Aslan kadını hakkında ne düşünüyosunuz

ya baktımda son sorularda yay kadını hakkında ne düşünüyosunuz akrep hakkında falan filan diye o yüzden ben sormasam olmaz Aslan kadını hakkında ne düşünüyosunuz ? :)))

0|0
7|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Hayatımda hiç aslan burcu kadını tanımamam bir başak olmamdan mı kaynaklı ? yükselenim de aslan ama...

0|0
    0|0
    • aslan başak uyumu iyidir aslında iyi anlaşırlar bak bu senin talihsizliğin

• öv kendini aferin

• hiihi :D

• hiç iyi şeyler düşünmüyorum...asdadad

1|0
    0|1
  • 1 buçuk ay önce ayrıldığım 2 senelik aşkım, birtanem aslandı. çok inatçı dediği dedik hırslı başı dik ben tek yaparım başkasından yardım almam modun biriydi. çok zordur aslan kadını çok.

0|0
    0|0
    • evet öyle oluyolar annem de bende aslanız uzlaşamıyoruz kolay kolay :)

• :) öyle gerekti :) neyse sen aslanlara dikkat et hadi iyi geceler :)

• sende koçlara dikkat et bence, koçla aslan zor oluyor :) iyi geceler

• Çok ince ayrıntılara takılıyor, işin ilginci, ben de kovayım ve aslan kadınıyla kova erkeği çok iyi anlaşırlarmış. Aslan kadını en ufak birşeye bile takarken, benim umurumda olmaz. Bu yüzden dedim...

0|0
    0|0
  • Yatakta iyi olduklarını biliyorum sadece

1|0
    0|0
  • iyidir aslan kadını. sadıktır, efendidir. empati kurabilir. ikizlerin tam tersi diyebiliirz

0|0
    0|0
  • Başımda var bir tane acayip bir tür... Hem de çok acayip...

0|0
    0|0
  • çok iyi şeyler düşünüyorum ama merak ettiğim bir konu var cevaplar mısın?
    http://www kizlarsoruyor. com/ask-iliskileri/q2148239-aslan-kizlari-ne-zaman-vazgecersiniz

0|0
    0|0
  • başak erkeği hakkında ne düşünürsünüz ?

0|0
    1|0
  • Çok çapkın kadınlardır hani onlar.

1|0
    0|0
    • :) çapkınlar genelde ama o kadar çok değil

• Hay sizin aslanınızada, kovanızada, terazinizede... Adı batsın. Bitmediniz gitti.

1|0
    0|0
  • aslan bu aslan parçası diyorum

0|0
    0|0
  • çok konuşuyorlar tek bildim bu

0|0
    0|0
  • Kodummu otutturur :D Bırakın abi bu burç işlerini :D

0|0
    0|0
  • Kötü.

0|0
    0|0
  • kimsiinn sen ..çık dışarı çııık ne olursun çııık ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• aslan gibiler

0|0
    0|0
  • hırslı çok hırslı

1|0
    0|0
  • yüksek egosu insanı çıldırtmaz çünkü kendi de açık açık söyler bunu bi yerden sora egosu normal gelmeye başlar , dalga konusu falan olur .eğlenceden anlayan uyumlu maceraya açık olurlar.

0|0
    1|0
    • ay evet ya bazen ben bile kendimi durduramıyorum

• bir rivayete gore burcum basak yukselenim aslan mıs.ne dusunduklerini bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • hiç aslan kadını tanımadım

0|0
    0|0
  • Fazla sabit fikirliler, kibirliler, herşeye böbürlenme tavırlarından ve son olarakta sanki küçük dağları ben yarattım havalarında ortalıklarda dolaşmalarından dolayı sinir oluyorum. Bu yüzden aslan burcunu sevmiyorum. Benim tanıdığım aslan burçları böyledi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...