Kaynanam çok acayip yoksa bana mı öyle geliyor

ben bi abartıyorum yoksa kaynanammı tuhaf anlamadım sevgilimle sözlendik

ama annesi bir tuhaf telde konuşuyoruz sanki ağzının ucuyla konuşuyor uyuycakmış gibi

yanındayken çok iyi ama acayip bide pinti maddi durumu olmasa anlıycam ama var biliyorum bana gidip onu bunu alsın demiyorum ama arada yapdıkları dokunuyor

mesala kayınlarımın okuluna gittik ama bir saat erken gittik beklememiş gerekiyordu orda cadde vardı ben zaman geçsin diye bakınmak istedim ama içimden geçirdim demedim tabi kaynanama tamda o an kaynanam dediki bakalımmi mağazalara bende tamam dedim sonra bide diyorki ben sana nisanda alçam herşeyi

sanki ben ona o an gel bana birşsey al dedim bakınmak için eet demisdim beğendiğim birşey olsa zaten almıycakdim yanımda o olmadığı zaman gidip alçakdim içimden öyle geçiyordu bana öyle diyince şok oldum hevesimde kalmadı sonra bir yere oturduk birşeye bakmadan

bide her seferinde aynı lafı diyo nisanda alçam sanki ben ona onu bunu al diyom anlamadım kadını

sözlüme birşeyde demedim nede olsa annesi ama kadın iyce tuhafima gitmeye başladı

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• İyi kaynanalar bir yaşam türü olup bundan binlerce yıl önce nesli tükenmiştir

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Senin kaynana acayipmiş yaa.

0|0
    0|0
  • klasik gelin kaynana durumları işte.. gelinler ne zaman sevecek bu kaynanaları :D

0|0
    0|0
    • gökten para yağdırsa aydan sevgi yağdırsa yinede sevdiremez kanki

Kızlar Ne Diyor 2

• nişanda anasını ağlat. gık diyince nişanda alıcaktın de haketmiş

0|0
    0|0
    • benim aklimdanda öyle geciyor ,-) ama diger tarafdanda babasina kiyamiyorum cok iyi biri

• harbi gıcık bişeymiş. Benimde sevgilimin annesi beni istemiyo. Benden iyisini bulcak sanki.

0|0
    0|0
    • istiyormu istemiyormu onuda cözemedim

istemese sevgilime derdi oda bana öyle birseyde demiyor

• böyle bbaslamak en mantiklisi bi deniyim bakalim ne diycek

• tamam canım

Yükleniyor...