Çevremde çok insan var ama ben hayla yalnızım mı diyorsun sebebi ne ki bunların?

Bir kadına veya bir erkekten hoşlanıyosun ama bir türlü vazgeçemiyosun, peşinden halenda gidiyosun sonuçta derin bir yarası var düşünüyosun ilgisinimi çekemedim yoksa onun istedigi gibi bir kişilige mi sahip degilim aradan haftalar geçiyo ve hoşlandıgın erkek/bayan la sevgili oluyosun 1 ay olmadan ayrılıyosun ayrıldıktan sonra çok üzülüyosun buda sana koyuyo böyle bir pozisyonda olmussunuzdur veya bunun gibi birşeyi yaşamıssınızdır o an ki duygunuz nedir ? ve geceleri artık dahada cok seviyosun GÜNEŞİN DOĞUŞUNDAKİ MUCİZEYİ GECENİN KARANLIĞINDA KALAN BİLİR...

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• evet çok insan var ama ben o kalabalıklar içinde yanlızım çünkü insanın çok insana ihtiyacı yok sadece bizi anlayacak insanlara ihtiyacımız var aslında...evet insan aşk acısı çekerken ya da birilerini özlerken geceleri daha çok seviyor.çünkü sevdiklerimiz gece geç saatlerde herkes uyuyunca etraf sakinleşince daha çok aklımıza geliyor.onları en çok o zaman özlüyoruz.ve en son ki söz GÜNEŞİN DOĞUŞUNDAKİ MUCİZEYİ GECENİN KARANLIĞINDA KALAN BİLİR...çok uygun olmuş...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hala diyemediindendr belki

0|0
    0|0
  • hala yalnız hissediyorsan sorun yok da hayla yalnız hissediyorsan sorun çok büyük :/

1|0
    0|0
  • Hayla dediğin için belki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hayladan sonrasını okumadım

0|1
    1|0
  • yoo demiyorum, kendim kendime yeterim.

0|0
    0|0
  • aslında kendi iç dünyanda senin yanlızlıgını dolduracak şeyin bir insan olmaması olabilirmi?

0|0
    0|0
  • Hayla ne ki la?

0|0
    0|0
Yükleniyor...