|0
    • ilgileniyormusun sen kardesm?

• Spora heves ederim de pek uğraşmadım.

• Tamam sagol kardesm

Yükleniyor...