Yaza Kadar İyi Bir Vücut Yapabilirmiyim?

Boyum 1.84 kilom 65 biraz kilo alıp kas yapmak istiyorum bu arada kollarımda çok ince genişliği 25 cm yaza kadar iyi hale gelebilirmiyim? Kollarim kaç cm genişler?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yaparsın. Ama acele etme. Fitness'a git ama 3. Haftasında 20 30 kilo kaldırma. Kasların çok küçük olur.. Bol bol ye kilo al..2 Ay boyunca kondüsyon yaparsın kilo alırken.. Sonrası gelir

0|1
    0|0
    • Kollarim çok ince genişliği 25 cm peki kollarim ne kadar genişler

• Peki protein tozu kullanmalimiyim

• Hayir Parana yazik olur dostum. Protein tozunu ilk 1 yildan sonra kaslar olusunca kullanicaksin. sen iyisi yyağ yapici kullanman lazim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• eski halime yakınsın, 29 cm'le başlamıştım ben de ektomorf dediğimiz vücut tipine sahipsin sevgili kardeşim yaza kadar çok fazla bişey bekleme uzun soluklu bir maraton seni bekliyor, düzgün beslenme iyi antrenman ve fitness'ı hayat stili yaparsan 2 senede iyi bir vücut inşa edersin. kolun şu kadar olur demek saçma olur bunu kimse bilemez sen olduğunca iyi beslenir güzel antrenman yaparsan 4-5 ayda 4-5 cm alırsın

0|1
    0|0
    • Peki protein tozu kullansam daha etkili olurmu

• ilk aylar vücuda ne versen alacağı için gerek yok 5-6 aydan sonra başlayabilirsin

• 1 yılda baya toparlarsın kardeş bu vücut geliştirmenin %70 i doğru beslenmek %30 u da sporu doğru yapabilmek :)

0|0
    0|0
  • Herkesin dediği gibi acele etme protein ağırlıklı beslenmen lazım. Spor salonuna gitme gibi bir düşüncen varsa orda yüksek ağırlıklarla bench press yapan ya da aynı şekilde yüksek ağırlıklarla kol çalışanları görüp kendini kaptırmamalısın. Protein ağırlıklı beslen karbonhidratlı yiyecelşer tüket uyku düzeniyle beraber vücudundaki değişimi 1-1.5 ayda anlayabilirsin

0|0
    0|0
    • Peki kollarim yaza kadar tahminen kaç cm genişler

• bu vücut tipine beslenme ve çalışma programına bağlı ne desem yalan olur dostum düzenli yaparsan en az bir 5 cm genişler sanırım

• acayip zayıfmışsın ama yaza kadar düzgün beslenmeyle veçalışmayla çok iyi duruma gelebilirsin

0|0
    0|0
    • Bu zamana kadar hiç spora gitmedim zaten senelerden beri zayifim kollarim kaç cm genişler peki

• valla cm hesabını boşver o vücut anatomine göre değişir ama hiç spor yapmamış olsan bile yaza kadar ciddi anlamda disiplinli çalışıp uygun beslenirsen değişime kendin bile inanamayabilirsin gözümle yapanı gördüm yani rahat ol

Yükleniyor...