Sevgilimle aynı yaştayız ama o çok çocukça düşünüyor.

Hiç olgun değil çocuk gibi. Sen bana bunu yaptın bende sana bunu yapıcam diyor. Ben istiyorum ki olgun düşünsün alttan alsın nazik davransın. Kız gibi trip atıyor. Gönlümü almak yerine tamam deyip konuyu kapatıyor. Napçam bilmiyorum kaç kere uyardım yapma dye ama yok bir iki gün yapmasa üçüncü gün yapıyor yine.

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

• Evet benimkide oyle bizde ayni yastayiz erkekler gec olgunlasiyor

1|0
    0|0
    • En az 1 tane böyle cevap gelecek zaten, allahın emri. Nedir peki bunun nedeni?

• erkekler geç mi olgunlaşıyort. allah razı olsun bugün de sen güldürdün yüzümü

• guldurebildiysem ne mutlu :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Canım benim, öncelikle onu anlamaya çalış... Genellikle kızlar sana, erkekler geç olgunlaşıyor filan diceklerdir. Ama sen önce onu anlamaya çalış. Al karşına konuş. Ve eğer çözüm bulamıyorsan bir de kendinde bir şeyler ara... Her davranışın mutlaka bir nedeni vardır. Gerçekten çocuk olsaydı şuan senin sevgilin olmazdı. Bir de böyle düşün.

1|0
    0|0
    • ya haklısın tabiki ama konuştum kaç kere hemde ama değişme yok hep aynı. Mesela geç cevap yazıyorum işim oluyo işte neden geç cevap yazıyorsun bundan sonra bende geç cevap vericem falan

• son kez konuşam adam gibi eğer değişmiyosa uzatmıcam zaten teşekkür ederim yorumun için :)

• Önemli değil, Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

• erkekler bayanlara göre gec olgunlaşır bunu bilin ona göre sevgili edinin, gerci ben bile cocugum hala :D

1|0
    0|1
    • ya evet geç olgunlaşır ama bu 19 yaşında değil sanki 12 yaşında daha

• tam isabet yaparsın eğer karsında olgunlaşmış birini istiyorsan..

• evet haklısn

• Yaşınız kaç?

0|0
    0|1
  • Biz erkekler kolay kolay olgunlaşmayı sevmeyiz. En azından çoğunluğumuz. Bense çok çılgınımdır :D Umarım benim güzel çiçeğimde bundan şikayetçi olmaz :)))))

0|0
    0|0
  • çok şirinmiş sevgilin))

0|0
    0|0
    • ay neresi şirin ya tam sopalık :)

• bak güzelim akıllı insan bulmak zordur.o yüzden onunla uğraşıp boşa vakit geçireceğine düzgün birini bul hayatını düzene sok..geçen günlere yazıkk.

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin bu adamla hayat geçmez.. fazla naz bu gün olmasa yarın aşık usandırır

0|0
    0|0
  • erkekler geç olgunlaşır

0|1
    0|1
  • galiba sen çok üzerine gidiyorsun.onu kızdıracak şeyler yapma.

0|0
    0|0
  • Daha olgun düşüneni bul

0|0
    0|0
  • eger olgunluk uçurumu varsa uzun sürmez bu ilişki ilerde fikir ayrılıklarına yol açar

0|0
    0|0
  • Geç olgunlaşıyor ne güzel işte.

0|0
    0|0
  • çocuk katili olma sakın :-)

0|0
    0|0
  • hım... o halde tam bir Ham Kelek.

0|0
    0|0
  • bebe daha o :))

0|0
    0|0
  • karekteri o demekki.. nazlı çocuk :)))) arada döv o zaman :)

1|0
    0|1
    • ya arada dövüyorum tabi çat çut vuruyorum ama sinir ediyo ya :)

• demek ki .. siz rolleri değişmişsiniz.. :))) sırtından sopayı eksik etme.. bu arada sevgilin buralarda biyerlerde galiba ? döv diyince eksilemiş kaçmış beni.. dikkat et :)

• yok yok üye değil :) ama evet malesef rolleri değiştik o nazlı bir kız çocuğu bense gönlünü alan erkek :)

Kızlar Ne Diyor 8

• aynı benimki gibi , çıldırmak üzereyim uyarmaktan bıktım :D

1|0
    0|0
  • Kiz gibi trip atma konusu cok vahim.

1|0
    0|0
  • İşte bu yüzden yaşıtlarımla hiç bir zaman çıkmadım bize göre çok daha geç olgunlaşıyorlar çünkü

1|0
    0|0
    • En az 1 tane böyle cevap gelecek zaten, allahın emri. Nedir peki bunun nedeni?

• Zıtlaşmayı bırak istersen dedin. Ben de konu tatlıya bağlansın, kapansın diye gülücük yaptım. Bir nevi barış çubuğu. :D

• peki öyle olsun bakalım :D

• erkek 4-5 yaş büyük olcak ya aynı yaşta cidden olmuyo

0|0
    0|0
  • ıyy hiç çekilmez böylesi de ya.. Koç burcu mu

0|0
    0|0
  • hemen ayrıl..

0|0
    0|0
  • erkekler normal yaşlarından 2 yaş geç olgunlaşır. 18 se 16 gbi düşünür.. büyür birgün boşver ;D

0|0
    0|0
    • o büyüyene kadar ben yaşlancam :)

• ayyyy bilmez miyim öylelerini ya

siktir et ayrıl çekilmez öyleleri aynı benim eskisi. !

0|1
    0|0
Yükleniyor...