Amino ve kreatin önerir misiniz ? Sizce kullanmalı mıyım ?

Amino ve kreatin kullanmalımıyım ? Tavsiye eder misiniz ?

Hatta protein de.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır kullanma sakın =/

0|0
    0|0
  • kretan ... ...

0|0
    0|0
  • amino ... ...

0|0
    0|0
  • ak böyle bir görüş belirtebilirz ama sen bu kulübün futbolcususun daha kafadan yenilgiyi kabullenmek size de sacma gelmiyo mu sayın renktaşlarım ?sas

0|0
    0|0
  • Hayır kullanma sakın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kreatin yağları yanıp enerjiye dönüşmesini sağlıyor sen zaten zayıfsın kreatin almak çok saçma olur.mümkünse proteini doğal yollardan almaya çalış tavuk yumurta et vs. fazla şişmek istemiyorsan düzenli yemek yediğin taktirde sıkıntı olmaz ama vücudum biraz daha gelişsin diyorsan amino ve protein takviyesi alabilirsin onlarıda kullanma talimatlarına uygun olarak kullan yoksa karaciğerinde ciddi hasarlar oluşabilir.

0|0
    0|0
  • Fazla yüklenme derim ben bir ara aminoasitlerin 5000'liğinden kullanmıştım tamam işe yarıyor ama body'i bırakınca ciddi manada kötü oluyor. Bir daha toparlamak çok zor cidden.

0|0
    0|0
    • body yapmıyorum.fitness yapıyorum. benim sporu bırakma gibi bi durumum yok. profesyonel sporcuyum zaten . ancak 40 dan sonra :D 40 dan sonra da yavas yavas devam eder yani :)

• kreatin yükselmesi böbrekleri bozmuyor muydu

0|0
    0|0
    • yok antrenman sonrası pek alınmamalı 5 gr 5 gr alıcam zaten. pek sorun olmuyor acıkcası. Ama haklısın öyle söylentiler var hocam.

• bılmem kardesım ne desem yalan olur

0|0
    0|0
  • protein kullan

0|0
    0|0
  • kullan hacı şişmiyor yoksa..

0|0
    0|0
Yükleniyor...