En kontrolsüz veya ezik hisettiğiniz zamanı anlatabilir misiniz?

Benim hem kontrolsüz hemde ezik hissettiğim bir zaman var.

Arkadaşım beni sosyete mekanı diye tabir ettiğimiz bir kıyafet mağazasına götürdü ben ayakkabılara bakarken birini çok beğendim ve bir yetkiliye bu ayakkabıyı almak istediğimi söyledim tam o an bir kadın geldi ve o ayakkabı benim dedi sonra biz çok derin bir tartışmaya girdik kadın bana küfür etti bende dayanamayıp çok ağır sözler söyledim o da benim üzerime atladı bayaa kavga ettik kimse bizi ayıramadı sonra oranın sahibi bizi ayırmayı başardı ve bana o kadının mahallenin delisi olduğunu ve umursamamam gerektiğini söyledi işte o gün çok ezik ve kontrolsüz hissetmiştim. Sizin böyle anlarınız var mı

Güncellemeler:
Bu arada buradan mağazanın sahibine ve de o kadına selamlar

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• zaaaaaaaaaa .D saçmalamıssın ayakkabı için kavgamı edilir... ben anlatıyorum en ezik hissetiğim anı.. küçük bi kentte öğrenciyim ben bi gün arkadaşla maviye gittik kot bakmak için daha içeri girmeden adam bana kotlarımızın fiyatları 90 dan başlıyo 250 300 civarında göstermeme gerek varmı dedi dehşet sinir oldum... onu orda öldürecektim param da vardı ama o doymuş şerefsiz e para kazandırmamak için içeri bile girmedim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• biliyor musun aynı olayı ben de yaşadım :D

0|0
    0|0
  • az önce yazıyı okuyup cevap vermeyince ve daha sonrasında fotoğraf yüklediğini görünce içimde, derinlerde bir yerde bir cızzlama hissi uyandı. bu olsa gerek.

0|1
    0|0
  • bi kere lisede olmuştu .. hocayla benim iyi bildiğime inandığım bir konuda tartışıyorduk .. sonra aslında feci karıştırmışım, açıp kitaplardan gösterdi .. bi o zamandı ..

0|0
    0|0
  • :D hannah montana filmindeki gibi olmuş :D braksaydın alsaydı nolcak altı üstü ayakkabı.benim kendimi en ezik hissettiğim zaman başarısızlık

0|0
    0|0
    • ne biliyim daha 15 yaşımdaydım bu arada Hannah Montana ne biliyorum ama filmi olduğunu bilmiyordum

• yok izle diye demedim :D saçma sapan bi film ben pişman olmuştum izledikten sonra:D miley cyrus oynuyo .oyunculuktan nasibini almamış. kısaca vakit kaybı :)

• hmm peki o zaman izlemem

• sen bayaa inatçısın belli. ben olsam bırakır giderdim . ama iş yaparken biri karışırsa hayatta affetmem

0|0
    0|0
    • ben kendime inatçı demem aslında ama kimse benim düşüncelerimi değiştirmeye çalışmasın isterim yanlış da olsa benim düşüncem yani biri bana sen o kıyafeti çok sevdin biliyorum ama alma derse ben inadına alırım neden düşüncemi değiştirmeye çalışmamalı

• Oda arkdaşım bana laptobuma format atarmısın dedi , tamam dedim ve attım, bana diyen kişide bilgisayar bölümü , ve diğer oda da dediği şey şu arkdaşım format atmasını bilmiyor diye laf etmiş utanmadan direk laptobuna pencereden aşağı attım :D

0|0
    0|0
  • Kontrolsüz güç,güç değildir.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kız beeeneeeee abi deyince. şarkıya itafendir. öyle birşey olsaydı o olurdu aman neyse.

0|0
    0|0
  • yok la hiç olmadı

0|0
    0|0
  • Kaç sene önce oldu bu olay ? Ayrıca böyle şeyler yaşamadım ben.

0|0
    0|0
  • şu an çok kontrolsüz ve ezik hissediyorum.

0|0
    0|0
  • yurt dısında parasız kalınca bır kızın bana ekmek alması ezıklık bu

0|0
    0|0
    • vay be cidden eziklik bu

• bunun gıbı bır cok sey yasadım bunun arabası var benım yok bunun ıyı telı var bende yok dıyenlere guluyorum ben yokluk nedır bılmeyenler saglıklı ac degılsen hıc ezık degılsın bence

• ha ha:) Bunun adı eziklikse hiç ezik hissetmedim.

0|0
    0|0
  • söylemeyim bende kalsın

0|0
    0|0
  • herzaman

0|0
    0|0
  • Bilmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1