Cinsel tercihi farklı olanlar.

Arkadaşlar cinsel tercihi farklı olanlarla ilgili fikirleriniz ,düşünceleriniz nelerdir mesela en yakın arkadaşınızın cinsel tercihinin farklı olduğunu öğrendiniz ne yapardınız.Nasıl davranırdınız ya da yaşadığını bu tür olaylar var mı paylaşımlarınızı bekliyorum..

Not:Kimseyi rencide etmek için bu konuyu açmadım.Hoş şeyler yazmayacaksınız hiç yazmayın amacım kimseyi kırmak değil sadeve fikir alış verişi yapmak. Fikriniz olumsuzsa LÜTFEN düzgün bir dille anlatın.

Şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
Bu durumu yaşayan veya arkadaşı kendisine itiraf eden,paylaşan yok mu acaba?

O duruımlarıda duymak isterim açıkçası:)
Bu konuyla ilgili asıl hikayeyi sonra yazacağım zamanım yok.Yorumlar için teşekkürler yeni yorumlarıda dört gözle bekliyorum..Sevgiler saygılar herkese..

Peki ailesinde bu durumda olan ve kendisine açılan kimse yok mu arkadaşlar?

0|0
6|35

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle 21.yüzyıla gelmiş bir 'insan' olarak bunları yadırgamıyorum.Herkesin istediği kendine kardeşim sen git kendi işine bak millete ne karışıyosun degil mi?Yok işte burda geyleri,lezbiyenleri istemiyoruz.Anamız bacımız var ulen gibi saçmalıklar yapanlara uçan tekme atasım var.Bu herkesin başına gelebilir.Seni evlatlık olarak bi gey aileside alabilirdi.Onların çocuguda olabilirdin.Bu yetişirken belli olur zaten insanlarla dalga geçmek bizde çok yaygındır.Özellikle 'Gey misin sen' laflarını her liselinin agzından duyuyorum.O yüzden daha Türkiye kafasının çoook gerilerde olduğunu düşünüyorum.Saygılar :)

2|0
    0|0
    • Yorumunuzla ben size şuan saygı duymaktayım.Teşekkür ederim..:)

• Ne demek asıl size saygı duymak lazım burada böyle bi yazı yazmak,birçok tepkiyi göze almak :))

• Ben her anlamda bu ülkede azınlık durumunda olduğum için tepkilere alışığım.Cinsel konuda tercihim hariç:)

Erkekler Ne Diyor 34

• Ben yakın arkadaş olarak bellediğim kişiyi cinsel eğilimine göre seçmemişim karakterini sevmişim. Sonra kendisi durumunu bana anlatıyorsa sanki o sadece cinsel tercihinden ibaretmiş gibi davranamam. Geçmişte onu nasıl görüyorsam öyle görmeye devam etmeye çalışırım. Kalleşlik gibi birşey bu güvenip birşey diyorsa ona pislik muamelesi yapmak :D

1|0
    0|0
  • lezbiyen bi kızarkadaşım vardı netten,sürekli kızarkadaşlarımla tanıştırmamı isterdi.Çok iyi bi insandı severdim onu,mert ve içten biriydi. Yani saygı duyuyorum onlara.Ama geylerle hiç işim olmaz,uzak dursunlar benden.

3|1
    0|0
  • O kişi ile arkadaşlımı bitiririm bana göre sapıklık

1|0
    1|0
    • Nikinize bakıyorum kazonova

Resime bakıyorum islami arma

Yoruma bakıyorum sapıklık demişsiniz:D

Yani diyorumki normal ilişkilerinizin olduğu ortada ama anlayamadığım islamın içerisindeki zamparalıkta sapıklık değil midir?

• Nereden biliyorsun zampara oldumu benim kişiligimi bir armadanmi cıkardın yazımdaki "bana göre" kısmını okumamışsınız sanırım BANA GÖRE SAPIKLIK ne arkadaşlık yaparım nede yüzüne bakarım saygıda duymam toplumu kirleten mikroplar olarak tarıf ederim.

• İşte sende bir insanı nasıl gay diye mikrop muamelesine getirdiysen benim sana yaptığımda aynı neden zoruna gitti:)

İşine gelmedi dimi..Neyse burda tartışmak istemiyorum konuyuda o yüzden açmadım kaldıki hoşgörüsü sıfır olan bir insanlar iki kelime dahi etmem...

• hiç farketmez insan olsun yeter tercih meselesi :)

1|0
    0|0
  • tercih meselesi tabii.. hemen ben gay leri severim.. rekabeti kızıştırmıyorlar.. işime geliyor şahsen onların olması..

0|0
    0|0
  • Cinsel tercihler kişilerin kendi seçimidir.

İnsanlığı,kişiliğinde bir sorun yoksa ki zaten en iyi arkadaştan bahsediliyor burada.İlk başlarda biraz tuhaf gelebilir farklı bir durum olduğu için ama bir yerden sonra sıradanlaşır ve herşey eskisi gibi olur.

İnsanın yaklaşımına ve senin kararına bağlı bir seçim söz konusu ; en iyi arkadaşı cinsel tercihi için dışlamak mı yada yine kaldığın yerden devam edip kabullenmek mi.

0|0
    0|0
    • "Cinsel tercihler kişilerin kendi seçimidir." Hmm. Peki sen kızlara ilgi duymayı ne zaman tercih ettin?

• otobüste yanmdaki adam bana tecavüz etmeye calsmıstı yola cıkınca ben uyumuşum bi uyandım kucagmda bi ağırlık var ereksiyon halindeyim. bi baktm adamn eli benimkinde uyuyor numarasıyla skıp bırakıyor olay ckarttım adamı yanımdan aldırdım küfrettim adama :) karşıyım kesinlikle.

0|0
    0|0
  • zaten n yakın arkadaşımdan şüpheleniyorum bir insan 23 sene bir kıza bile bakmaz mı ? :D

0|0
    0|0
    • Büyük ihtimal öyledir ama karakteri utangaç çekingense o sebeptende olabilir

• yok onun karekteri görücü üsülü evlenmelik kızlara itimadı yokmuş öyle diyor :)

• demek o saka yapmiyomus derim.ve tum yasadiklarimizi dusunurum.cok kotu olur.bi daha konusmam konusturtmamda cevremdeki insanlarla.

0|0
    0|0
    • Kendin konuşmayabilirsinde çevrendeki insanlarıda bu konuda ayartmak ne kadar dürüst acaba tartışılır.

• Farklı cinsel tercihi derken ne demek istedin anlamadım, yani aykırı sıra dışımı? Bayan arkadaşlarımdan birinin bu tarz cinsel eğilimi olduğunu anladığım anda bunu benle yaşamasını arzulardım heralde...

0|0
    0|0
  • zararsızca kalemi defteri bırakır ufaktan uzaklaşır sakince düşünürüm ve normal karşılarım.eskisi gibi yakın arkdaş olmam.

0|0
    0|0
  • Benimde farklı eğilimlerim olduğu için normal karşılıyorum. Artık eskisi gibi değil toplumumuz. Daha anlayışlı

0|0
    0|0
    • Emin misin anlayışlı olduğuna ben anlayış falan göremiyorum..

• Yani topluma göre yaşayamazsın ama çığrındanda çıkmamak gerek.Çok dengede yapmak gerek bence.zor bir hayat yaa..bilmiyorum..

• zevki zorluğnda. normal olanı herkes yapıyor. hep aynı yemek yenmez değilmi?

• ya o kadar saçma bişey ki bi gün sınıfta biri çıktı ben geyim dedi aman Allahım sanki öldük ondan sonra etrafında kız eksik olmadı erkekler hep bi adım geride kaldı öğğ rezalet

0|0
    0|0
    • Yorumlarınızı daha düzgün yapın burda o arkadaşlardan mutlaka vardır hakaret edince birşey düzelmiyor özellikle not yazmışım sadece başlığı okuyupta mı cevap veriyorsunuz..

• hastalık olmazsa daha beter bir insan kendi isteğiyle pis yolu seçermi bak sana bir yazı verecem sonuna kadar oku ama lütfen bana dedeğin gibi ön yargısız link

• Yazıyı okuyacağım bu konuyu açtım diye bunu savunduğum söylenemez...Ama yadırgayamamda Herkes allahın kulu kimin neyle sınanacağını bilemeyiz diyorum bu şekilde tepki vererek onları dahada kaybedebilirz kazanmak gerekirken.Bu cümleyi toplumun genel düşüncesi adına söylüyorum.Ben kimsenin hür iraadesine karışmam sınırları aşmadığı sürece.

• Öyle bi arkadaşım yok. olursada uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • Cinsel kimlikle ilgilenmiyorum. Ama homofobigim, erkeklerden nefret ediyorum.

1|0
    0|0
    • İlk defa duydum ilginç biraz açsana bu duyguyu nasıl bişey bu :)

• tercih değil çünkü @soul. tercih olsaydı arkadaşım baba olmak isterdi eminim

• lezbiyenler ilgimi cekiyor aslında gaylere cok uzagım.

0|1
    0|0
    • Katılıyorum Kardeş. çok merak konusu karşılarına geçip sabahlara dek izleyebilirim. +1

• bn sohbette etsem olur :) merak ediyorum sadece.

• tercih arkadasinin tercihi, sen sadece arkadas olarak möhabbet ediyorsan neden sorun olsun

0|0
    0|0
  • Soran, kaç burdan :Ç)

0|0
    0|0
  • Lezbiyenlik çok hoş bence. Ama kendi cinsimin cinsel tercihinin farklı olmasını hiç hoş bulmuyorum.

0|1
    2|0
    • Enteresan bir yorum kadın ve erkek eşitliğinin olmadığını sezdim sanki kadınlar yapabilir ama erkekler erkek olsun gibi mi?

• Hayır aslında o benim erkek olmamdan kaynaklanıyo. Kız olsam da büyük ihtimal lezbiyenlik hiç hoş değil dicektim. Umarım anlatabilmişimdir :)

• Evet daha iyi anladım teşekkürler yorum için:)

• herkesin seçimi kendine

0|0
    0|0
  • çevrem de öyle birisi yok

0|0
    0|0
  • Biseksüel çok arkadaşım var ya da lezbiyen, gay vs.

0|0
    0|0
  • anlatılmaz bence yaşattırılır

0|0
    0|0
  • Bu soruyu hangi dürtülerinle sormak istedin ?

0|0
    0|0
  • kızlarda cevap versin yahu..

0|0
    0|0
  • eşcinsel misin ?

0|0
    0|0
    • Hayır değilim..

• Anladım az çok..ok

• o konuda hassasım... :)

• çok yakın kız arkadaşın lezbiyedir kesin

0|0
    0|0
  • gayim :))) aslında

0|0
    0|0
  • ben aslında lezbiyenim.

0|0
    0|0
  • herkes kafasına göre mikimiki yapsın bence.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 6

• en yakın arkadaşım gay. bana söylediğinde tanışalı bir kaç ay olmuştu. ve 2004ten beri en yakınımdır. ilk söylediğinde yanlış tepki vermekten çok korkmuştum. ilk defa biriyle bu konuyu konuşuyordum ve psikolojisini tam olarak bilmediğim için yanlış bir şey söylerim onu üzerim diye gerçekten çok korktum.

o zamanlar konyada yaşıyorduk ve rahatlıkla kendisini ifade edebildiği bir ortam değildi o nedenle pek kimse bilmezdi. düşün ki ev arkadaşlarının bile bilmediği bir ortamda yaşıyordu. ev arkadaşları 3 yıl sonra öğrendiklerinde çok iyi karşıladılar. sonuçta onu cinsel kimliğiyle değil karakteriyle tanıyorlardı.

ne anlatacaktım da buraya geldm bilmiyorum ama sonuçta evet en yakın arkadaşım gay. şu anda sevgilisyle yaşıyor. ben de onun bulunduğu şehirde iş bulup tekrar arkadaşmla vakit geçirmek istiyorum

0|1
    0|0
  • lezbiyen olduğum için hiç sorun etmezdim hatta belki sevinirdim

0|0
    0|0
  • Kızlara ilgi duymak isterdim. Çünkü erkekleri tanıdıkça içime bir nefret sisi yayılıyor. Bu nedenle lezbiyenlere sonsuza kadar saygım var.

1|0
    1|0
  • Kız ise bana sarmadığı sürece sorun yok, erkek ise zaten sorun yok.

0|0
    1|0
  • Lezbiyenliğe eğilimim var zaten sorun değil ya.

0|0
    0|0
  • tercih değil yönelim.

0|0
    0|0
    • Yöneldiği şey tercih ettiği birşey olmuyor mu sonuçta o duruma yönelmeyi seçmiş:)

• Valla ben şimdi cümleni tekrar yazsam bu sefer cümle üzerine bir tartışma olur kısaca aynı düşünmüyoruz dersem daha mantıklı olur.Yorum için teşekkür.

• kişiden kişiye göre değişen bir şey değil bu.bu bahsettiğim de genel bir kanı.

Yükleniyor...