Kapat

Soru tuhaf, soran tuhaf. Cevaplayan bari düzgün cevaplasın :D

şimdi şöyle bir olay var. okb. bundanmışım ben. eh umumi tuvaletlere çok giren çıkan biriyim, ise giderken yolum hayli uzun, otobüs durakları falan derken kafayı taktım. her neyse. sorum evle ilgili ama. sadece babamın kullandığı bir tuvalet var. alaturka. alafrangaya giriyordum ben bugün ona girdim diğeri dolu diye. şimdi o tuvalete girerken bir kapı var, yıkama yerine giriyorsun. diğer kapıdan da tuvalete giriyorsun. tuvaletten çıkmadan önce (o kapı kolunu tutmadan önce) elini yıkaman mümkün değil. ben de çıkarken tuttum haliyle, iç çamaşırımda toz gördüm tam o anda (paçalarım yere değmesin diye öyle girmiştim) kapıyı açtığım elimle o tozu aldım, elimin kapıyı açtığım her yeri değdi yani. obsesif olduğum için de birkaç kere daha bir şey vardır diye tozun olduğu yeri elimle ittirdim. sonra jeton düşünce d böyle bunalıma girdim işte. yani mutlaka bir pislik, kirlilik vardır o kapı kolunda. hatta ve hatta sperm bile olabilir. bir zarar olur mu? cidden kafaya taktım şu anda.

belki de bu kadar takmazdım ama babam 70inden sonra azmış derler ya, aynen öyle biri. ha bu arada yaşı 49, hani o yaştaki adamın ne işi olur demeyin diye.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• oyyy kusura bakmada hepsini okuyana kadar başını unuttum cevap veremiyice :D

0|0
    1|0
    • haha :D sorunun ozeti: "kapi kolunda sperm olur mu?"

• off o zaman kötü sen bide elini sürmüşsün galiba çamaşır suyuna sok elini bidahada o tualetti kullanmamanı öneririm

• yok artik, sabun cikariyor yahu. :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Önce kapı kolunu yıka sonra taşlarını ayıklayıp soğuk sudan geçir tencereye koyup orta ateşte 30 dk kaynat salçasını kavurup içine dök.

(soruya cevap verecem diye çorba yaptım lan =((88 )

0|0
    2|0
  • Neden iç çamaşırını çöpe atıp, kapı kulpunu da temizleyip bu işten sıyrılmayı denemiyorsun? (tabii bunu, iç çamaşırını o andan itibaren kullanmadığın fikrine inanarak söylüyorum)

0|0
    0|0
    • hala da kullaniyorum. hamile kalirsin mi diyorsun bu dille?

• Hayır canım tabii ki öyle demiyorum. =) Ama sperm bile olsa, kurumuşsa büyük ihtim�lle endişe etmen yersiz. Fakat yine de internetten genel çaplı bir araştırma sanırım sana daha iyi bi fikir saihib yapacaktır. Açıktan link atmak yasak mı bilmiyorum ama özelden sana link attım. ;)

• edit: Atamadım, gizliymişsin. =/

• 49 yaşında bir adam tutup da alaturka bir tuvalette mastürbasyon yapmaz diye düşünüyorum. Ama o kapı kolu nelere kadirmiş, bunu öğrendik.

0|0
    0|0
    • aa demeyin oyle bak, hasta ediyor valla insanii. :)

• kafana takma bişi olmaz elini yıka o kadar sperm ne alaka eline su döküyordur sonuçta

0|0
    0|0
    • elini yikamadan once o kapi kolunu tutmak zorundasin. orda uzun uzadiya anlattigim da o zaten.

• kızım 2 eliyle yapıcak değil ya biriyle yapar biriyle açar. takma kafaya sorun değil.

• Hamile kalabilirsin babandan dikkatli ol.

0|1
    0|0
  • sperm proteindir, bir zararı olmaz :D

0|0
    1|0
    • aa cok ayip. hamile kalir miyim demek istediydim ben.

• Daha neler :) yumurtalığının içine girmediği sürece bir şey olmaz :) kapının kolunda sperm olsa dahi ömrü 4-6 saattir... çok çok çok düşük bir ihtimal...

• düşükn olduğunu nerden bilyon kız takip mi ediyon adamı

1|0
    1|0
  • yok artık yuhhh o zaman sen benim yatağı görsen korkarsın istemeden de olsaa...yok canım sanmıyorum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bak sperm olsa bile sana bir şey olmaz,vajinana girmedikçe.Bir de okb hakkında sormak istediğin bir şey olursa bana söyleyebilirsin(kardeşim de senin gibi çünkü-bir kaç yıldır).

0|0
    0|0
    • bir sekilde girerse diyelim? bir de gozlugum kirildi, bulanik goruyorum zaten var mi yok mu anlayamiyorum da.

• tamam, tesekkur ederim :)

• Önemli değil.

• umumi tuvalete girip çıkıyosun hiçç bişicik yokta babanın z.ctığı yerde mi obsesifin tutuyo

0|1
    0|0
    • baba savunucusu mu cikti bir de basimaa. umumi tuvaletlerde onlemlerimi aliyorum ben :D

• biliyorum tabii ki, dun temizlendi daha. ama sanmiyorum kapi kolunun yikandigini.

• Kız okb liymiş.Sorunun başında yazıyordu(onun durumunda bunu düşünmesi normal).

Yükleniyor...