Neden "olmuyor, yapamıyorum" diyere ayrılırsınız? Özellikle erkekler...

Karşınızda sizi fazlasıyla seven,sizden vazgeçemiceğinden emin olduğunuz bi sevgiliniz var.Hatta kız bi tartışmanızda siz telefonu açmayınca kapınıza kadar gelmiş .Ama kıskanç biraz ve bu yüzden tartışmalarınız oluyo.Bi gün tartıştıktan sonra 1 hafta ara verelim diyosunuz,o 1 hafta içinde kız arıyo cevap vermiyosunuz,mesajına cevap atmıyosunuz.Kız ulaşmak için herşeyi yapıyo ama sizin yüzünüz olmadığı için cevap da veremiyosunuz ve özür dileyerek,olmuyo,yapamıyorum diyerek ayrılıyosunuz.Neden ?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• benden sana hayati tavsiyeler..kimsenin kapısına kadar gitme..kimseyi de usandıracak kadar kıskanma :) zaten o kadar çok seversen erkeği bıktırırsın...

0|0
    0|0
    • Çok doğru..Peki bu bıkkınlık nasıl yok olur,nasıl pişman olur ?

• haklısın,tavsiye için sağol bundan sonra uycam :)

• zor ama umarım uyarsın :P

Erkekler Ne Diyor 14

• Keşke kıskançlık sorun olsa onu çoktan aştıkta bir insanda her olayda kendini haklı görmesin ya. Cümleleri kurarken kendi hatalarını söylemek yerine hep benim hatalarımı söylemese keşke. Zaten haklı olsam bile ben alttan alıyorum hep.

Kızlara fazla iyi niyet gösterince şımardıkları bir gerçek.

0|0
    0|0
  • nasıl olsa peşinden koşacağını biliyor...aynısı bütün erkeklerde olur kız benim için ankaradan ist a geldi ama benim umrumda değildi,evlilik düşünmeyen bir erkeğin en çok yaptığı şeyler alışısın zamanla,ilerde gerçek prensinle evlenincede bunları düşünüp gülersin ben ne aptallıklar yaptım die

0|0
    0|0
    • Pişman olmadın mı peki ? Dönmedin mi o kıza

• evlenmeyi düşünmüyordum o yaşta hiç aklıma bile gelmedi

• Erkekler ozellikle genc yaslarda sevgiden ziyade sekse ihtiyac duuyorlar.Iliskide seks yoksa uzerine kiskanclik da girince iliski hepten manasiz gelebilir bazilarimiza.

0|0
    0|0
    • peki kız ne yapsa pişman olursunuz ?

• Su ana kadar sevgilim olmadigindan bu soruya gercek anlamda cevap verebilecegimi sanmiyorum.Fakat bu kisiden kisye degisir bence.Eger iliskiden sonra biseyin eksikligini hissederse belki pisman olabilir ama yukarida dedigim durum gecerli ise o seks yapabilecegi bir partner aramaya baslamis bile olabilir.

• Olmuyor yapamıyorum diyen insanın hayatında başka birisi olması muhtemeldir..İkinci bir seçenekte geçmişte çok sevdiği bir insan olmuştur ve sizi onun yerine koymaya çalışmış ama başaramamıştır...

0|0
    0|0
  • eğer bi kız bunları yaptığı halde böyle yavşak bi cevap veriyorsa bi erkek sevmiyordur sıkılmş ve başkası vardr

0|0
    0|0
  • ondan daha yakışıklısını bularak...

0|0
    0|0
  • bazı erkeklerin beynine kan gitmeyebiliyor. böyle bir kız bulmuşsun daha ne istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Bi anlasam :/ Bi tarafını fazla kaldirdigimi söylüyorlar,haklılar da.Pisman olur mu sence,veya nasıl pisman ederim onu?

• demek ki çocuk sevmiyor sevemiyor

0|0
    0|0
    • sevmediğiniz birine aylarca tahammül edebilir,çook seviyomuş gibi davranabilir misiniz yani ?

• o halde eleman sevişmekten başka birşey istemiyor

• bende yapmadım

0|0
    0|0
  • ben yapmadım :)

0|0
    0|0
  • Seni sevmek olmuyor demek istiyor sen sevgiye laik değilsin gibi bişey

0|0
    0|0
  • ikizler burcu :(

0|0
    0|0
  • Zorla güzellik olmaz.

0|0
    0|0
  • demekki gerçekten olmuyor :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Daha fazla üstüne düşme, yapamıyorsa s.gitsin.

0|0
    0|0
  • tüm bnlara rağmen olmuyorsa, başkası vardır, sıkılmıştır, kafası karışıktır.

0|0
    0|0
    • yada bi tarafını fazla kaldırmışımdır dimi ?

• bitarafının fazla kalkmasının sebebi yukardakiler canım.

• sen kaç o kovalasın ;)

0|0
    0|0
  • Olmuyorsa zorlamanın anlamı yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...