Çocuğunuza eski sevgilinizin adını koyar mısınız?

Erkekler ve Kızlar

Evlendiniz çocuğunuz olacak...Fakat çocuğunuzun ismini Eski sevdiğiniz aşIk olduğunuz Erkeğin veya Bayanın ismini koyarmısınız?

Siz Oğlunuzu veya Kızınızı Eski sevgilinizin ismiyle çağırırken evdeki eşe Kocaya veya Kadına haksızlıkmıdır yoksa değiLmidir?

• Sorun olmaz koyabilirim.
    12% (5)22% (8)17% (13)Oy Ver
  • Asla koymam.
    41% (17)43% (16)42% (33)Oy Ver
  • Saygisizlik olur.
    44% (18)30% (11)37% (29)Oy Ver
  • Diger vs. vs...
    3% (1)5% (2)4% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Türkiye'de Erkeklerin %90'ni kizlarinin ismini eski sevgilisinin ismini koyuyormus arkadas inatlasiyorda. :)
%90 diye arkadas iddia ediyor ben degiL yani yanlis anlasilmasin. :D

0|0
32|37

En İyi Erkek Görüşü

• eşimin adını koyarım çünkü çocuğuma ismiyle hitap edebilirim bu sayede eşimin adını tekrar tekrar telaffuz etmiş olurum,eşime aşkım bebeğim diyeceğime göre eşimin adını koymak mantıklı...eski sevgilisinin adını koyacak insanlar aldatmaya ve aldatılmaya mahkumdur buda benim şahsi yorumum

4|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Koymam sanırım, Onu hatırlamak istemem ve evlendiğim kişiye haksızlık etmiş olurum

1|0
    0|0
  • Dövme yaptıracaktım.Profosyonel bakış açisindan şuna kanaat ettim.Dedim ki 20 yıl sonra vucudumdaki bu iz,resim ya da herne b*ksa,pişman olacaksam hayır...Bence 20 yıl sonra pişman olacaksanız çocugunuza ex sevgılinizin adını koymayın.

1|0
    0|0
  • gıtsın o benım ısımımı koysun

2|2
    0|0
  • :) sinirlerim bozuk bu aralar...dedemin nenemin ismini koymak varken canımı yakanınki uzakta dursun...

1|1
    0|0
  • Sevdiğim bir isimse koyarım tabii ama eski sevgilimle zerre alakası olmaz.

2|1
    0|0
  • ASla koymam. Eşime bu saygısızlığı yapamam. Her seslenişimde o aklıma geldiği vakit her defsaında eşimi aldatmış gibi olurum. Bunu ona yapmaya hakkım yok.

1|1
    0|0
  • Koymam ya bu durum hem eşimi üzer hemde ben her çocuğuma baktığımda aklıma eski sevgilim gelir bu da hiç hoş değil.

2|0
    0|0
  • Ne münasebet umurumda bile olmaz köpekler kovalasın onu :))

1|1
    0|0
  • asla koymam

1|1
    0|0
  • hatta koynlar aldatmış kadar olur

2|1
    1|0
  • İhanetin bir başka boyutu bu

1|1
    0|0
  • Adı üstünde eski ; koyacaksam evli olduğum kadının adını koyarım anası o :)

1|0
    0|0
  • Evlendiysen eskileri unutucaksın

1|1
    0|0
  • Ben koyarım hatta kesin koyarım

1|0
    1|1
  • Böyle birşey yapmak o ilişkiyi çürütür. evliliğininde içine etmiş olursun. Olmaz öyle şey.

2|0
    0|0
  • eski sevgilinin ismini koyma kadar saçma bişey yok bence

2|0
    1|0
  • mumkun degil olmaz bir dusunun hem beni rahatsiz eder hem esimi

1|0
    0|0
  • koymam kardeşim Büşra ıyy isme bak.. Helin Havin gibi isimler duruken büşra da neymiş

1|1
    1|1
  • Koyabilirim

0|0
    1|0
  • Şahsen ben koyamam çocuma seslendikçe içimde bi burukluk hissederdim...

1|0
    0|0
  • koymam ne gereği var

1|0
    0|0
  • Ben koymam.

1|0
    0|0
  • koymam neden öleişi yapımki.

1|0
    0|0
  • Koyacağınız sırada eski sevgiliniz aklınıza geliyosa demekki yine onu seviyosunuz,onu özlüyosunuz. Ama gelmiyorsa rahatlıkla koyarım arkadaş sıradan bi isim milyonlarca kişide var diyebilirsiniz. Mantıklı düşünülsün :) Ha Ahmet ha Mehmet,Sinem yada Aslı hepsi aynı. Eski sevgiliminmiş babamınmış anneminmiş farketmez gönlünüzden ne geçiyosa o olur.

0|0
    0|0
  • evet, cocugum değil ama yeğenlerimden birinin ismini eski sevdiğim bir kızın ismini koydum. ceren

0|0
    1|1
  • Kezban güzel isim.

2|0
    0|0
  • Anlamsız.. İsim mi kalmadı dünyada :/

0|0
    0|0
  • yok ismi çok saçmaydı kendisi bile nefret ediyodu bu yüzden koymam :)

0|0
    0|0
  • Kezban diye isim mi olur koymam

0|1
    0|0
  • ben koyacam bakalım anasının adıyla aynı olmazsa kesin koyacam

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 32

• link

eski sevgilimin ismini koyma planım yok ama o zaman geldiğinde o isim tesadüf olarak farklı açıdan hoş gelirse koyabilirim ama özellikle isteyeceğim bir durum olmaz

1|0
    0|0
  • valla koymam eşime haksızlk olur. hem eşim eski sevgllrmi bilir. yani bende onunkini bilirim. düşünsenze çocuğunuza karşı soğur yani. şahsen kızım olsa eşim eski sevglsnn adını koysa ben kızımdan soğurum. bunlar boş ya. insan sevince eski sevglisinn adını unutuyor:)

2|0
    0|0
  • Kesinlikle koymam.. Eşe de saygısızlık olur. Hiç gereği yok. Geçmişte kalmış birinin ismini hayatta en yakınında olacak insanlardan birine vermek, çok mantıksızca. Güzel şeyler ifade edecek bir isim düşürdüm.

2|0
    0|0
  • ya oda eskisi gibi giderse.. ne koycam ona alacağım kıza yazık nayırrrrrrrrrr

2|0
    0|1
  • kesinlikle koymam,sonuçta yeni bir yol çizmişim kendime evlenmişim ki çocuğum bile olmuş. eskiyi hatırlatıcak bir şey yapmam. İsim mi yok Allah aşkına :)) ve yapsam bile haksızlığa girer bu.

1|1
    0|0
  • O kadar karaktersiz olmam. C

1|1
    0|0
  • Onu yapacak erkeğin alnını karışlarım. Alır çocuuumu giderim yemin ederim

2|0
    0|0
  • yoo koymam sonra huyu falan ona çeker oğlum onn gibi dengesizmi olsun Amaaan amaaan daglara taşlara..:D

ama o kızına benim adımı koycakmış öyle demişti yani ah canım kıyamam koy koy demiştim:D

1|0
    0|0
  • C dedim, koymam.

1|0
    0|0
  • gitsin onla evlensin o zaman, gıcık!

1|0
    0|0
  • İsmi ne kadar beğensem de saygısızlık yapıp koymam.

2|0
    0|0
  • bazen isimler bile manasını yitiriyor,kaldıki hatırlatsın.. o isimlerden çevrede de çok var misal,ama hatırlatmıyor,ama çocuğumun adı özel olsun isterdim.. gereksizlik başka manası olmaz diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
    • Ama iste o hala asIk o kisiye.. :)

• mantıken birine aşık olup,başkası ile evlenmek imkansız gibi geliyor bana.. ben yapamam şahsen.. düşünsene,aşıksın ama ,çocuğunun babası başka biri ,aklında hala başkası yok yok kabus gibi:))

• ben eşimin adını koyarım.

1|0
    0|0
  • Mal mıyım

1|0
    0|0
  • Hayır koymam

1|0
    0|0
  • saygısızlık

1|0
    0|0
  • ben koymam eski sevgilimin adını çocuguma koyarsam o evlilikte nasıll mutlu olabilirim çocuguma her seslendiğimde ona sesleniyomuşum gibi olur saçma bence

0|0
    0|0
  • cok sevdiysem yada cok asiksam koyabilirim :))

0|0
    1|1
  • bu eşlerin birbirine yapabileceği en büyük ihanet ve şerefsizlik

1|1
    0|0
  • Ben karar werdim ki zaten. Ewlenirsem we bi oglum olursa onun adini koycam. Sewgilim degil ama onun ismini koycam. Cok pis kafama koydum:) ilerde fikrim degisir belki ama su anki fikrim ilerde de fikrimin ayni olcagi.

0|0
    2|1
  • Eski sevgilimin değil de çocukluk aşklarımdan ismini beğendiğim birinin adını oğluma koyabilirim. Çocukluk aşkı zaten duygu kalmaz.

0|0
    0|0
  • Asla koymam.

0|0
    0|0
  • Asla koymam.

0|0
    0|0
  • Yok daha neler :)

0|0
    0|0
  • Asla koymam.

0|0
    0|0
  • Asla koymam.

0|0
    0|0
  • C.

0|0
    0|0
  • Asla koymam.

0|0
    0|0
  • okadarda saygızılık yapamam kesınlıkle koymam

0|0
    0|0
  • ben koymam buyk ıhtımalle cunkı her adını andıgımda ıcım sızlıyor sancı cekıyorum ama o koydu kızına benım ısmımı verdı ve bu benım canımı cok yakıyor malesef...keşke koymasaydı hala sevıyoruz bır bırımız ama maleseffff

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...