Koşarak kilo veren varmı?

Merhaba arkadaşlar fazla kilosu olupta doğal yöntemlerle kilo veren var mı. 15-20 kilo fazlam var yıllardır var açıkçası bende üstüne düşmedim bunun ancak artık kararlıyım fazla kiloyu verip fit bir hale gelmek istiyorum. Günlük koşmayı düşünüyorum aranızda koşarak kilo veren var mı.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 25 yasndaym boyum 2.01 kilom 100. Hemen hemen hergün spor yapıyorum lisede obezdim sonra basketbol oynayarak bir yılda 20 kilodan fazla verdim ve bambaşka bir insan oldum ve devamı geldi. :) koş, tempolu yürü, yüzme imkanın varsa yüz ama spor bir araçtır amaç sağlıklı beslenmek unutma! Başarılıar...

0|0
    0|0
    • tsk ler bisey daha sorabilirmiyim göbek kısmı ve baldır kısmı çok kilolu bu bölgeler erirmi korkuyorum erimez die cocukken spora gittim sonra birakinca kilo aldim.

• Erir dostum erir rahat ol. Sen sağlıklı beslenmeye bak. Diğet filan yapcam die gucten düşme sakın. Vücut kilo vermeye başlayınca nerde fazla varsa ordan verir zaten.

• Cok tesekkür ederim verdiginiz bilgiler icin icimi rahatlattınız.

Kızlar Ne Diyor 2

• Koşmak denmez ama. Yazın hastanede staj yaparken sabah 8den akşam 5 r kadar ayakta koşusturarak çalıştım. 4 kilo verdm

0|0
    0|0
  • tabiki koşarak kilo verilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Koşmak yürümek verdirir diye biliyorum evet yediklerinede dikkat edersen verirsin.

0|0
    0|0
  • Koşmak boş zamandır.. Her zaman söylerim bunu. Sen 15-20 kilo yağdan vermek istiyorsun kastan değil. Ama eğer sen koşarak örnek veriyorum 10 kilo verirsen bunun 7 kilosu kas olur. 7 kilo kası zor toparlarsın. Bol şans

0|0
    0|0
  • Boyum 1.79 kilom 76 hergün minimum 3 km koşuyorum ortalamam 14:30 sağlıklı yaşamak için spor Şart

0|0
    0|0
  • koşmak ip atlamak vede agırlık calısarak zayıflıya bilirsin tabiki beslenmende iyi olucak

0|0
    0|0
Yükleniyor...