Kartal zirveye kuruldu! Ne hissediyorsunuz?

Keyifler nasıl kartallar ve kartaliçeler?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yendik iyi hoş ama orta sahamızda ciddi anlamda sıkıntı var bilic ne yapmaya calısıyor anlamadım ATİBA gibi bir adamı ilk yarıda oyuna dahil etmedi tüm dönen topların alayı rizede kaldı umarım bursa maçında atibayı ilk 11 de başlatır bir daha aynı hatayı yapmaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Orta saha iyi değildi. 9 kişilik takım vardı daha baskılı oynamalıydık Neyseki değişiklikler için fazla beklemedi Bilic.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle. Açıkçası formumuzda eskiye oranla büyük düşüş var. Bunu hepimizin fark etmesi güzel.. Kazanabildiğimiz için mutluyum.

• Yorgunluğu anlamam daha yeni başladık sezonun ikinci yarısına Liverpool maçı geliyor acilen toparlanma şart.

• şampiyon olmak için önce derbi yenmeyi öğrenin bence

0|1
    0|1
    • Tavsiye için teşekkürler.. :) Biz en azından usturuplu yeniliriz. :)

• BESIKTASK <3

0|2
    0|0
  • bir yerde okudum şöyle diyorlar:

9 kişilik rakibi penaltıyla yenen takım beşiktaş

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Yani beklediğimden zor bir maç oldu 9 kişi üstüne penaltıda eklenince Rizenin mağlup olması kaçınılmaz oldu.

0|1
    0|0
  • Başarı budalası renklilerin, kıskanç yorumlarını okuyup keyifleniyorum :)

0|1
    0|0
    • Aynen.. Fesatlık zor. Galatasaraylı bir arkadaş da bana burada bir şeyler demeye çalıştı da kırmamak için Dortmund muhabbetini açmadım. Ha Anadolu takımlarıyla olan ilişkileri de çok fantastik iken bize laf anlatmaya uğraşıyorlar.

• 9 kişilik Rizespor'u penaltı golüyle yendiniz peki derbilerde ne yapacaksınız hiç onu düşündünüzmü.

0|1
    0|0
  • aslan devralana kadar kanaryadan daha fazla yakışır kartala zirve :)

0|0
    0|0
  • Sonları önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...