Hayattaki en büyük pişmanlığınız?

Hiç geri dönülmez bir hata yaptınız mı mesela?

yaptuysanız karşı tarafın tepkisi ne oldu

ya da o kişiyi kaybettiniz mi?

Güncellemeler:
Hiç geri dönülmez bir hata yaptınız mı mesela?

yaptuysanız karşı tarafın tepkisi ne oldu

ya da o kişiyi kaybettiniz mi?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• dönülmez çok hata yaptım.. o hatalar sayesinde bugunkü halime kavuştum .. pişman değilim ..

0|0
    0|0
    • hayır hatalarımdan dolayı sevdiğim insanı kaybettiğim hiç olmadı .. ama hatalarımdan dolayı tabi ki kırdım, üzdüm, üzüldüm ..

Erkekler Ne Diyor 9

• Elektro gitarı çalmaya küçükken başlamamamdan dolayı pişmanlık duyuyorum .Hatta aynı zamanda piyano ,keman da çalmak isterdim o yaşlarda .

0|0
    0|0
    • şanslısın o zaman

• Ben başlığı okur okumaz cevap yazdım.Açıklamada insanlarla olan ilişkiden doğan pişmalıktan bahsettiğini fark etmedim.Yani "insalarla aranda sorun yok , tek sorunun gitar çalmaya başlama yaşın" diyerekten şanslısın diyorsan bana göre yanılıyorsun.Çünkü insanlarla olan sorunlarla olgunlaşır insan ve geçmişe dönüp bu problemlere takılırsan veya pişmalık duyarsan hiçbir şeye yaramaz.O yüzden bu problemleri umursamıyorum daha çok bu durumdan ders çıkarıp hayata kaldığım yerden devam ediyorum...

• şanslısın çünkü yaptığı hatalar yüzünden sevdiği insanları kaybeden insanlar var mesela.ya da örneğin sırf iki kelimeyi söyleyemediği için ömrü boyunca pişmanlık duyan.çok hızlı gittiği için birinin ölmesine neden olan vs vs.sen bu yüzden şanslısın üstelik son yazdığını herkes yapabilse gerçi bazı hataların geri dönüşü olmuyor

• Kötü arkadaş

0|0
    0|0
  • cok hata yaptık mesela en buyuk hatam egitm fakültesini bitirmek oldu

0|0
    0|0
  • hayatım hata yapmakla geçti

0|0
    0|0
  • O kabak tatlısından yemediğime çok pişmanım.

0|0
    0|0
  • gs-fb macına alt oynamıştım 2-1 bitmişti 1.800 kaybetmiştim off offf

0|0
    0|0
  • O kişiye güvenmekti aslında en büyük hatam karşılığınıda çok güzel şekilde gösterdi sağolsun.

0|0
    0|0
  • bilmem hatırlamıyorum...

0|0
    0|0
  • Pişman Olurum diye ypmadıklarım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir sevgilimle çıkmamam gerektı bıde şu an gttgm unvye kayıt olmamak

0|0
    0|0