Evleneceğiniz insanın ailesinde kötü karakterli biri varsa ne yaparsınız?

evet Evleneceğiniz insanın ailesi sizin için önemli midir? ya ailesinde kötü bir karaktere sahip olan birisi varsa ve sizi bu durum bunaltiyotrsa napardiniz diyleimki amcasi hapisde veya dayisi baska bir kadinla kacmis veya yengesi cok acik giynine bir tip yada anneis acik veya kapali sizin icin sorun olurmu

Güncellemeler:
peki ya ailesinde küücük kizlara tecavüz eden bir amcasi olduysa ve hapisden yeni cikdiysa onunla bag kurmak istemdiginiz icin evelnmezmiydiniz sevgiliniz onunla yakinsa

0|0
24|33

En İyi Kız Görüşü

• Evet çok çok önemli, sırf bu yüzden bitirdiğim birlikteliğim oldu. Evlilik her nekadar çiftler için görünüyor olsa da, ailelerde evleniyor bir yerde.Bu klasik bir söz ancak epey doğru bir söz. Hadi sen herşeye boyun eğdin, ailesini idare etmeye çalıştın, araya sınırda koydun tamam güzel, peki senin ailenle onları nasıl yanyana getirebilirsin, nasıl için el verir ailenin içine sokmaya o tarz insanları..Bunu soruna ilişkin söylemiyorum şuan da genel olarak, ben sevmedim bazı huylarını, tavır ve hareketlerini, yaşam biçimlerini ve bitirdim, biliyordum ki bu ileridee huzurlu sakin ailemi epey sarsacak, sonuçta iç içe olunacak, dünür olarak muhakkak birliktelik olacak.Ben buna dayanamazdım, aklımda orası varken ben yuvamda mutlu olamazdım, en mantıklısı bitirmektir bence. Senin soruna gelince, ben böyle bir soyadı taşıyan adama çocuk yapmak istemem! Bukadar açık ve net. Ha erkeğin günahı ne dersen, benim ve ailemin hayatıda riske atılmayacak kadar değerli, riske alan buyursun alsın derim.. Sevginin de yetmediği yerler var, işte bu da o yerlerden birisi..

3|2
    1|0
    • yazının yaklaşık yüzde 70 civarına katılmıyorum güzel insan.

• Teşekkür ederim, sorunu çok iyi anladım kendimde yaşadığım için örnek vermek istedim, haklısın verilmeli..

• soran narıask adına teşekkür o bunu haketti senin pencerende :))

Erkekler Ne Diyor 33

• Aile çok önemlidir dikkat edilmesi lazım yerinde olsam öyle bir aileden uzak dururdum ben şahsen evlenmezdim ilerde ailelerle uğraşılıyor ister istemez. Hem ailen uğraşır hem sen uğraşırsın gerek yok. Güzel aslında aklını duygularının önüne geçirmemişsin ki böyle bir soru soruyorsun .

1|0
    0|0
  • valla önemli tabiki. 1,5 yıl önce bi arkadaşa olum yapma etme kızın babası ayyaşın teki işi gücü yok iş çıkarır başına dedim, gitti evlendi şimdi kızın babası her ay düzenli olarak borç alıo bundan. ben uyardım valla ama gitti evlendi.

1|0
    0|0
  • ben evleneceğim insanın annesiyle veya babasıyla evlenmiyorum.o yüzden hiç önemli değiller.zenginmiş fakirmiş .açıkmış kapalıymış.hapisteymiş açık saçık giyiniyormuş falan filan.bunlar önemli değil önemli olan evleneceğim kişinin kötü karakterde olmaması.

1|0
    0|0
  • ailesi nasil olursa olsun ben sevdigmi seviyorum o bana yeter

1|0
    0|0
  • yuhhhhh ama ne çarpık bir aile yok yok sana bir sözüm var Kaç Kurtar Kendini

1|0
    0|0
  • büyükler ne demiş bir insanla evlenirken onun ailesiylede evlenirsin adam seninle evlendi diye ailesini çöpe atacak değil sen adamın aile yapısı hakkında epey bilgi sahibi olmuşsun bunları değerlendir onagöre kendi kararını ver...

0|0
    0|0
  • biraz önemli. ama bana iyi davranırlarsa bende onlara iyi davranırım, günlük ziyaretlere gideriz vs. ama bana ve eşime kötü davranırsa o zaman iş değişir. mümkünse uzak dururum.

0|0
    0|0
  • Kalabalık olmasın, zıp pırt ziyaret olmasın. Beni bunlar ilgilendiriyor.

0|0
    0|0
  • Açıklık kapalılık değilde hayat görüşleri sizin fikirlerinize olan saygıları çok önemli...Belki diyebilirsiniz ben evlatlarıyla evleniyorum ailesiyle değil diye ama kısa vadede değilse bile uzun vadede ailenin yapısı sizi de etkileyecektir.

1|0
    0|0
  • Sorun olsa bile evleneceğin kişiyle ayrı bi eve çık kurtul hadi olmadı başka şehre taşın bitmiştir olay.

0|0
    0|0
  • Amcayı mı alıyorsun ?

Konusur anlaşırsın görüşmezsin aile pek önemli değil açıkcası baktın sorun oluyor en güzeli uzak mesafelerde yaşamak.

0|0
    0|1
  • kesinlikle önemlidir.

1|0
    0|0
  • erkek kılıbık ana kuzusu ise baş olmaz o evlilik ile.

2|0
    0|0
  • Tabiki önemli benim ailem gibi maddi durumları olması gerekli yoksa ileride bir taraf ezer o yüzden aile çok önemli

0|0
    0|0
  • En az evleneceğim kişi kadar önemlidir benim için aile

0|0
    0|0
  • onemli tabii ama iyice tanidiktan sonra sorun olmaz kimse baskasi icin yargilanmamali onun sucu yoksa olabilir

0|0
    0|0
  • evet ilerde problem olacaksa evlenmem, biriyle evlendin mi tüm sülalesiyle evleniyorsun. Aşktan bir kere ağzım yandığı için artık hep mantık çerçevesinde bakıyorum

0|0
    0|0
  • en basta bakarsın ailesiii gerçekten değer verilecek insanlarsa önemlidir baktınn anlasamıycann s.. et ailesiniii kızla mutlu ol al götür sanki iç güvey olacak haliniz yokya

0|0
    0|0
  • Hayır değildir ailesini koynuma alıp yatmayacagim

0|0
    1|0
  • ne alakası var ya anasıyla babasıyla mı evlencem sanki.bana kendisi lazım gerisi değil

0|0
    1|0
  • mutlaka önemlidir lakin bir yere kadar ;)

0|0
    0|0
  • Aile değerlerine önem veren biriysen önemlidir. Sonuçta iki aile bir oluyor tek oluyor...

0|0
    0|0
  • Olur tabiki de. İleride anlaşmazlık çıkar büyük olasılıkla.

0|0
    0|0
  • hyr

0|0
    0|0
  • yüzde 49 önemliii

0|0
    0|0
  • Önemlidir.Sonradan başım agrısın istemem.

0|0
    0|0
  • Sadece başlığı okudum . Kesinlikle önemli değil.

0|0
    0|0
  • Dediğim Gibi Abartılı Mevzuları Olmadıkça(Söylediklerin Gibi)Önemli Değildir.

0|0
    0|0
  • İki de bir hede hödö biz geldik olayları olmasın mümkünse.

0|0
    0|0
  • Ailesinde Abartılı Derecede Şeyler Yoksa Önemli Değildir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 23

• Evlilik bana sorarsan iki kisi arasindadir. Ailesinde kotu tohumlar var diye sevdigim kisiden vazgecmezdim herhalde. Boyle bir durumda bulunmadim. Ancak bulunsam dahi ailelerin o iliskiye o kadar da dahil oldugunu dusunmuyorum. Kurunun yaninda yasin da yanmasi oluyor bu biraz. Tabii yasamak lazim durumu, o ayri.

Kiyafet vs durumuna gelince, benim ne giymem ve ne giymemem gerektigini bana empoze etmedikleri takdirde ben de onlarla gayet mutlu mesut yasarim. Kimseye karismam, kimse de bana karismasin derim.

1|0
    0|0
  • Eğer evleneceğim kişi gerçekten iyi ve istediğim gibi birisiyse ve kendi ailesini bizim ilişkimize bulaştırmayacaksa belki... Anne babasına hürmetimiz olur ama eğer huylarını kabul edemeyeceğim insanlarsa mutlaka ayrı evde yaşamayı teklif ederdim ama eğer sorun çıkarsa o zaman adam ailesinden vazgeçemeyeceğine göre zaten ilişki inceldiği yerden yavaş yavaş kopar giderdi...

0|0
    0|0
  • Bu durum benim canımı sıkıyor.Senin anlattığın kadar verdiğin örnekler varsa olmaz tabii yürütmem ilişkiyi.Ama sevgilimin yengesi amcasını aldatmış ortayada çıktı şimdi yengesinin halt yemesini mutlu birlikteliğimi bozarak cezalandıramam ki.Cok ince bir çizgi.

1|0
    0|0
  • Karşımdakini ne kadar çok sevsem de ailesi de önemli. Böyle durumlar söz konusu ise ailesinde, tekrar düşünürdüm. Evlenip bir başımıza yaşayacak halimiz yok, hele ki Türk toplumunda iki tarafın ailesi, oldukçü içli dışlıdırlar. ailelerin yapısı ve birbiri ile uyumu da çok önemli. Diyelim ki ben halükarda karşımdakini kabulleniyorum ama bu sefer kendi ailem işin içine girer ailesi iyi olayan biri ile evlenmeme karşı olurlar. Ben kendi aileme karşı gelmeye kalksam.. sürer de gider bu durum ve sonu da hiç hayırlı olmaz.

0|0
    0|0
  • önemlidir tabi ama annesi acıkmıs kapalıymıs bunlar önemsiz şeyler kesinlikle tercihimi buna göre yapmam yengesi beni zaten ilgilendirmz annesi babası ilgilendirir beni ben seviyorsam hersey yitirir önemini nokta.

1|0
    0|0
  • önemli

siciline de bakarım tiplerinede yaşadıkları yerede

0|0
    0|1
  • evlılıkte aileler onemli bir faktör oynuyo ama siz bırbırnıze saygılı olun ezdırmeyın yeter

1|0
    0|0
  • aslında gençlerle birlikte ailelerde evleniyor.kesinlikle ailelerin bizlerle olan ilişkileride çok önemli

0|0
    0|0
  • Önemli olan annesi ve babası. Onlar iyi olduktan sonra gerisini önemsemem

1|0
    0|0
  • sonuçta bu durumda olan sende olabılırdın ve senın içinde bu soru soruluyor olunabılırdı birde bu yönden düşün olayı senin cevabın ne olurdu ?

0|0
    0|0
  • evet.çünkü ailelerde evlenmiş oluyor resmen

0|0
    0|0
  • Önemli tabii ki. Kim evleneceği kişinin ailesinin tam bir ruh hastası olmasını ister ki.

0|0
    0|0
  • bana karşı iyi olursalar ben de onlara iyi olurum kötü olursalar ben de onlara kötü olurum.ayrıca bana karşı kötü olurlarsa oğullarından olma ihtimali ihtimali çok yüksek.

0|0
    0|0
  • Hayir bu yazdiklarini sorun etmezdim..ama evlendigimde bize karisilsa sorun ederdim..

Fikir sormadan fikir verenlerle anlasamiom..

0|0
    0|0
  • O insanın ailesi nasılsa çocunuda öyle yetiştirmiştir yani aileye bakmadan evlenmeyin derim

1|0
    0|1
  • aile çok önemli ..

0|0
    0|0
  • Ailesine çok bağlı ise önemli.

0|0
    0|0
  • sevgilim ole biriyle halen yakinsa birak evlenmeyi ayrilirdim..

0|0
    0|0
  • bence bu biraz ilşkinin durumuna bağlı..

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • bence herkes için önemlidir..

0|0
    0|0
  • evleneceğim kişi kadar önemli !

0|0
    0|0
  • Benim icin onemlidir..