Spor ve diyet yapanlar önerilerde bulunabilir mi?

Sporla birlikte uyguladığınız diyet var mı varsa diyet içeriğinde neler tüketiyosunuz ve faydasını görüyor musunuz?

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

• Cips kola nutella gibi yağlı ve kalorili yiyecekleri yemiyorum. Sabahları yağsız peynir, 1 dilim çavdarlı veya tahıllı ekmek domates salatalık falan yiyorum. Veya bazı sabahlar 4 yumurta haşlıyorum sadece 1 tanesinin sarısını yiyorum veya yumurtayı omlet şeklinde yapıyorum içine yulaf ve mantar koyuyorum. Öğlende sebze yemekleri yiyorum. Akşam ise kırmızı et ve tavuk yemediğim için balık yiyorum veya ton balıklı ya da peynirli salata yapıyorum. Hiç biri yoksa mutlaka evde sebze yemeği olur yine ondan yerim light yoğurtla falan.

1|1
    0|0
    • Teşekkürler çok güzel acıklamıssınız.

• Önce :endokroni bölümüne gidip gereken testleri yaptır ve sorunlu bölgeleri belirle ve spora uygun diyetini al, vede ''insülin''direncini öğremn.

Akabinde : kardiyolojiye çık.. öncesinde ekg testini yaptır yoksa muayene edilmiyor ! akabinde doktora de spora başlıyacam : vede ultrason tarzı kalbine bakar, eforlu ekg'ye yollar ve koşu bandında denenirsin tansiyon, koşu anındaki nabzın ve kalp durumun adına gereken testtir.. test sonunda ve anında göğsünde ağrı olursa söyle !!!

Sorun çıkmassa spor salonuna git ama kayıt olmadan bilgi al ve test sonuçlarını göster ! 4-5 spor salonuna git ve danış çelişeceklermi yoksa gereken bilgilerimi vericekler ! nettende araştır dedikleri gerçekmi?

Sonrası başla : yoksa kendini riske atarsın !!! spor yaparken kalp krızi geçiren, dengesiz beslenme ve sporla ve muayeneye girmediği için bayılan halsiz kala vb. insanlarda çok.

• Yorumunuz için teşekkürler dediklerinizi dikkate alıcam.

Erkekler Ne Diyor 17

• Kilo vermek sıkılaşmak vs için arıyosan diyetin şöyle olmalı ki: İşlenmiş ürün yememelisin bisküvi çikolata kek vs. Sadece evde yemek yemeni öneririm. 3 ana öğün yiyeceksin ve bunlarda birkaç ince dilim kepek ekmeği olacak. Ara öğünlerde yoğurt 1 porsiyon meyve kuruyemiş gibi olmalı. Sebzeyi bolca tüketmelisin. Sudan başka birşey içme şekersiz olmak şartıyla bitki çayıda içebilirsin. Arkadaşlar biraz teferruat yapmış o tür şeyler bir işine yaramaz emin ol :) Diyetisyenlik okuyorum + fitnessla ilgileniyorum. Özeldende yardımcı olabilirim

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim yazdıklarınıza dikkat ederim sorularım olduğunda tekrar size dönerim.

• Bende anlamadım 1 aydır iştahsızlık var ve 5kg verdim diyet filan değil ama. Diyet olarak bir arkadaşım akşam 7 den sonra yemeyerek baya bir kilo verdi kardiyoda yapsan iyi olur tabi.

1|0
    0|0
    • Kardiyo, plates ve step yapıyorum teşekkürler

• Bol bol bol bol bol SU içmelisin

1|0
    0|0
  • sabah 5 te 1 ölçek (30gr) whey protein tozu
    7 de kahvaltı ---> yulaf muz peynir tam tahıllı ekmek 3 yumurta (1 sarı) 4-5 zeytin fıstık ezmesi
    10 da ara öğün bir parça bitter çikolata + yarım yağlı süt
    12.30 öğle yemeği 200 gr ızgara tavuk 1 tam tabak bulgur pilavı + ayran
    4 te 1 tabak Makarna
    5 te 1 ölçek komplex protein tozu (30gr)
    7 de 1 ölçek whey protein tozu (30gr)
    8 de evde ne varsa türüne göre miktarı değişir
    10.30 da meyve
    11 de 2 su bardağı süt ve yatış

4 aydır spora ve diyete ara verdim ygs lys nedeniyle :)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkürler paylaştığınız için :) sınavınızda başarılar

• Bu liste kas geliştirmek için ayarlanmış birşey ve biraz dandik. Soran arkadaş kas yapmak istiyorsa bu liste ona her şekilde ağır gelir. Kilo vermek veya sıkılaşmak istiyorsa zaten at çöpe

• Kendi programınız diyor dostum 7 aylık sporcu için gayet ideal bence

• Düzenli spor yapıyorum. Protein ağırlıklı besleniyorum. Yemek seçmiyorum ihtiyacımdan fazlasını yemiyorum. gayette faydasını gördüm

1|0
    0|0
    • Paylaştığınız için teşekkürler

• Bir bardak süt ile sabahlarinkosacan aga

1|0
    0|0
  • Tek zor oluyor valla :)

1|0
    0|0
  • abur cuburu ve 3 beyazı kes yeterli

1|0
    0|0
  • abur cubur yeme. D

1|0
    0|0
  • Diyet arkadaşı bul kendine , 1.5 ayda 10 kilo vermiştim peehh

1|0
    0|0
  • bir sürü yorum yapılmış

1|0
    0|0
  • Yag yakma donemindeyim hersey yiyorun sadece dikkat ettiklerim sunlar.
    Ekmegi sadece sabah kahvaltida yiyorum
    cok acele etmeden yemeye calisiyorum
    porsiyonlari abartmiyorum
    vucudu ac birakmamaya calisiyorum
    2 aydir spor yapiyorum 7 kilo verdim

0|0
    0|0
    • Teşekkürler benim çok kilom yok zaten sadece sağlıklı olmak adına tavsiyeleriniz için tesekkur ederim.

• Rica ederim kolay gelsin

• Ben diyet yapmıyorum

0|0
    0|0
  • İkisinden nefret diyorummm😄

0|0
    0|0
  • doğal beslenin

1|0
    0|0
  • Form piskevüt

1|0
    0|0
  • can boğazdan gelir ye :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• pilates yaptım 900 kalorilik diyet uyguladım

1|0
    0|0
    • Teşekkürler platesi ağırlıkla mı çalıştınız yoksa sadece top lastik minder mi?

• top lastik minder

• Yaşam tarzımı değiştirdim kalori saymakla diyetle olmuyor, doğal olan şeylerle besleniyorum işlenmiş paket ürün tüketmiyorum, yulaf ezmesi gibi lif'i yüksek besinler tüketiyorum,5 öğün yiyorum ara öğünlerimde çiğ badem, yaban mersini, kuru üzüm, kuru erik vb. tüketiyorum. Meyveyi yemekten sonra değilde bir öğün olarak görüp acıktığımda yiyorum, her akşam en az 30 dk yürüyüş yapıyorum, dans ediyorum, gün içinde hareketli olmaya çalışıyorum.

1|0
    0|0
    • Paylaştığınız için tesekkür ederim

• yeşil çay ve bol su. klişe ama doğru

1|0
    0|0
  • Abur cuburdan uzak dur bol bol su ic

1|0
    0|0
Yükleniyor...