Erkekler niye kas yapmak için uğraşıyor ya yani tamam göbekli falan olmayın omuzlarınız da geniş olsun ama fitness diye kafayı yemişsiniz çoğunuz?

Erkekler niye kas yapmak için uğraşıyor ya yani tamam göbekli falan olmayın omuzlarınız da geniş olsun ama fitness diye kafayı yemişsiniz çoğunuz?

0|0
11|30

En İyi Erkek Görüşü

• bu da bizim kuaförümüz napalım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Bu bir zevk.
    Yaptıkça yapasın geliyor. Aynaya baktığımda her gün geliştiğimi görünce daha çok bağlanıyorum. Sadece bu değil spor fitness her neyse, sağlık açısındanda en iyisidir.

2|0
    0|0
  • Erkeklerin de kızların da bu konuda yanlış inanışları var..
    Mesela sizler de ne kadar zayıf olursanız o kadar güzel olacağınızı sanıyorsunuz.. Ama erkeklerin çoğu "kadın iskeleti" sevmez..

1|0
    0|0
  • bu iş fit görünmek kendini iyi hissetmek için yapılır ama günümüzde çoğu kişi sırf kız beğensin diye yapıyor işin saçmalığı da burada.

1|0
    0|0
  • bir zmanlar biraz göbeğim vardı merdivenlerden zorlanarak çıkardım spor yaptım göbek gitti şimdi koşarak çıkıyorum kas yapmadım ama yapsam beni kimse tutamaz kasları kızlar için değil ego için yapıyorlar.

1|0
    0|0
  • bndede var azıcık kas mas :D ama spor yapmak hoşuma gidiyor. kas için değil. hem genciz. enerjimiz var. napak? katil mi olak? hemde bir 10 sene fazla yaşasak fena mı olur? hemde güzel görüntü? allahtan belanımı istiyorsn sen?

1|0
    0|0
  • Simdilerde her sey dis gorunuse dondugu icin kardeslerimiz etkilemek icin yillar ariyor

1|0
    0|0
  • Uğraşmıyorum

1|0
    0|0
  • Sadece kızlar için yapmıyorlar ki. Orasıda rekabete dayalı sosyal bir çevre. Bağımlılık yapıyor.

1|0
    0|0
  • Ben de harıl harıl göbek kası yapıyorum...

0|0
    0|0
  • Valla hiç öyle bir niyetim de yok kafayı yemişliğim de, normal atletik bir vücudum var ekstra bir kas fitess bilmem ne gibi çaba sarfetmiyorum. Sonuçta o şekilde de bir yere kadar vücut aynı kalır ya sonra?

0|0
    0|0
    • Genlerinden dolayı şanslısın

• Kadında da erkekte de doğallığa önem veriyorum. Olduğu gibi hoşuma gitmedikten sonra sağını solunu yaptırım gelmesi beni etkilemez. Kadının önce doğal hali beni cezbetmeli.

• Senin için mi yapıyorlar ki , sen istemeyince yapmasınlar

0|0
    0|0
  • Göbek olmasin.. omuz geniş olsun.. Eeee başka.. Bunlar zaten kendi kendine olmuyo ki neyin kafasini yasiyosun.. Spor yapmadan nasil olcak bunlar..

0|0
    0|0
    • Spor yapma mi dedik nasil okuyorsun kardesim bu kadar kafayi bozmayin kas diye onu soyluyorum

• L*n mı? Sen en iyisi gidip tarla falan sür :)

• Yok.. benim zaten alıcım var.. Begenen boyle begeniyo.. Ki hem omuz genis bende

• Göbeğimle mutluyum 😝

0|0
    0|0
  • Kendinizi o kadar önemsemeyin. Yaptığımız her şeyi sizin için yapmıyoruz :)

0|0
    0|0
  • İyide niye ozaman yazın pilajlarda bir saniye gözünüzü ayırmıyosunuz bence bu bile bana az profil ve kapak fotografıma bak?

0|0
    0|0
    • Onu bakan sapıklara söyle canısı ayrıca hoşuna gidiyor gibi konuşuyorsun

• Evet bakmalarıngerçektem çok hoşuma gidyo boşuna laf tapma sen istedigini yiyosun çikolata öeyve suyu vb. Ben en son 3 sene önce felan yedim heralde yotucu antremanlar kas agrıları uykusuzluk sen istedigin gibi geziyosun tozuyosun ama bu spora hayatını adıyan insanların çektigi zorlukları verdigi emekleri bilmeden konuşuyosun emin ol okadar kolay olsaydı etrafında bissürü iri ve büyük insanlar olurdu oyüzden insanların emeklerine şaf atma ve inana bana yanında nırmal bücutta biriyle gezmek yerine iri kaslı biriyle gezmeyi tercih edersin uzun süredir u işin içerisindeyim be sayısız kız tanıyorum hepsi ilk başta öyle ama bir mehaba diyince yüzyüze bütün iş biter yanında gezidirgiz erkek bile bana bakıp vaybe adama bak derken sen anca kendini tatmin et kapil ;)

• Kötü mü?

0|0
    0|0
    • Fazla kafaya takmak kötü tabi canısı

• Herkesde fazla kafaya takmıyordur yani sporcuyum ben sandığın kadar değil fazla kafaya taksalardı sokakta 10 insanın 8i göbekli olmazdı:)

• Siz kızlar yüz vermeyince öyle oluyorlar zaten

0|0
    0|0
  • Neden? Spor yapmak kadar güzel birşey mi var?

0|0
    0|0
    • Spor yapin da fazla abartmayin yani

• Abartı dediğin ne kadar? Lazer angelov kıvamı iyi. Ama bu da imkansıza eşdeğer. :) Hani 60 yaşımda bastonla gezmek istemiyorum bu yüzden de yapıyorum.

• Kendini sana beğendirmek için..

0|0
    0|0
  • Hepsi siz kızlar yüzünden. Nasıl erkek istersiniz diye sorduklarında? göğüs kası olsun, kolu kaslı olsun, geniş omuzlu, karın kası, adonis... hepsini sayıyorsunuz, e millet de çalışmaya çalışıyor.

0|0
    0|0
    • Yani sen de haklisin ama bir tek geniş omuz yeter yani öyle odun gibi sert görünüyor bence :D

• Görmiyim daha iyi işte :)

• hahaha aynen bence de. çünkü bana kro diyen ilk kişisin :) demek ki kro yu cidden bilmiyorsun :p

• Omuzlari nasil genis yapicaz fitnesssiz :D

0|0
    0|0
  • Sizin yüzünüzden yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Sen skrillex dinliyorsn diye laf ediyor muyum ben :)))

0|0
    0|0
  • sen kaslı erkek sevmezmisin

0|0
    0|0
    • tvde biskolata reklamlarına bakıp Türkiyede nerde böyle erkekler demeyi biliyorsunuz ama

• beyin kasına önem veririm kol kasına değil. onun bana bir faydası yok

0|0
    0|0
  • Kendimi fit görmek hoşuma gidiyor herşeyden önce kendi sağlığım için yapmaya çalışıyorum ve yaparken zevk alıyorum kızlara güzel görünmek ikinci planda

1|0
    0|0
  • kızları daha çok etkilemek için abazalar daha cok sever kas yapmayı

0|0
    0|0
  • Vlla benim skmde değil açıkcası kendimi nasıl iyi hissediyorsam öyleyim. bir kız ıcın kıcımdan ter akıtamam sahsen. Ben hertürlü istedğimi alırım olmazsa para verir alırım sıkıntı yok :D

0|0
    0|0
  • Kızlar kolay veriyor kas yapınca.

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 11

• napsınlar kızlar kaslı seviyor die harap ediyorlar kndilrni:D

1|0
    0|0
  • bizim makyajımız onların kası :D

1|0
    0|0
  • Suss kiz yapsinlar tas olsunlar tass :)))

1|1
    0|0
  • Aynen :Ddd yürüyen kas yıgınları sokaklarda cidden

1|0
    0|0
  • Bence abartılmadığı surece yapsınlar. Madem fit istiyorlar dit olsunlar biraz kastan kim olmuş :)

1|0
    0|0
  • Ölçüt haline gelmiş artık adonis

1|0
    0|0
  • dal gibi gezmemek içün.

0|0
    0|0
  • Çünkü baklavalı erkek 979373846283372748 adım öndedir

0|0
    0|0
  • Güzel görünüş için yapıyor çoğu