Akrep kadını hakkında ne düşünüyorsunuz?

etrafınızda akrep bayan yanıdığınız varmı,varsa karakteriyle ilgili ne dşünüyorsunuz?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir akrep erkeğiyim. Son sevgilim de akrepti. Biz iki akrep çok iyi anlaşırdık. Akrep kadını çok güzel olmasa bile cazibesi akıllara zarar bir tiptir. Gerçi benim sevgilim Alexandra Stan'e benziyordu ama yinede albenisi çok fazlaydı. Sonra çok kıskanç olur bu kızlar. Sevgilim bana telefon açardı: "Nerdesin?". Cevap veriyorum: "Evdeyim.". Bana diyor ki:"İnanmıyorum, evin resmini çek gönder, bekliyorum hadi.".. Güvenmez kolay kolay. Güvendiği zamanda her türlü fedakarlığı yapar. Toplum içinde çok sakin ve hanım hanımcık görünen akrep sevgilim; başbaşa kaldığımızda sapık yüzünü ortaya çıkarıyordu. Hani kurtadamlar dolunayda dönüşür ya; bu akrep kadınları da başbaşa kaldıklarında dönüşür. Sapık yüzü ayrı gayrı birşeydir. Beni öperken arada bir geri çekilip: "bal balll" derdi ve tekrardan öperdi. Bazen sapıklık derecesi bir hayli artardı. Geceleri "iyi geceler" amaçlı telefon görüşmelerimizde "şu anda yanımda olsan leşini bulamazlardı senin.. ımmm muahh" yapardı telefonda. Tabi içim gıcıklanırdı ama irade var bende. Bu kızların ana teması sapıklık, kıskançlık ve tutku üzerine kuruludur. Bilemiyorum her akrep kadını aynı mıdır. Belki de ikimiz de akrep olduğumuz için böyle olmuştur. Benim gözlemim bunlar.

0|1
    0|0
    • Cazibe ve aşırı cinsel istek konusunda birebir katılıyorum hayatımdan 3 tane değişik fizik ve zihin yapısında akrep kadını geçti.Ama üçü de aynı şekilde kanıma girmeyi başardı.

• Benim en uzun ilişkim o kızla oldu. Daha da sürerdi ama ailesi sırf benden kaçırmak için Paris'e anneannesinin yanına gönderdi kızı. Paris dediğin yer şurdan şurası. Gider yine görüşürüm. Ama ailesi karşı. Ama akrep kadını gerçekten çok iyidir. Bir akrep erkeğinin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilir. :)

• Hehe ilginçmiş :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Haşırt yapıyorlar iğnelerini işte nolacadı

0|0
    0|0
  • 1.Dişilik

2.Tükenmeyen bir cinsel arzu ve yetenek

3.Hırs

4.Kin ve Entrika

2|0
    0|0
  • sessiz ve içten pazarlıklı... sakin durağan ve tehlikeli... sadece iyi bir anne olurlar :))

0|0
    0|0
  • iyi sevişiyorlarmış.

1|0
    0|0

• iki düşünün bir konuşun derim :D

0|0
    0|0
  • Akrep mi :O Çapkın onlar yaa.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey.

0|0
    1|0
  • Bir akrep kadınım olmadı :(

0|0
    0|0
  • akrep ?

evlenicek olanlar 2 kere düşünsün. evlenmeden önceki yaşantısını...

0|0
    0|0
    • evlenmeden önceki yaşantısı derken?sadece akreplemi sınırlı bu durum?

• hangi yönlerden öndedir,tecrübeliisn galiba:D

• Yoo . persfpektif olarak bakarım. tecrubem yok

Kızlar Ne Diyor 6

• alışkanlık yaparmış :P

1|1
    0|0
  • Ben bir akrep kadınıyım. Bir kadın için mi bir erkek için mi nasıl oluyoruz hangisini merak ediyorsun?

0|0
    0|0
  • yükselen burcumdur akrep kadınları çok cazibeli ve zekidir genellikle.

0|0
    0|0
  • iyiyizdir :)

0|0
    0|0
  • Tehlikeli burç, ama severim iyi anlaşırım.

0|0
    0|0
  • Severim akrepleri ve iyi anlaşırım. Sekse fazlasıyla düşkün olurlar. Seksi cazibelidirler. Sadıklardır. Kolay kolay kimseye güvenmezler. Paranoyaklık derecesine kadar varabilecek şüpheci kuşkucu yanları vardır. Kolay kolay dostlarını satmaz. Vefalı soğukkanlı ve gizemlidirler. Güvenilir kimselerdir iyi sır saklarlar. Sabit fikirlilerdir. Hep veya hiç ilkesiyle hareket ederler. Ya benim tarafımdasın yada benim düşmanım düşüncesine sahiptirler. Yani akrepler için ortası yoktur. Eğer bir kişiyi tam olarak hayatından kişiyi sildiyse ve çıkartıysa kolay kolay o kişi için geri dönüş yoktur. Kincilerdir. Herşeyi sevgiyi öfkeyi nefreti uçlarda yaşarlar. Akreplerin dostluğu iyisi de ama nefreti de o kadar şiddetli ve kahredicidir. Benim tanıdığım akrepler böyledi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...