Bu hep böyle mi devam edecek?

arkadaşlar ya 22 yaşındayım bu yaşıma kadar hiç peynir yemedim ağzıma dahi sürmedim kokusundan görüntüsünden tiksiniyorum dokunamam asla. aynı sofraya oturamam görünce midem kalkar kaşar filanda yemiyorum asla denedim anında çıkarıyorum :S bu yüzden kahvaltı denen şeyden mahrum kalıyorum çünkü bir diğer asla yemem dediğim şeyde zeytin :( var mıdır ki benim gibi insan. bir yere kahvaltıya gittiğimde çok zorluk çekiyorum evimde kahvaltı sofrasına asla koymam ama gittiğim yerde oturmak zorunda kalıyorum annen evlenince ne yapıcaksın diyor :S eve alamam dokunamıyorum çünkü benim gibi peynirden nefret eden tiksinen dokunamayan var mı :S bu hep böyle mi devam edicek?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• kiside kisiye degisir bende cay içmiyorum ne olursa olsun

sadece yeme zeytini var receli var sucugu pastırması var sucuklu tost yumarta varda var bir peyniremi takıldın.

0|0
    0|0
    • ben yicek bişeyler hep buluyorumda bir yere gittiğimde sorun oluyor. + evlenince ne olur düşenemiyorum :(

• seni seven buna katlanacak artık ama intikamını kötü alır bence demedi deme :-)

Erkekler Ne Diyor 6

• aynı ben,peynirin her cinsinden nefret ederim,eskiden kahvaltılarım ayrı tepside gelirdi aslında tamamen psikolojık mesela levrek kapaa die balık yerken yarısına kadar yedim garsonu çağırıp üzerindekini sordu kaşarmış anında bıraktım,künefeyide ilk yediğimde yarısına kadar yedi kaymak dediler sonra yine garsona sordum yine öyle,böyle geldik böyle gideriz zaten 14 yaşından sonra yararıda yok süt iç

0|0
    0|0
  • sen en yakın piskiatra koştur bence.öyle birini tanımıyorum ayrıca.ama elbet vardır 1001 türlü insan var

0|0
    0|0
  • çok severim ama sevdiğim insan için ömür boyu tüketmeyebilirim. seven adam sanada katlanır.

0|0
    0|0
  • görünüşe göre böyle devam edeceğe benziyor

0|0
    0|0
  • Senin kadarını hiç görmedim.

0|0
    0|0
  • inanaaaamıyoreee şu anda peyniir de diyemezsin şimdi şaka şaaka ama anlamadğım görüntüsünden?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim arkadaşım sadece peynir değil süt ve yoğurt konusunda aynıydı. Küçükken süt bardağının içinde kıl görmüş o gün bugündür ağzına sürmemiş. Yenmeye çalış bunu ne bileyim peynir soslu makarna falan ye. Peyniri iyice erit. Peynirli kraker ye falan.

0|0
    0|0
  • bi insan 7 sinden neyse 70 inde de odur

evet hep böyle devam edecek

0|0
    0|0
  • bende aynı durumdayım peynir zeytin bir de sakatatlara ağzımı sürmem bakamam bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...