İnsanlar tıpine göre yargılanmak zorunda mı ?

Arkadaş çirkin olsan ayrı dert yakışıklı olsan ayrı dert facebookta bir sürü kızla tanıştım. bu arada kimine göre normalım kimine göre çok yakışıklıyım işte neyse. tanıştığım kişi hemen anında bana yakışıklı erkek gözüyle bakıyo beğendiyse diyo çok tatlısın beğenmediyse yada normal geldiyse bişey demiyo. neyse kızla konuşmaya başlıyorum samimi oluyorum gülüyoruz falan arada yavsiyo yine. bende diyorumki iyi bari iyi arkadaş olduk bununla. ertesi gün falan mesaj atıyorum yine konuşuyoruz aynı şekilde güzelce konuşuyoruz. bikaç gün geçiyo mesaj atmıyorum. bikaç gün daha geçiyo diyorum niye mesaj atmadın sen kimsin gibisinden mesaj atıyo. daha geçen gün konuşurken konuşmaya can atan sendin ama.

demek istediğim yani türk kızları neden her erkeği böyle tipine göre yargılamak zorunda mı yakışıklı çirkin farketmez her erkeği tipine göre yargılıyo. çirkin olan onunla konuşamaz yakışıklı olan konuşabilir bitek ona da yakışıklı erkek gözüyle bakar yakışıklıya illa ki aralarında bi etkileşme olması lazım yada duygusal olarak ufacık da olsa bi etkileşme olması lazım. normal iyi bi arkadaş olamazmı yani bikaç gün sonra da egosunu yeterince tatmin etmiş oluyo heralde mesaj atmıyo sonra unutuyo gidiyo.

Almanyaya gittim orda hiç böyle bi olay yok ya ne bileyim diyelim metroda gidiyosunuz bi kız sizi birine benzetti gelir sorar sonra üstüne biraz muhabbet de eder inceği yer gelince de iner gider. Türk kızı olsa o zaten sormaz öyle bişeyi onun için erkek soruyo diyelim. Kız hemen erkeğe bi bakar hmm bu yakışıklı mı değilmi sonra sorusuna tipine göre cevap verir. Çirkinse hemen kendisine soğuk çevaplar verir yakışıklıysa hemen ona yakınlaşmaya çalışır hoşuna giden cevaplar verir. Kimin sorduğundan sanane lan şen neticeye bakçaksın soruyosa hoşlandı diye bir şart mı var ? Niye tipine göre değerlendiriyosunuz insanları bikaç gün sonra da unutup mesaj bile atmıyosunuz

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tipi bırak üstündeki elbiseye bir parça beze göre yargılıyorlar. Bakalım hayatlarında o elbiseler mutlu edebilecek mi.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yakından tanımadığım biriyse başta dış görünüşe göre değerlendirmek çok normal... dışardan bakınca içini göremediğimiz için karakter işin daha sonrasındaki etabında devreye giriyor

0|0
    0|1
    • tamam ilk etap diyosun da tanisiyosun hala tanistiktan sonra bile niye yakisikli erkek olarak kullaniyosun yada niye hala iltifat gibi mesajlar atiyosun sanane tipimden

• bu arkadaş ne içtiyse aynısından bende istiyorum.. :))) iyi de bu sinir niye ? bende bi kız güzelse alımlıysa tabii ki daha ilgili olurum .. sana çekici geldiyse o sırada zaten hormon salgılarsın..bazen elinde bile değildir.. seni geren ne ? he istemiyorsan istemiyorum dersin ? görende 5 kız toplanmış tecavüz etmiş sanar..

• adama diyorum ki karşı cinste ilk dış görünüşe bakılır daha sonra karakter .. yakışıklıysam sanane tipimden diyo neyin kafasını yaşıyo anlamadım bide ağzı bozukk

Erkekler Ne Diyor 4

• Türk kızları elindeki telefona,altındaki arabaya, cebindeki paraya göre seni değerlendirir. Yabancı kadın önce adammısın ona bakar, sonra yakışıklımısın diye bakar, sonrada parana. Yabancı kadınlarda paraya önem verenler zeten yolun yolcusudur. Sanal alemde hepsi boş konuşmalar. Eskiden dostluklar kurulurdu, çıkılırdı şimdi boş zaman harcanıyor. istanbulda kızlar yüzüne bakmaz sokakta , ukraynaya git 18 yaşında kızlar çıkma teklif ediyorlar. Yeterki dilin olsun

0|1
    0|0
  • Türk kızlarının aşkta en önem verdiği şey başka kızları geçmektir bunu nasıl yapabilir ? Ya paralı bir sevgili ile ya da yakışıklı bi sevgili ile. İşte sebep budur. Tüm kızlar böyle midir ? Tabiki hayır. Hala eski aşkları örnek alan kızlar vardır onlar da bana göre çok önemlidir çünkü 2-3 sene sonra o kızları da bulamayacağız.

0|2
    0|0
  • Aslında olay tamamen şundan ibaret:

Güzellik ve yakışıklılık görecelidir.Bu davranışları sergileyen kadın veya erkekler de başkasına bir şey sorduğunda mesela itici gelebilir ve aynı muameleye onlar da maruz kalabilir.Kimseye sana yapılmasını istemediğin şeyi yapma derler hani bence anafikir bu.

0|0
    0|0
    • niye itici gelsin kardesim ben adam gibi bisey soruyorum cok cirkin olsam bile ne bileyim temiz duzgun bi insan olsam igrenmemesi lazim dis guzellikten sanane sanki dis guzelligi olan da kendi secti oyle olmayi.

• eksik yaziyorum galiba

• Karıştı neyse sorun değil :)

• dış görünüş çok önemlidir.. nokta.

0|0
    0|0
    • aynen boyle galiba

• lan soyle su kiza turkcede birine bisey anlattiginda olayi yasadigin kisi karsindaymis gibi anlatilir karsindaki kisi oymus gibi farzedilebilir hic mi gormemis hayatinda boyle bi olay

• tamam orda anlatmak istediğin şeyi anladım.. şimdi onu anlatmaya çalışana kadar bence gel biz senle istanbul dan moskovaya bi köprü yapalım daha kolay valla :)))))))

Yükleniyor...