Siz olsaydınız ne düşünürdünüz ne yapardınız ciddi mi benimle?

Ben yurt dışında oturuyorum 7 senedir türkiyeye her yaz gidiyorum bu yazda gittim ve biriyle tanıştım çok çabaladım görüşmek için çok yol kat ettim sonra konuştuk görüştük çok hoş vakit geçirdik 1. görüşmede sonrasında 2. görüşmede ister istemez biraz yakınlaştık ama ileri gitmedik ve sonra ben buraya geldim benden hoşlandığını söyledi güzel olduğumu düşünüyor bende çok hoşlanıyorum fakat aklıma takılan tek soru benimle ciddimi düşünüyor yoksa sadece hoş vakit geçirmekmi istiyor ben gerçekten çok bağladın seviyorum diyebilirim geçen benimle ilgili ne düşüngugünü sordum biraz caadi biraz sevimli tatlı uzak olsada bana yakın hissettiğim tanıtığıma mutlu olduğum birisin dedi böyle diyen biri ne düşünür sizle lütfen yardımcı olun ! :/ (Uzun oldu biraz :) kusura bakmayın artık )

Güncellemeler:
ama oyle baglandigimi pek bisey yok istedigimde gidebilirim kisinda gelicem kalicam bir kac ay gelmemide istedigini soyledi

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• bir kaç ay kalman herşeyi değiştirir. Aynı evi paylaşacaksanız ve aynı yatağı paylaşacaksanız o zamana kadar seninle ilgilenir. önemli olan sonrası. Sen uzaktayken hayatına başkasını alacak mı seni mi bekleyecek. Sen uzakta ondan daha iyi biriyle tanışırsan ne olacak? zaman herşeyi değiştirir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bende aynısını yaşadım. Uzak olmak dezavantaj. Niyeti ciddi is o senin yanına gelmek için çaba harcar. Ben 2500km yol gittim. Anlaşamyacağımı anlayınca geri döndüm

0|0
    0|0
  • uzaktan yürütümezsin ne kadar ciddi olursa olsun olmuyor

0|1
    0|0
  • onun için Türkiyeye kesin dönüş yaparım diyorsan iş tamamdır. Yok dönmem diyorsan aşık değilsindir.

0|0
    0|0
  • Bunu bilmemiz için kain olmamız gerekir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya tabiki de hoş vakit geçrmek istio zamanla belki ciddi de olr ama bu kdr aceleci olma bnce

0|0
    0|0
  • Ben pek sanmıyorum ciddi düşündüğünü mesela çevremden örnek veriyim buraya yabancı ülkeden bi kız gelse bütün erkek arkadşlarım onunla bi şekilde temasa geçmeye çalışır geçen kişide onunla hemen aşna fişna olayına dalar sonrada gelir arsız arsız arkadşlarını anlatır. Buranın durumu böyle

0|0
    0|0
  • nerde yasıyosun?

0|0
    0|0
    • fransada oturuyorum

• yok doncem donus yapicam zaten kisinda gelmeyi dusunuyorum

• olur o zman heralde

Yükleniyor...