Kapat

Siz hangi dövüş sporunu önerirsiniz?

arkadaşlar sizce muay thai mi yoksa kick boxmu yada önerebiliceğiniz başka bişe varmı?

0|0
515

En İyi Erkek Görüşü

• Taekwondoyla Uğraş.Tekme Bakımından Çok Çeşitli Sağlam Teknikler, Vücut Direnci,Kondisyon vs. Kazanırsın.Muay Thai Tavsiye Etmiyorum.Şahsen Ben Muay Thai ylede Uğraşıyorum.Gerçekten Hiç Hoş Olmayan Korkutucu Teknikleri Var.Sokakta Birisi Sıkıştırdığında Elinde Olmadan Muay Thai ni Kullanacağın İçin Adamı Komalık Bile Edebilirsin.Sonra polislerle Filan Uğraşırken En Az 5 Yıl Hapis Yersin.Benden Sana Bir Tavsiye(Taekwondoyla Uğraştığını Farzedersek) ,Ölüm Kalım Meselesi Olmadığı Sürece Dayak Yiyeceğini Bilsende Taekwondo nu Kullanma.Sadece Yumruk Kullan.Tekme Atarsan Silah Kullanmış Gibi Ceza Alırsın.Unutma Bunu,Eğer Dövüş Sporuyla Uğraşacaksan Dışarda Kullanmamak Gibide Bir Sorumluluk Alırsın Üstüne..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Tekwondo öneririrm, o kadar rahatlıyorsun ki :D

0|0
    0|0
  • Kafa göz dalanı muazzam.

0|0
    0|0
  • samuray ...

0|0
    0|0
  • karete tekvando

0|0
    0|0
  • Kung Fu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• box iydir

0|0
    0|0
  • kick boxla muay thai arasında fark yok tek fark muah thaide dirsek ve diz var bide eskiv yok yani yumrukların altından geçiosunya işte o yok muay thaide önermezler

0|0
    0|0
  • Boks

0|0
    0|0
  • Boks yap.Bizim sınıfta bi arkadaş vardı.Boks yapıyodu 1.85 boyundaydı iriydi.Kodummu otutturuyodu.Saygılar burdan.

0|0
    0|0
  • bence boks olımpık bır brans olsunkı yaptıgın spor ılerısı ıcın bır hedefın olsun.

0|0
    0|0
  • kickboks

0|0
    0|0
  • güreş yap.

0|0
    0|0
  • sevişmeyi tercih ettim yıllar önce...

0|0
    0|0
  • kick boxmu