Spor salonunda sizle ilgileniyorlar mı?

İlk gun aletlerinin nasil calistigin gosterip dakikalarini jac defa yapcagimizi soylediler ve bu kadar her hafta degismesi gerekmiyor mu? bir de mesela ben 1 aydir gidiyorum yer hareketleri falan yaptirmadilar niyee? Off yazilmasaydim keske:(

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben antrenörlük yapıyorum ve kesinlikle üyeler geldikten sonra onlar gidene kadar her hareket her ne yaprlarsa yapsınlar takipde olurum ve haftada bir degişen ve eklenen hareketler olur böyle saçma salonlara gitmeyiniz siznile birebir ilgilenecek egitmenlerel çalışın böyle saçmalık olmaz olamaz

0|0
    0|0
    • Evet ya gittigim yeri adı da flex gym baya bir övmüşlerdi ama boş çıktı...2 ay sonra napmaliyim uyeligim bitince napmaliyim sence hangi spor salonunu oneriyorsun?

• Artik kendi kendime biseyler yapicam evde de aletlerim var cok tesekkurlerr onerileriniz icin :))

• Eyer çok abartı kilonuz yoksa kendi kendinize yapacagınız ufak egzeersizler işinize yarıcaktır ben teşekkür ederim bol sporlu günler

Erkekler Ne Diyor 9

• Hocalarına sürekli nasıl çalışman gerektiğini sormalısın..

Herkesi takip edemezler, hangi programı ne kadar yapman gerektiğini sor.. Bitiince haber ver.. Her türlü yardımı almaktan çekinme zaten hocalar onun için var.

0|0
    0|0
    • Ordaki hoca icerde hic durmuyor ki full disari cikip telefonla konusuyor bende cekiniyorum:( zaten 3 aylik yazildim bitsede kurtulsam diyorum eve kosu bandi ve bisiklet aldim onlarla devam edebilirim demi spor salonu uyeligim bitince?

• Böyle giderse zayıflayamayacaksın :(

• Ama niye öyle dedin simdi:((

• genelde hareketler değişmezde sayısı artar onu söylemesi lazım ayrıca hocana danış genelde onlar ilgilenmiyo çoğu havalı tipler öğrencilerine söyleyip yeni gelenlere yardımcı oluyo bende gidiyodum ama orda hocadan iyi ve eski biri vardı ona danışıyodum.

0|0
    0|0
    • Bende artık kendi programı oluşturdum hal böyle olunca :)

• Hep ilk 30 dk yuruyusle baslayip agirliklari yapiyorum sonra mekik cekiyorum en son kol calsiiyorum bide lastikle acma gereme hareketi yapiyorum diger gun yine 30 dk yuruyus sonra eliptik bisklet normal bisiklet yapiyorum ben bunu kendim böldüm hepsi beni yoruyor diye sence iyi mi?

• ben bisikleti bir 2 hafta kullandım oda ısınma amacıyla kolları işe gögüsten sonra yapıyodum en son bacakları çalıştırıyodum zayıfım diye mekikte çekmiyodum ama sende ben kilo almak çin gidiyodum bide sen kilo vermek için gidiyosan pek bilemem.

• Yanlışınız var. Size verdikleri programı 18 kere yapmalısınız. 2 ay içinde. Bunu isterseniz 1 ay ve ya önerilen 1.5 ay içinde bitirebilirsiniz.

Kimse sizinle birebir ilgilenmez spor salonlarında. Bunun için personal training satın almanız gerekli. :)

0|0
    0|0
    • Ha 1 ay sonra mi program degisiyor yani?

• Hayır sağlamaz. Siz yazılan programınızı harfiyen uygulayın. Bu daha faydalı olacaktır.

Sağlamaz derken tabii programınızı da görmek lazım. Kas yapmak istiyorsanız. Ağır kilolarla az tekrar, kilo vermek amaçlı yapıyorsanız, hafif kilo çok tekrar yapmanız gerekir.

En iyisi hocanız her ne kadar işiyle ilgilenen birisi olmasa da siz yazdığı programı uygulayın.

• 1 kiloluklarla yapiyordum iki haftadir 1,5 luklarla yapiyorum sayisida 100 se 150 200 falan yaptim yani arttirmiyim peki sagol:(

• Hocalara sor, hakkın o senin.
    Bizim salonda hoca yok. Ben kendim araştırıyorum.

0|0
    0|0
    • Ya cekiniyorum acikcasi her hafta sordum sayisini arttirdi ordakilere bakiyorum farkli seyler yer hareketleri falan yapiyolar acaba sadece benle mi ilgilenmiyolar ya:(

• Aynen, ne kadar az koparsanız spor hayatından o kadar iyi, başarılar.

• Çok tesekkurlerr :)

• Valla allahtan ben biliyorumda kendi programıma uyuyorum. Bizim oraya yeni bir tane fitness salonu açıldı. Başına birtane hoca dikmişler hoca demeye bin şahit ister. Geçiyor UFO'nun karşısına alıyor eline kahveyi sabah aksam kahve bir kere yardım ettiğini görmedim yeni başlayanlara.

0|0
    0|0
    • Aynen aynen benimkide öyle yaa ve ben kızım sonucta biseyde bilmiyorum insan bir yardimci olur yani haftanin 5 gunu ordayim bir sor yani nasil gidiyo napiyosun diye kadin hep disarsa kahvesi telefonuyla

• Bizimkide kadın, elinde telefon- UFO- kahve üçlemesi yoksa? :D

• Ayni yere mi gidiyoruz yoksa?:D

• Ordaki hocalara söyle kimse Banane diyemez sana sonuçta Para veriyorsun

0|0
    0|0
    • Ya bana verdigi ilk programi ben artik kendim sayisini arttiriyorum toplam 2.30 saat suruyor diye iki gune bolerek yapiyorum hepsini acaba cidden aletlerle bitiyor is diyemi bana hareket falan gostermediler?

• her ay programın değişir. fix hareketler dışında hareketlerde değişir

0|0
    0|0
    • 1 ayım dolunca sorucam hocaya tesekkurler:)

• güzelsen ilgilenen çok olur

0|0
    0|0
  • snuçta oraya para veriyosun sormaktan çekinme

0|0
    0|0
    • Gerci baya bir baktimda kimse sormuyor aletlere inip biniyolar heralde ordakilere özel ders parasi falan verme olayi var anca oyle ilgileniyolar

Kızlar Ne Diyor 1

• Eger sen gidip hocaya soylersen degistirirler programini. Genelde mahalle arasi spor salonlarinda oluyor böyle, kaliteli bir yer bulabilirsen senin icin daha iyi olur:)

0|0
    0|0
    • Nergizin göbeğinde yani mahalle arası diye bir yer de değil ama hocası ilgisiz iste malesef :(

• @enkin neresi sacma anlayamadim?

• yanLış yere yazmışım sorry: D

Yükleniyor...