10 kg nasıl verebilirim ?

10 kg fazlalıgım var. Yürüyüş yapacam sabahları. daha sonrada spor salonu kilo verebilirmiyim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• şu anki kilonuz nedir? eğer koşabilecek ve ağırlık kaldırabilecek konumdaysanız mutlaka bir spor salonuna yazılın ve bununla kalmayıp koşu ve yürüyüşte yapın. Kardiyonun temeli koşmaktır ve çok hızlı kilo verdirtir. fitness la ilgili sorularınızda mesaj atabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • 1.73 76 kilodayım

• eywallah kardeeşim ölee yapım sabahlarıda yürüceeem kahvaltından önceee

• en iyisi :) mümkün olduğunca protein ağrlıklı beslenmeye çalış karbonhidratı çok fazla olmasada az tut. internetten bunları iyice araştır :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Unlu bir soz vardir, spor degil diet kilo verdirir diye :D sen yemene icmene bak, spor cildin sarkmasin sıkı dursun diye yapiliyapilir, bol su ic

0|0
    0|0
  • Hey Şişko serseri degil yuruyus her sabah uçsan yine 10 kilo veremezsin lanet yağ torbasi seni

1|0
    0|0
    • Şisko mu l*n ben 75 kiloyum g*vat

• Ananı tele baglar zikerim

• Lanet olasi siska seni bende ayni kufuru ederdim ama annen bazukayi gorur gormez kalp krizi gecirir ve ben olulerden hoslanmam

• Kardeşim en uygun yöntemi diyetisyen.

0|0
    0|0
    • diyetisyeenlik gbişi yok kardşm 77 kiloyum boymda 1.73

• gidiyim o zaman kardeeeeşim

• ciddi ciddi kan tahlili yapıp şeker yağ durumuna falan bakıyorlar mantıklı bir diyet önerirler yararı olur 10 kg sanıldığı gibi çok az değil

Yükleniyor...