Bir erkek bir kızın ondan hoşlandığını anlarsa ne yapar?

Diyelimki er kişi hanım kızımızın bakışlarından, hal ve tavırlarından anladıki hanım kızımız ona abayı yakmış. Bu durumda er kişi ne yapar? Kızın açılmasını mı bekler yoksa tanışmaya çalışır mı kızla? Bu arada hanım kızımızda güzel, hos tatlı bi kız :)

Güncellemeler:
Allah aşkına bi dalga geçmeden cevap verin yaa :D
Pekiii kızımız er kişinin yakın bi arkadaşına er kişiyle tanışmak istediğini söylese sizce er kişi ne der? Kızı hafif bulurmu acaba?

0|0
1|26

En İyi Erkek Görüşü

• sürtünür

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Önce birbirimizi tanımamız gerektiğini söylerim. Tanışma faslına girerim. Geçen zaman içinde hoşlandığı mı ya da olmayacağını söylerim. Eğer hoşalnıyorsam bunu söylerim. Sonra ise teklifimi yaparım. Yaptım yani. :D

1|0
    0|0
  • arkadaşının kızın hoşlandığı er kişiye bu durumu yansıtma şekiline bağlı ama ben yinede sabır derim. duygularını hissetmişse çok abartmadan devam ettirmeli ve onun gelmesini beklemelisin

0|0
    0|0
    • Hiç gelmicekmiş gibime geliyor ama hayırlısı..:)

• geleceğinden emin ol sadece çok belli etme kadınlara erkekleri yaklaştıran tatlı gizemleridir. biraz gizemli ol yeter o kesin gelicek. çok belli etme muhabbet konusu olursun erkek arkadaşlarıyla arasında

• kızımızda sen oluyorsun heralde, duruma göre değişir, bazen açılmasını beklerim, bazen gider konuşurum. Ama genelde açılmasını beklerim. Çok zor bir şeyde değil kızlar için ne olacak yani, senden hoşlanıyorum dedi diye adını çıkaracak değil. Geneldede öyle oluyor, aradan çok zaman geçiyor falanca kız senden hoşlandığını söyledi, bende diyorum hadi kız söylemedi siz niye söylemediniz ilgilenirdik azda olsa diyorum.

0|0
    0|0
    • Şöyle bi durum var. :D diyelimki hanım kızımız er kişiye açıldı. Ve bunu kızımızin okulundan gevşek ağızlinin biri duydu ve kızın hakkında ileri geri uydurmaya başladı. Sencede kız icin kötü bi durum değil mi? Ve bunu yapabilicek kişiler var malesef..

• olabilir, tenhada söylesin kızımızda ya. Ya bu kadar korkma ya ilişkiye girelim, sevişelim demiyor sonuçta.

• kız da gerçekten hoş ve güzelse erkek arkadaşında hoşuna gitmişse bi yolunu bulur çok geçmeden. hanım kızımız sabırla beklemeli bence...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bazı megaloman erkeklerin güzel bir kız kendisi ile ilgilenince bir tarafları iyice havaya kalkar; sanki daha iyisini bulabilecekmiş gibi... Böyle durumlarda kızı süründürme gibi saçma hareketler yapabilirler.

0|0
    0|0
  • allahın emri peygamberin kavliyle hanım kızımızı er kişi oğlumuza istiyoruz

0|0
    0|0
  • utangaçsa eğer, kessinlikle ve kesinlikle ilk adımı atmasını bekler.hoşlanıyorsa bi adım atmayı veya seninle aynı duyguları besledigini belli etmeye çalışır, dogrudan asla açılmaz.umursamıyo götü kalkar yedek görür..

0|0
    0|0
  • tek kelime YAVŞAR.

ama sorun orda kızlar erkeklerden hoşlandığını belli etmezler... ah bi belli etseler...

0|0
    0|2
  • Ben olsam bende hoşlanıyosam. Bir yere davet ederdim. Giderkende yolda direk elini tutardım. çok lafa gerek yok. Az laf çok iş yani

0|0
    0|0
  • yaa dedik anla eğer oda hoşlandıysa ve cesaretliyse konuşur zaten genelde konuşmaya da kalmaz bakmışsın çıkyorsunuz eğer cesaretli, değilse sen söyle yapacak başka şey yok

0|0
    0|0
  • Yanına gider ve arkadaşça bir muhabbet başlatırım. Bir süre konuşurum sonra cafe gibi bir yere davet ederim.

0|0
    0|0
  • egoları tavan yapar :D

0|0
    0|1
  • yedek olarak görür...

0|1
    0|0
  • kafasına bim poşeti geçirir

1|0
    0|1
  • duygularını söylemez dudaklarına yaklaşır gözleri yaşarır kalp ritmi bozulur elini tutuysan eli terlemeye baslar gözlerini kaçırır gözlerinden

0|0
    0|2
  • kızın açılmasını bekler benm gibi bi erkekse hele anladığı ilk adımı senden bekler

0|0
    0|1
  • erkek piçse kızı bi güzel kullanır.. delikanlıysa seviyosa açılır kıza sevmiosa uzak durur..

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmaz.

0|0
    0|0
  • Aptallaşır :)

0|0
    0|0
  • kızdan hoşlandıysa halleder de hoşlanmamışsa kaçacak delik aramaya başlar

0|0
    0|0
  • cesaret edemez kafayı çeker böğürür itiraf eder :)))

0|0
    0|0
  • Türk kızı kategorisi ise sakın gidip sen yaklaşma derim :D uff snane be slk .s.s.s. mod sana derin bi mide bulantısıyla eşlik eden kusmaya yol açabilir :)

0|0
    0|0
  • yemekten sonra tatlı niyetine yer

0|0
    0|0
  • erkekte utangaçlık varsa pek ümit beklenmez kızdan adım bekler

0|0
    0|0
    • Evet var biraz utangaçlık

• e sen adım atıcan o zmn :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...