Türk hakemleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türk hakemleri boşuna hakem oluyorlar. Rezillikten başka bir şey değildir.

Güncellemeler:
Hakemler tarafsız olsa maçları düzgünce yönetse hiç bir sorun olmaz. Hatalar olur elbet ama bu kadarı çok fazla. Bence.

0|1
13|73

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Verdikleri onlarca yanlış kararla, türk futbolunu doğrudan etkileyen, adil kararlardan ısrarla kaçan, nizami golleri ve kartları es geçen, işini layığıyla yapamayan insanlar topluluğu...
    Rezillik.

0|2
    0|1
  • Cogu sikeci

0|3
    0|0
    • sen şike nedir bilri misin tenisci kız

• para karsiligi gorevini satmak olmuyo mu hangi taraftan parayi indirdiyse obur tarafa karsi olarak isini yapio muhterem hem tenisci ne alaka anlmdim

• Dayısi olan degil de keske gercekten emek veren insanları yapsalar..
    Türk hakemi olmak zor bir meslek yatarak para kazniliyor gibi gorunsede oyle oldugunu dusunmuyorum..
    Herkes tuttugu takimin derdinde hakemi elestiriyor ama bunlarin kural kitaplarindan ve surekli degisen kurallardan haberleri bile olmamasina ragmen ancak elestiren insanlardir..

0|2
    0|0
    • bizim insanlarimiz da keske artik elestirmeyi baskiyi birakip destek olabilmeyi ogrenseler..

• Serefsizler

0|2
    0|1
  • Hiç iyi şeyler düşünmüyorum :D Adalet olsa keşke satılmış olmasalar..

0|1
    0|0
  • Yatarak para kazanan iki meslekten biri bence.

0|1
    0|0
  • Hakem işte

0|0
    0|0
  • adil değil hiçbir zaman

0|0
    0|0
  • Türk hakemleri kendilerini kaybediyor.

0|0
    0|0
  • Futboldan anlamayan sikeciler

0|1
    0|0
  • malesef değiller

0|0
    0|0
  • hiçbir şey düşünmüyorum
    sarı kart, kırmızı kart ve çimen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 73

• 0|1
    0|0
  • Tam bir fiyaskolar. Bugun de son derece gulunc bir penalti karari geldi. Bir mac degil her macta akillara zarar hatalar oluyor. Bu adamlar bunca parayi hatali karar vermek icin mi aliyor? Madem hatali da yonetse parasini alacak, herkes hakem olsun.

0|1
    0|0
  • hepsi rezil

0|1
    0|0
  • Hakemlerimizin karaktersiz olduklarını idda edemem ama , hakemleri bu hale getiren bir çok karaktersiz adi insanların olduğu açık.
    Federasyon - Mhk - 4 büyükler - kulüp başkanları - ülkemizdeki taraftar tehditleri ve baskısı vs vs hakemlerimizin çizgisini etkilediğini düşünüyorum. Sonuç: adil olmadıkları çok açık bir şekilde görülüyor.

0|1
    0|0
  • Düzen 4 takım üzerine kurulunca adamlar baskı altında kalıyorlar. Düşünün ki geçen hafta fb-ts maçı öncesi çıkmış ts başkanı '' hakem bir yanlış karar verirse takımı sahadan çekeceğim '' diyor, sonra da hakemi arayıp anlatıyor bunu. ee aziz de durur mu o da hemen karşı hamleyi yapıyor... fb kazansa gs-ts-bjk konuşuyor, gs kazansa fb-bjk-ts konuşuyor... Hep bir döngü içindesin ve ne yaparsan yap kimseye yaranamıyorsun...

Hadi bir düşünün bakalım bu hakem nasıl bir psikoloji ile sahaya çıkacak?

0|0
    0|0
  • FUTBOLUN KATİLİ TÜRK HAKEMLERİ!

0|1
    0|0
  • Sistemin kurbani oluyorlar avrupada cok iyi maclar yonetirken burada baskilar tehditler

0|1
    0|0
  • Standartlarımızı fazlasıyla uyuyorlar. şikeci, rüşvetçi ve sahtekar. sıradışı bir şey yok yani

0|1
    0|0
  • şikeci olup yalan yanlis kararlar veriyorlar reis

0|1
    0|0
  • Hakemligi bilmiyorlar

0|1
    0|0
  • Tarafsız maç yönetebilen hakemim hakemlik ömrü bu ülkede kısa olur...

0|1
    0|0
  • 1-2 si dışında hepsi yaramaz

0|1
    0|0
  • Hepsi bir dayağı hakediyoda bakma işte

0|1
    0|0
  • Türk hakemleri ne zaman kendilerini yönetmeye baslarsa o zaman iyi olurlar.

0|1
    0|0
  • Federasyon iti olmuş buyuk takım kuçuk takım ayrımı yapıp ülke futbolunun içine ediyorlar

0|1
    0|0
  • Kesinlikle doğrusun hakemler resmen taraf tutuyorlar

0|0
    0|0
  • Sikeciler

0|0
    0|0
  • Kimseye memnun edemeyen kişiler. . .

0|0
    0|0
  • Hakemler hata yapıyor evet ama kimsenin tekelinde degiller

0|0
    0|0
  • malesef değiller

0|0
    0|0
  • Hepsinin BEŞİKTAŞIMA garezi var alayı o ç

0|1
    0|0
  • Sefalet. Yüz karası. Futbolun katili ibn. e hakemler!

0|0
    0|0
  • Bu soruyu soran kesin besiktasli diye düşünüyorum şu an :) hakemlere gelince hangisi doğru yönetiyor ki. Bugün verilen trabzon maçındaki kırmızıdan yola çıkarsak hakemlerin art niyetli oldukları ortada

0|0
    0|0
    • Beşiktaşlı değilim GS li de FB li de değilim Kendi şehimin takımını tutan birisiyim. Tüm takımlar için diyorum. Ayrım yapmadan

• yarısı satılık adamlar onlar

0|0
    0|0
  • Çok baskı altındalar. Çoğu dürüst maç yönetemiyo bu yüzden.

0|0
    0|0
  • maalesef tarafsız değiller fenerbahçeliyim aa bence fenerbahçeyide diyerlerinide tutmasınlar hak eden kazansın adil olsunlar yani

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • 1. si mhk adil olacak 2. si büyük takımlar üzerlerinden baskıyı çekmeliler.

0|0
    0|0
  • yanlız kızlar erkeklerden daha çok ağzı yanmış gibi yorum yapmışlar şaşırtıcı bir istatistik :D

0|0
    0|0
  • Maşallah çok tarafsızlar (!)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    43
Yükleniyor...