Fanatik insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fanatik, holigan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben tutmuyorum sayılır anlam veremediğim şey ise neden bu kadar kasıyolar ki bağırıp çağırıyorlar yakıp yıkıyolar anlamı ne?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• eşim fanatik, çok zor cidden, maçı izler o biter özetini izler o biter yorumunu izler :D

0|0
    0|0
  • fanatiğim ben çok seviyorum takımımı çünkü :(

0|0
    0|0
  • Fanatik birisiyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Fanatizim sonu izim ile biten düşüncelerde yokum :) Fanatikliğide dozunda bırakmak gerek evet iyi bir futbol severim hatta oynarımda ama takım yüzünden bir arkadaşımla kavga etmedim hiçbir zaman veya maçlarda olaylar filan yanlış geliyor bana tartışmalar seviyeli bir şekilde olabilir.

0|0
    0|0
  • Fanatizim iyi birsey degildir kendi kendine zarar verir etrafandakilere de ayni sekilde fakat söyle birsey var spor ozellikle futbol tum dunyada insanlarin icinde birikmis bir nefret olusumunu disariya yansitmaktir kendi takimina kulubune sevgi katip rakibe nefret kusmaktir... sadece bizim ulkemizde olmuyor bunlar bende FANATIK GALATASARAYliyim fakat gerektigi zaman hakim olabilmeliyiz en azindan kendi vatandaslarimixa karsi bu kim olursa olsun fener bile olsa..

0|0
    1|0
Yükleniyor...