Cam silen komşu oğlu; nerde böyle erkekler? çıkın la

Camdan azıcık bakim hava da ne güzel böyle nidalarıyla bakınırken ana karşı komşunun oğlu cam siliyo çamaşır asıyo..

Evli 1 de çocuğu var annesi üst katta oturuyo çıkmış cam siliyo

Bide karadeniz erkeği sözde..

Lan böyle erkekler bizim evde mi yok sadece

Hahhha annemden günün yorumu.

ya ya kel mel kısa sarı diyip beğenmedin mahallenin çocuklarını bak da gör karıları nasıl kıymetli

Anne olayı bilmiyon sen ben haşin erkek seviyomm dediysemde iyi bizi bulmaz kötü totomuzdan ayrılmaz diyip noktayı koydu hatun.

Evde cam silen er kişiler çıkın ortaya gördüm

0|0
6|20

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Bizim binada dış cephe mantolaması oldu bütün camlar battı, annem elimi sürmem diyor.

Bulaşık teliyle cam sil göründü bana =D Gel bak bakalım nasıl siliyorum =D

1|0
    0|0
  • bende anneme yardım ederim sorun değil.

1|0
    0|0
  • Sadece hoh yapıp adımı yazarım :(

1|0
    0|0
  • Her ne kadar aralarında cam silmek olmasa da ben cv mi teslim edeyim. Halı yıkarım halı silerim ortalığı süpürür bulaşık makinesini doldurup boşaltabilirim. Boş zamanlarında pazar alışverisinde bizzat fazlaca almış olduğum Fasulye ve barbunyaları ayıklar buzluğa yerleştiririm :))

1|0
    0|0
    • Dediklerim yapılır hele ki eşle yapılırsa tadından yenmez ama ne bilim ya adam şort tişört camlarda tuhaf geldi

• o istedi bunu:D

• vur vur kafasına kafasına çivi gibi çivi gibi çak çak çak

• Erkeklik gururu için anasına, karısına yardım etmeyen erkeğin erkekliğinden hayır gelmez. Öncelikle maneviyata saygısı olacak insanın.

1|0
    0|0
  • ütü yaparım bulaşik yıkarım perdeleri takarım evi toplarım elektrik süpürgesi kullanabilirim çamaşır makinesini de az biraz bilyiorm :D işe alındım mı ?

1|0
    0|0
  • Bende zamanında çok sildim ama senin gibi böyle cins cins bakan komşular yüzünden soğudum.

1|0
    0|0
  • haşin erkekten kastın?

sağa sola çorap don atan hiç bişeye elini sürmeyen?

1|0
    0|0
  • E zamanında anneme yardım etmiştim ev işlerinde bulaşık yıkadığımı çamaşırları katladığımı ütü yaptığımı yerleri sildiğimi halı yıkadığımı hatta tuvalet bile temizlediğimi hatırlıyorum

1|0
    0|0
    • bizim evdekiler bi yapmıyo anladım ben:(

• Evde kız varsa kız kardeş filan kızların yapılması beklenir ama benim kız kardeşim yok sadece annem olduğu için bana kalıyordu

• ben temizlik yapıyorum çünkü ablam üniversite okuyor diğerde çalışıyor yani temizlik yapmak zorundayım sonuçta yardım ediyorum :D

1|0
    0|0
    • mecburi yapanlar yalnız yaşayanlar vs vs okey

ama cam silmek? falan hemde eşi annesi vs varken mahalle arası burası yarın dedikodu kazanı kaynar

• evet camları da siliyorum yanlış bişey değil ki annem çıksa korkuyorum düşücek diye ben çıkıyorum millet ne derse desin umurum da değil ; )

• Ne yani bende bahçede halı yıkıyorum, evin duvarlarını siliyorum, evin içinde yer değiştirme işlemleri yapıyorum, yerleri viledalıyorum, çiçekleri suluyorum, çamaşırları yıkıyorum daha ne yapayım?

1|0
    0|0
  • Annemin rahatsız oldugu dönemde benimde cam silip temizlik vs yapmışlıgım vardır.Ayrıca mutfaga girer yemekde yaparım birde boy uzunlugundan dolayı perdeleri asarım.

1|0
    0|0
    • Anneye yapılan temizlik başka bişidir..

neticede yaşını başını almış kadın hasta olabilir

eşi evde otururken cam silen erkek ilginç geldi bilmem alışık değilim

• taam osun sen

• taam busun sen.

• o bişemi ütü bulaşık çamaşır dikiş yapıyorum.yeri gelir evlendiğimde eşimin ayağını bile yıkarım.aşk ve saygı olduktan sonra yaptıklarım veya yapacaklarım çile değil, zevktir.

1|0
    0|0
  • bekar hayatı yaşıyoruz bütün işi kendimiz yapıyoruz,evlenince cam silmek çokta büyük olay değil,abimlere felan gittiğim zaman bile siliyorum,kılıbıklık değilki bu

1|0
    0|0
    • kılıbıklıkmıdır değilmidir o konuda yorum yapmadım ben karışmam ama eşi evde oturuken cam silen adama da adam demem ben

• eşim evdede otursa cam konusunda süperim asla yaptırmam hem hızlı hem kolay yapıyorum kısmetse evlenirsemde zevkle yapıcam

• hayat bu kijjj belki esi rahatsiz ve cocuk titiz evli degilim ama su ana kadar cam falan silmedim

1|0
    0|0
  • perde takmayı iyi beceririm bak. Yapmışlığım var.

1|0
    0|0
  • yeri gelir perde asarım cam silerim bunda şaşılacak bi durum olmasa gerek

1|0
    0|0
  • :d komsu cocugunun böcüğü ölmüş :D

1|0
    0|0
  • gayet normal başa geldiginde çekiliyor kimi zaman keyifli bile diyemiycem ama : )

1|0
    0|0
  • bende yapıyorum ama sadece odamı temızlerım

1|0
    0|0
    • oda temizlemek yıkadığını mak koyarsın kirlini sepete atarsın bunlar yapılması gerekenler cam silmekden bahsediyorum

• yok ya oyle bı ozellıgım yapcak bırsey yok ılerde esımle hızmetcı tutarız

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...