Halamla konuşsam bir faydası olur mu babam kızar mı ki?

arkadaşlar maddi durumumuz pek iyi değil yavaş yavaş toparlıyoruz babam kredi borcumuz için halamın bir adet bileziğini almıştı. bugün halamın kocası aradı babamı ev alicaklarmış hafta içi bileziği istiyor perşembe günüde kredi borcumuzu taksitlendirdik onu yatırıcaz babam tamam filan dedi ama adam öyle bi ısrarlı konuşuyor ki işte ne zaman ararsın filan moralı çok bozuldu karadeniz teknik üniversitesini kazandım çalışsam bi faydam olsa keşke dedim çok aciz durumdayım yardım etmek istiyorum halamla konuşsam bi faydası olur mu babam kızar mı ki?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• ALLAH yardımcınız olsun kızım ya. konuş bence babanın kardeşidir de kocalar böyle durumda eşlerine baskı yapıyor dayımın babama borcu vardı babam anneme iikide bir iste şu abinden parayı dedi. bende bir gün sinirlendim babamı bıçakla korkuttum daha da istemedi şimdi dayımda mutlu annem de babam da bende.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bence bu olaya sen karsma kardes , evli ciftler arasina hic bi konuda girilmez ne olursa olsun . zaten konsrsa baban der yoksa yok bekliyecekler hoş babanda ustne yatacak değil olunca verecek adam .

0|0
    0|0
  • baban niye kızsınki? sen bir çare olma niyetiyle konuşacaksın... konuşya altı üstü bir bilezik...

0|0
    0|0
  • Hiç bulaşma

0|0
    0|0
  • bizim yapabileceğimiz bişeyler olmalı ama?

0|0
    0|0
  • Bir faydası olur bence.

0|0
    0|0
  • Kesin kızar sakın konuşma.

0|0
    0|0
  • uzak dur bu meseleden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• konuş bence. 1 bilezik parasımı kurtarcak halanı sanki.

0|0
    0|0
  • Kızabilir çaktırmadan konuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...