Kapat

Erkek arkadaşınızla ayrıldınız, en yakın arkadaşınızla mesajlaşıyor ne düşünürsünüz?

Klasik bir soru olsa da cevaplarınızı merak ediyorum kızlar! Sİz ne düşünürdünüz?

Güncellemeler:
Böyle bir durumu ben yaşadım ve bir çoğunuzun verdiği tepkiyi verdi bizim eski sevgili.Özellikle soruyu sorarken belirtmedim nasıl mesajlaşıldığını; çünkü ben onu tekrar nasıl kazanırım derdine (önce kendisinde denedim tabi)arkadaşına mesaj attım durdum.Ama hanfendiye arkadaşı sevgilin bana mesaj atıyor sürekli deyip birazda kıskançlık içeren cümlelerle anlatınca oda bir çoğunuzun verdiği bu tepkiyi verdi!

0|0
20|3

En İyi Kız Görüşü

• nası mesajlaştığına bağlı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 19

• hiç bişi düşünecek durumda olmam öyle şey olmaz benim sistemimde yok yapırsa neler olabileceğide ortadadır arkdaş falan olamaz kimse eski sevgilimle falan

0|0
    0|0
  • İkiside sıfatlarını yitirir . :) Hepsi bu..

0|0
    0|0
  • Haşin biri değilim hatta gayet iyimser biriyimdir ama bu konuda fazla gergin hatta çirkefim sanırım :D Başıma geldi ve kızla konuştum çok ciddi bi şekilde eğer buna devam edersen seni değil mesaj atmak adını aklından geçirdiğne pişman ederim dedim korktu ve bi daha yanasmadi cocugu da sutladim konu kapandi :D

0|0
    0|0
  • Önce kendime kızarım nasıl bi insana sevgilim dedin sen ? ve nasıl birine en yakın arkadaşım diyebildin. Neden düzgün seçemedin diye önce kendi içimden savaş veririm. Sonra çok ciddyiim kızı döverim. Ama hiç bi arkadaşımdan yana bu sorunu yaşamadım şükür.. Allah yaşatmasın..

0|0
    0|0
  • Benımle ılgılı konustuklarını dusunurdum ama oyle degılse dırek arkdaslıgımı sılerdım o kısıyle

0|0
    0|0
  • Arkadaşıma kızarım

0|0
    0|0
  • Onları ben tanıştırdım benım arkadaşım sonucta benım ilişkim bittiyse onunda diologu bitecek yada bizim arkadaşlığımız

0|0
    0|0
  • sizi kıskandırmak için yapıyor tabikide bide sizden haber almak için örn. biriyle çıkıp çıkmadığınızı öğrenmek için

0|0
    0|0
  • cok mu ön yargiliyiz ne :/

0|0
    0|0
  • adam degilmis..

0|0
    0|0
  • ben sinir olurdum demekki benionunla aldatıyor derdim

0|0
    0|0
  • kesin benimle ilgili şeyler soruyor

0|0
    0|0
  • tekrar barısmanın yollarını arıyor olabilir, senin yerinde olsam arkadası sıkıstırırdım.

0|0
    0|0
  • mesajın konusu ne ki

0|0
    0|0
  • tanştırmam genelde ben

0|0
    0|0
  • mahfolurdum be

0|0
    0|0
  • Arkadaşıma amacının ne olduğunu sorarım.

Sadece arkadaşız derse, başka arkadaş bulamadın mı derim.

0|0
    0|0
    • Cuk diye oturan cevap bu olsa gerek:)Senin erkek arkadaşına açıdım!

• Hiç bi arkadaşım oyle bir şey yapmaz yapamaz

0|0
    0|0
  • Serefsiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...