Bu Beşiktaş ne ayak ya şampiyonluğa oynamazdı bunlar?

Bu Beşiktaş ne ayak ya şampiyonluğa oynamazdı bunlar :)) Hemen kızmayın :))

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Oynar elbette Beşiktaş çok iyi oynuyor. Hırslanmışlar kazanacaklar da :D İçime öyle doğdu :)

1|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle yorumlarda lider FB sölentileri mevcut lider bugün değişti BJK oldu. Maçı izledim BJK li arkadaşlarımla tuhaf bir maç oldu Rize çok iyi mücadele ettiki bence puanı hakettiler ama olmadı 9 kişi yarım saate yakın bir süre oynamak kolay değil birde penaltı eklenince işin içine puan gitti penaltıyıda amatörce yaptı hiç olmayacak dakikada. Bu sene şampiyonluğa oynarlar 3 takımda.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen ne ayaksın bu akşam Beşiktaş'a sarmışsın :)

0|1
    0|0
  • sen hayırdır kardeşim kartalıma laf söylemeler falan

1|2
    1|2
  • Ne ayak derken kardeşim

0|1
    0|0
  • İşte benim kartallarım ya böyle devam inşallah :))) ÇARŞI <3

0|1
    0|0
  • beşiktaş lider evet ama şimdilik :)

0|0
    0|0
  • Ayak Demba'nın ayağı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bursasporlu olarak tan söylüyorum şampiyonluğu ya BURSA ya da bjk hak ediyor. İki takıma baktığın zaman gerçekten çok iyi oynuyor fakat şanssızlık işte yakayı bırakmıyor. Fenerbahçe lider ama haksız bir şekilde

3|2
    0|0
  • Gün geldi, hesap döndü.

0|1
    0|0
  • Gün gelecek feda diye dalga geçtiğiniz Beşiktaş puan kaybetsin diye dua edeceksiniz ;)

0|0
    0|0
  • Nasıl ne ayak?

0|0
    0|0
  • Birkaç hafta sevinin çakma liderler.

0|0
    3|4
    • lider fenevbahçe be gülüm

• ben bjk yi kollamıyom ben bursaliyim fenerin yanında tff hakemler herkes var bunu fenerliler dışında herkez biliyo gerçi sizde biliyonuz ama kendinizi aptal yapıyonuz

• Estağfurullah kim kimi aptallikla suçluyosa o onun aptalligidir bn Fenerbahce kollanmio demedim..

Yükleniyor...