Eski sevgilim ve aston martini v8 li yeni sevgilisi ..

Eski sevgilimle 2 sene çıktık çok sevdim onu 4 aydır ayrıyız bugün herzamanki gibi baktım facesine bitane çocuk aston marini son derece zengin beraberler bir delikanlının içine düştüğü durumu anlatamam hayatımda ilk defa parasız olmak bana bukadar koydu ve beni ağlattı üzüntüden insanların yası ilerledikçe bunların önem kazandığını fark ettim çok fena üzgünüm şu an hani olurya fakir gencin hikayesi gibisinden . 5 kuruşum yok ama onurlu ve gururluyum gerçi oda para etmiyordu dimi arkadaşlar sağolun :(:(

Güncellemeler:
Boyle hayatin ben taaaaa ...Bu kadar kolay iste bir insani yikamak allah belalarini versin

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Diyecek birşey bulamıyorum ya.

Sana başımdan geçen bir olayı anlatayım. Bundan bir sene önceydi. Okullar yeni açılmıştı. Ben son sınıfa geçmiştim. Daha ehliyetimi bile almamıştım ki babam 2008 BMW vermişti bana okula gidip gelmem için.

Bir de benim çok sevdiğim Ümit isminde bir arkadaşım vardı. Ekonomik durumları normaldi. Fakat arabası felan yoktu. Ümit bir kızdan hoşlanıyormuş. Ortak bir arkadaş sayesinde Ümit, ben ve ortak arkadaş olan Sedat; kız ve tayfasının yanına gittik. Ümit çok heyecanlıydı. Hepimiz ayaktayız, Ümit ile kız konuşuyor, biz dinliyoruz. Ümit kıza ondan hoşlandığını felan söyledi delikanlı gibi. Kız Ümit'e biraz baktı, kıç baş salladı, burun kıvırdı. Sonra da "Araban var mı? Araban yoksa çıkamam." dedi ciddi ciddi. Garibim Ümit.. Gözleri doldu çocuğun. Ben çok kötü sinirlendim, kan beynime sıçradı. Kıza yüksek sesle "benim arabam var, domal" dedim. Ümit, ben ve kız haricinde herkes kahkaha attı. Ben arkamı döndüm Ümit'i de çektim götürüyordum. Kız da arkadamdan "Oros.. çocuğu" dedi. Duymazdan geldim. Ümit'i de aldım konuştum, "bu kızla iyi ki çıkmamışsın" dedim, o da beni anladı.

Bu kızların bazıları böyle işte. Takma kafana. Böyle bir kız ile ciddi birşeyler (evlilik gibi felan) yaşamadığına şükret.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim de sevgilim zengindi ama çok iyi biriydi sadece biraz kendini beğenmişlik vardı o kadar o yuzden boşver karşılaştırma yapma herkes kendi yoluna baksın artık

0|0
    0|0
  • Onurlu ve gurur'luysan... Değmeyen şeylere üzülmemekle başla...

Onur'u ve Gurur'u olmayanın tirilyonu olsa ne olur... gerçek sevgiyi o bulabilir mi sanıyorsun... ?

0|0
    0|0
    • Sadece parasi var o cocugun ve benim butun irademi kirdi şu an cok uzuldum hala agliyorum allah kahretsin

• Hakkında hayırlısı olsun kardeşim...

• sagolasin arkadas

• naparsın bu devirde aşk karın doyurmaz ne yapsaydı kız ileride seninle evlenip açlıktan ağzı kokarak mı yaşasaydı? aşkınj ömrü zaten en fazla 2 yıl...sonra ne olucak? kız kendisi için iyi olanı yapmış.siz de kıçınızı kırıp oturacağınıza çalışsaydınız bir ashton martininz olabilirdi

0|0
    0|0
    • diğer kısmına bir şey diyemem de "sizde kıçınızı kırıp oturacağınıza.." şeklinde devam eden önerin öyle böyle saçma değil. tam yaşının kafasına uygun bir cümle. şu ergenlerin bol keseden sallamalı, cahil cesareti durumu hakketten çok yorucu yav. adamın çalışmadığından, öyyyle yattığından ve diğer elemanınsa eşşek gibi çalışarak para kazandığından o kadar emin ki. bu anca saçmalamayla denk düşer. bildiğin, bilmediğin ergen kafası. yazık la.

• 1. 3 yabancı dil biliyosan türkçeyi de öğren rehper değil rehber

2. turizm rehberi olmuşsun ola ola abartma bence

• arkadasim guldurme beni ola ola turizm rehperi olmussun tobe tobe ben daha okuyorum farkindaysan yani ogrenciyken bu meslegi yapiyorum arkadasim sende okumayi ogren hem 1700 ogrenciken kim kazaniyor cok merak ediyorum neyse daha fazla polemige giremiycem seninle hadi allah carsina pazar eylesin

• parasi icin o cocuklaysa bosver o kizdan zaten hayir gelmezdi sana ayrca fakir olup gce sabah zengin uyanmakda var , zengin yatip fakir uyanmakda . gurur ve onur sana zenginlik er yada gec getirir ;)

0|0
    0|0
  • adamı parası var diye de önyargı ile değerlendirmeyin. çok çok iyi biri de olabilir. ama geneli şımarık ve baba parası yiyen tipler oluyor tabiiki. erkekler para meselesini çok kafasına takıyor.

0|0
    0|0
  • ne kızı nede o zwngin dediğin çocuğu kötülemeye gerek var.

belliki birşeyler yolunda gitmemiş ve ayrılmıssınız .

kızda kendi yoluna bakıcak ve bakmış .Sende önüne bakmalısın .

Hersey para,pul değil .

Bu kadar sıkma canını .

0|0
    0|0
  • parası için çıkıyosa para için kızlığınıda verir zengin erkeklerin çoğu ister bunu veriyosa kız yaramazdır zaten vermiyosa da yakında ayrılır.

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 12

• Zengin insanların da sadece parası için sevgilileri olduğunu zannediyorsunuz ona acıyorum. Evet sırf parası olduğu için, zengin insan değildir zaten demi.

1|2
    0|0
  • cikar dünyasi malesef cikarlarin en alasi yasanan bir zamandayiz şu an... ama birgün cikar icin insanligini kaybedenler bunun acisini kesinlikle yasar.. ya bu dünyada düserler ki ne mutlu onlara.. yada öteki dünyada gafletinin hesabini vermekle yükümlü olacaktir... para cok sey olsada insanligin kisiligin önüne asla gecemez sadece öyle zannedilir bazen.. ne mutlu sanaki erkenden bazi seyleri görebilmisin..

0|0
    0|0
  • Parasızlık ayıp değil.. Önemli olan insanın paraya ne kadar değer verdiği..

Ama bu durum da kızı da suçlamak doğru olmaz, sonuçta 4 aydır ayrıymışsınız. İstediği kişi ile berbaber olabilir,istediği kişi ile istediğini yaşayabilir. Senin artık bu saatten sonra kendini üzmen yersiz bana kalırsa.

0|0
    0|0
  • Senin aslan gibi yüreğin var be oğlum. Utanma sakın parasızlığından. Üzülme. Onlar bilmez gururu, arkadaşlığı, dostluğu, kardeşliği. Para için seni bırakıp giden kadını, sen de patates salatası için bırakıp gidersin. Aston Martini'de iyi araba ha. Koçum benim.

0|0
    0|0
  • parası olan adamın sevmeye hakkı yokmudur yada illaki kötü biri olmak zorundamıdır?

0|0
    0|0
  • kardeşim hiç kafanı yorma bence para için gidene parasızım diye niye üzülüyorsun parası olupta başı dertten kurtulamayanlar var bırak bu halinle mutlu olmayı öğren ks de çok akıllı kızlar var anlarlar seni :)

0|0
    0|0
  • İstediğn kadar paran olsun huzurun olmadıktan sonra bi işe yaramaz. Senin huzurun varsa bu gerçek zenginliktir

0|0
    0|0
  • Helal kıza

0|0
    0|0
  • Realist ol kardeş biraz,paran yoksa sevgide yok.:D

0|0
    0|0
  • daha liselisin sevgilinde öyledir heralde bu yaşta aston martinli adamı nerden buluyo aynı filmlerdeki gibi hikayen hoş olmuş

0|0
    0|0
  • oğlum ya evlenip çocuğa karışıp ozaman anlasaydın yüzünü şükret Allaha.

0|0
    0|0
  • empati yaptım da kardeş harbi çok kötü bir durum.yakışıklı bir arkadaşımızsın allah gönlüne göre versin bi dahakine.(bende eski sevgilimin yeni sevgilisiyle fotoğraflarına maruz kaldım ama bu daha kötü)

0|0
    0|0
    • eyw dostum tesekur ederim aldim 2 exstra iciyorum tum zenginligimiz bu :)

Yükleniyor...