I-Doser hayatınızı değiştirecek; var mı yapan ?

I-Doser Nedir?

(Kullandıktan 24 saat içinde silin telif haklarında olası bir sorun olmasın)

I-doser beyin dalgalarınızı etkiliyor ve, örneğin alkol dozunu aldığınızda, gerçekten alkol almış gibi hissetmenizi sağlıyor; ya da uyku sorunlarını gideren bir bir doz aldığınızda, rahat uyumanızı sağlıyor. Bunun gibi bir çok etkisi olan doz var. Etkiler dozun gücüne göre değişiyor.

Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Evet. Gerçekten işe yarıyor!

Binaural dalgalarla beyine etki edip, istenilen sonucun alınabileceği bilimsel olarak kanıtlanmış bir şeydir.

Ne Kadar Etkili?

Etkisi dozun gücüne göre değişiyor.

Dozlerın güçleri; Moderate(Orta) Strong(Güçlü) Very Strong(Çok Güçlü) VERY Strong(ÇOK Güçlü)Very Very Strong(Çok çok Güçlü) olarak ayrılıyor.

Dozlar ilk kullandığınızda etkili olmayabilir. Ama ik**** veya üçüncü kullanışınızda beyin alışır ve daha etkili olur.

Herhangi Bir Zararı Var mı?

Tabiki yok! Hiç bir dozun, hiç bir şekilde yan etkisi yok.

Eroin dozları da bağımlılık yapmıyor tabiki.

UYARILAR :

1-Epilepsi hastaları denemesin.

2Fazla aşırı doz dinlemeyin kulak rahatsızlığı olabilir.

3-Kulaklıkta ses rahatsız edici yükseklikteyse sesi biraz kısın .

4-Eroin,Marijuana dosları yüksek etkili dozlardır dikkat etmeniz gerekir .

Evet arkadaşlar bunlar internette yazan açıklamaları googleye I-doser yazarak türkiye formuna girip müzikleri indirebilirsiniz konu çok uzun diyen sadece şurayı okusun ; Mp3 indiriyorsunuz kulaklığı takıp karanlık ortamda dinliyorsunuz, eğer alkol dozu dinlediyseniz alkol kafası uyusturucu dinlediyseniz o kafa veya mutluluk dozu gibi dozlar var.

2 Haftadır yapıyorum gerçekten çok iyi ve ilginç bir şey:D

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• gate of hadesten başlıcam ama bna sonradan kalıcı bi hasar bırakmasın:D

0|0
    0|0
    • Ondan başlamanı tavsiye etmiyorum. :D Yok merak etme bir şey olmaz mümkünse gece olduğunda karanlık ortamda gözün kapalı dinle, kesinlikle başka bir şeyle ilgilenme. İlk yaptığın için biraz ürkütücü oluyoda alısıyosun mesela forumda yorumları oku , genelde ilk başlayanlarda gözünü kapatıp dinliyor 20 dakka etkisinden çıkamıyor kıbırdayamıyo felan beyin etkileniyo :D Ama hafiften başlarsan sorun olmaz

• haha :D Yok korkma bise olmaz ya gir en ağırından gitsin :D

• ztn hadesten sonra artık benim canım yanmaz gardaş :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Tamamen uydurmaca. Extacy dozunu aldım,dinledik kafamı ağrıtmaktan başka bişi yapmadı. :/

0|0
    0|0
    • Valla ben nerdeyse %30'ını denedm hep olumlu sonuç aldım yanlış yapıyorsundur forumundan bak.

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle Merhaba...

Sırf yorum yapmak için kayıt oldum siteye..

@Demitria.. Gates of Hades'ten başlamanı tavsiye etmem.. Çünkü üst düzey dozdur. Kulağın ve beyninin ses dalgalarına alışması gerekir ve verim alamazsın...

@Meliza... Ecstasy dozu "Uyuşturucu" dozları arasındadır.. Tam etki alabilmen için Orjinal Sitesinde bile "Daha önce denenmiş, tecrübe edilmiş" olması gerekli diye bir ibare var..

Daha önce deneyimin var ise; konstantrasyon ve ya kulaklık gibi teknik bir problemden dolayı herhangi bir verim alamamışsındır.. yaklaşık 1 senelik tecrübe yeterli olur bu açıklamalar için :)))

Bu tip şeyleri kötüye kullanmasak hani.. Uyuşturucu falan.. daha güzel olacak ama :))

Herkese iyi dozlar.. :)

0|0
    0|0
  • gate of hades bide uyutan bir tane vardı onun dışında gerisi kötü

0|0
    0|0
Yükleniyor...