Yanaklarım çok mu tombik? Nasıl eritebilirim?

http://i.hizliresim.com/7o2Bja.jpg

Öncelikle şunu söyleyeyim. Ben 1.81 boya 75 kiloyum. Önceden kiloluydum şimdi zayıfladım. şu an dışarıdan zayıf görünüyorum. Ama vücut yağ oranım düşük değil. Ben koşarak kilomu 65'e çekersem yanaklar gider mi? 10 kilo yağ yaksam yanaklarım erir mi? Lütfen yanaklarımın kalıcı olmadığını ve yanaklarımda yağ olduğunu söyleyin. Çocuk gibi gösteriyor beni. Ne yaparsam erirler. ?

Güncellemeler:
Bana söyleyin ben yaparım. Çok azimliyim. Bunun için kilomu 50 ye bile çekebilirim o derece rahatsız oluyorum.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayni ben :D erkek versiyonum

1|1
    0|0
    • Buna bir çare bulmak lazım. Ya senin yanaklar iyi bence zaten kızların yumuşak hatları olması yakısıyor ama ben erkeğim ben yaksıtırmıyorum kendime

• Çocuksu görünüyor bende

• Aman be daha iyi bırak

• genetik, erimez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• eşek dışkısı salatalık sütü elma sirkesi ve coca cola karıştır sür...

0|0
    0|1
    • Ahah çok komikti. Salak

• Kardeşim bana adam gibi cevap ver. Ben bu soruyu espri niyetinde sormadım çok büyük takıntım var bu yüzden üniversiteye başlamayı bile erteledim. Bu konuda çok alınganım normalde şaka kaldırırım ama bu konuna ciddi cevap istiyorum. Sen bana eşek dışkısı sür diyon yav :)

• tamam kusura bakma :D eylül ayına kadar 7 ay var bence paran varsa bir salona git body bulding den bahsediyorum ya da fitness yap 7 kilo seni toparlar benim 3 . senem oldu body de tavsiye ederim ;)

• aşırı birşey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...