Vücut Geliştirme?

Arkadaşlar ben 3 aydır spora gidiyordum ve kardiyo yapıyordum.
Kardiyo
30 dk Koşu Bandı
15 dk Bisiklet
10 dk Kros diye bir alet var adi tam olarak bilmiyorum
daha sonra bunlar bitince mekik çalışıyordum
Kilogram olarak : 100 kiloyum boy 187 cm'di en son vücütta bulunan yağ 24 kg kemik kalınlığı 2.5 ben sürekli kardiyo yapıyordum fakat artık kas yapmak istiyorum hoca'dan gidip direk program isteyeyim diyorum öneriler ne yapmalıyım yani işte 2 gün kardiyo yap 3 gün agırlık calıs gibi veya bu kilo ve boyla hangisi doğru olur devam etmem

Güncellemeler:
Güncel...
Güncel.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ağırlık antrenmanından sonra 30 35 dk cardıo yapabilirsin. Program yazamıyıcam gittiğin salonda ıstıyebılırsın.

1|0
    0|0
    • Yani şimdi bazı yerlerde kardio kası eritiyor diyorlar o yüzden biraz çekingenlik var yapmak istemiyorum ama başka türlüde kilo kaybı olmaz heralde

• Son 2 senede bilgisayarla çok haşır neşir oldum ve baya kilo aldım tabi bilgisayar başında makarna, cips, kola gidincede kilo aldım teşekkürler.

• Rica ederim. Acele etme 5 6 ay sabırla cardıo yap ağırlık antremanına biraz vücudu dengeledıkten sonra başlarsın.

• Kas çalışmaya başla kardioyuda bırakma. Ağırlık antrenmanın 3 4 5 gün ve kardioyu vücudun ne kadar kaldırırsa o kadar gün yap.

0|0
    0|0
    • Kardiyoyu tamamen birakmayı düşünmüyor kilo vermem gerekiyor ama kas kaybetmekte istemiyorum 2 gün kardiyo 3 gün ağırlık mantıgıyla çalışmam bir sorun teşkil eder mi?

• Öncelikle teşekkür ederim internette bir sürü video var kardio yaparsanız 1 kg verirseniz 500 gr yag 500 gr kas yakarsınız. Gibi bu yüzden bende ağırlıgı çok çalışayım gibi bir mantıga gittim.

• Sen dediğim gibi yap kas yıkmak falan sana çok uzak dediğim gibi. Aklına takılan birşey olursa özelden sorabilrisin

Yükleniyor...