Hiç incinmekten korktuğunuz için insanları kendinizden uzaklaştırdınız mı ?

Bu incinme konusunda bayağı tecrübeliyim.Bana değer veren yada değer verdiğini sandığım insanları kaybettim.Bu sorunumu paylaştığım arkadaşlarım bile bana sahte geliyor.Sanırım ben onlarla sağlam bağlar kurmaya korkuyorum tekrar acı çekmeyi kaldıramam.Geçmişte davranışlarının değiştiğini gördüğüm için bende davranışlarımı değiştirdim ve biraz hatalı davrandım ve onunla yüzyüze bu konuda konuşamadan en yakın arkadaşımı kaybettiim.Benim hakkımda o kadar yanlış düşünüyorki yaptıklarımın gerçek nedenini bile bilmiyor.Ama onunda bana yaptığı şeyi asla affedemem benim yaptığım yanında çok önemsiz kalır benimle barışmak istedi ama ben istemedim çünkü yüzyüze değil fcedn karşıma çıkmaya cesareti yok neyse uzatttım kısaca bunu nasıl atlatırım?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla şüpheci ve negatif yaklaşmayın,pozitif bakıp sabırlı davranın,insanların güvenirliği ve dürüstlüğü zamanla belli olur,bu süre zarfı içinde sadece maddi ve manevi olarak baglanmayın,bekleyin sınayın ve kararınızı ona göre verin,herkes dost olamaz,samimi olamaz,

0|0
    0|0
    • herkesin dost olamayabiliceğini öğrendim zatn zor yoldan yorumn icin saol

Erkekler Ne Diyor 6

• benim değilde onun incilmesinden korktugum için başıma benimde geldi.

0|0
    0|0
  • Derslerine ver kendini :)

0|0
    0|0
  • incinmekten hiç korkmadım fakat incitmekten korktuğum için yaptım

0|0
    0|0
  • Cevabım:Evet, oldu.

0|0
    0|0
  • bazen oldu

0|0
    0|0
  • yüreğinin götürdüğü yere git. eğer içinden öyle geliyorsa öyle davran

0|0
    0|0
    • ben mantıklı bi seyler yapmak istiyorum hislerimle değil

• hemen olay sıcakken bunu yapma hele bir herkes sakinleşsin öyle çık karsısına

• zaten şu an karşısına çıksam ya sarılırım ya tokat atarım yada ikisi birden

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır

0|0
    0|0
  • olur bazen öyle

0|0
    0|0
  • sevdikçe adım adım uzaklaştırmışım kendimden

0|0
    0|0
    • bilirim o duyguyu bnde çk yaşadım artık sevmemeye karar verdim

• bn kaybetmek istemiyorum :( yanlış insanlarla zaman kaybettim zatn