Selülit nasıl gidebilir?

Selülitlerimi nasıl giderebilirim aynı zamanda kalçalarımı da sıkılaştırmak istiyorum nasıl yapabilirim ve ne kadar sürer yaza kadar yakabilir miyim?

2|0
2229

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Squat plates kalçaların sırrı bunca yıllık çanakçıyım ve bu tecrübe ile diyebilirimki 3 tip kalça efsanedir 1 squatçı kalçası 2 platesçi kalçası 3 voleybolcu ama eğer kalça geliştirmek istiyorsan squat plates günde 1,5-2 saat ayırsan yeter yani efsane kalçalar için

Not voleybolcu kalçası ender görülür her voleybolcuda olmaz zıplamak ve esneme sonucu uzun yıllarda oluşur.

0|0
    0|0
  • selilütler gitmezde biraz azaltılar bilir cok dikkat edilmiyecek şekilde.
    bacak ve kalça hareketleri yapmalısın vede yediğine içtiğine dikkat etmelisin.
    protein ağırlıklı beslenmen gerek.

0|0
    0|0
  • Selülozik tiner kullan

0|0
    1|0
  • fitness'a başlamalısın.

0|0
    0|0
  • Farklı yöntemler var. selülitin hangi düzeyde olduğu önemli. kalçaların için squat yap fakat selülit için farklı egzersizler yapman gerek

0|0
    0|0
  • spor salonuna gitme gibi imkanın var gidebilirsin gidemezsen evde squat, lunge gibi hareketleri düzenli yaparak kalçalarını ve bacaklarını sıkılaştırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Gerçekten yazmaktan bıktım ya :D Özelden ulaşabilirsin

0|0
    0|1
    • Size mesaj atamıyorum ya siz mesaj atarsanız bu konular hakkında sorualrın var

• Düzenli olarak spor-egzersiz yap.

0|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • Spor ysparak tabikide

0|0
    0|0
  • bir uzmana danış

0|0
    0|0
  • Ivır zıvır bırak

0|0
    0|0
  • Gitmez onlar

0|0
    0|0
  • kondisyon bisikletlerinden al evde 3 ay devam taş olursun taş :)

0|0
    0|0
  • Ulaş

0|0
    0|0
  • spor yap

0|0
    0|0
  • Dewam li yürüyüş yap ayaklarını calistir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet. bana gel

0|0
    0|0
  • Kalca icin squat yapman gerek 3 ayda gozle gorulur bir hale gelir

0|0
    0|0
  • ciftleşerek gecer

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 22

• ebru şallı ile 3K veya skinny jeans al bu dvdleri içinde beslenme programıda yazıyo. selülit savar hareketlerinide gösteriyo yaparsan düzenli bisey kalmaz

1|0
    0|0
  • Canım öncelikle beslenmene dikkat etmelisin. Mayonez başta olmak üzere yağdan ve yağlı yiyeceklerden + nescafeden uzak durman lazım. Ayrıca günde 3 litre suyu mutlaka içmelisin. Bunun yanında hergün arttırarak yapacağın squatla yaza kadar harika bacaklara sahip olabilirsin. :)

0|0
    0|0
  • :)) bilemiyorum

0|0
    0|0
  • 1-2 ay surer, spor yap, soguk dus al, yagli yiyeceklerden uzak dur saglikli beslen ayrica eda taspinarin at kili fircasini al ve masaj yap cok ise yariyo

0|0
    0|0
  • eda taşpınarın at kılı fırçası, çeşitli yağlar ve düzenli spor.. aynı zamanda karbonhidratsız yaşam ve bol bol su

0|0
    0|0
  • Duzenli yuruyus yap kos basit egzersiz hareketleri yap ama onemli olan ne kadar cok yaptigin degil duzenli yapman:)

0|0
    0|0
  • 3 ayda baya azalir diye dusunuyorum kilon var mi? Kilodan olabilir selulitin diyet ve spor ayni anda goturmeye calis

0|0
    0|0
  • spor

0|0
    0|0
  • Fitnessin cok etkisi oluyor

0|0
    0|0
  • ebru şallı ile selülit savar asdfjk

1|0
    0|0
  • En saglıklı sporla yaparsın bunu.

0|0
    0|0
  • sıkılaşmak istiyosan squat

0|0
    0|0
  • Su ve squat

0|0
    0|0
  • Yürüyüş ve bol su

0|0
    0|0
  • Spor yaparak ve soguk duşla.

0|0
    0|0
  • Yüzmeye git bir tane selülitim yok bunu yüzmeye borçluyum hem yüzmek gibisi var mı

0|0
    0|0
  • Zıpla :)
    sabah ve akşam en az beşer dakika sıkılasmaya yardimci oluyor veya ip atla kilo verirken sarkma olmaz en azından

0|0
    0|0
  • Spor salonuna yazilirsan evet

0|0
    0|0
  • Squat etkilidir kalça denince zaten squat gelir akla

0|0
    0|0
  • Nerenin selüliti olduğuna bağlı. Bacaklarındaysa pedal çevirme hareketi yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...